Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1101102104106107116

Komentarz

  • U nas nie pada i nawet słonko widać.
    Dobrego dnia!
  • U nas pada..nie pasuje mi dziś ten deszcz :-q
  • U nas po 2 dniach deszczu i ciężkiego, ciemnego nieba dziś błękit z białymi  barankami:) i słońce:)
    To dobrze, bo po nieprzespanej nocy- dzieć 9 m-cy wirus jakiś złapał i gorączkuje do 40 st- wyż i słońce jest sprzymierzeńcem ledwożyjącej matki:)
    Miłego dnia wszystkim:)
    :)
  • Mam nadzieję, że nad możem słońce. Dzieci z naszej parafii pojechały. Plus moja średnion wieżąca Mama , stwierdziła, że jak może nie być słońca jak te dzieci pojechały i Pan Bóg powinien się tym zająć. Więc wolę, żeby była pogoda też ze względów osobistych. Bo złożoności świata nie mam ochoty Mamie od rana tłumaczyc ;)
  • Pada i jest czym oddychać -HURA!!!
  • edytowano sierpnia 2013
    Cześć wszystkim :) 

    wstałam rano by buraki wstawić (20kig). 

    Od wczoraj zaprawy zaprawy zaprawy. 

    Bożego dnia. 
    image
     

    ps.gdy byłam po chleb spotkałam.... 

    Gesler.
  • Dzień dobry,
    Jestem po masażu, dziadkowie poszli do lasu z M., to ja się biorę za kawę i poranną prasówkę na kanapie.Luksus taki, że hej !!!
  • Hej witajcie

    Ranek już zaawansowany. Podoba mi się ta późnoletnia pogoda, nie jest gorąco, a jeszcze dość ciepło i pogodnie. I owoce są, i warzywa...

    Dobry humor, dobre myśli, co jednak nie zmienia faktu istnienia trudnych sytuacji - Mama mojej przyjaciółki w bardzo ciężkim stanie.

  • Dzień dobry,
    siedzimy same, bo tatuś w pracy. Ładny dzień się zapowiada, słoneczny.

    Ten robi najwięcej, kto robi [dobrze] jedną rzecz. św.Ignacy Loyola
  • WItam!
    Nasz tatuś też w pracy a tu tyyyyle do zrobienia. Ale co tam , jeszcze chwila wytchnienia nim się wszyscy ostatecznie wybudzą. 
    Humor lepszy?
  • dzień dobry :)
    a my jedziemy na wieś kontynuowac remont, dziś wreszcie kanalizę robią :)

    Bożego dnia!

  • Wzajemnie!
    Przeprowadzacie się?
  • jak skończymy choć podstawowy remont :)
  • Cześć wszystkim :) 

    wstałam rano by buraki wstawić (20kig). 

    Od wczoraj zaprawy zaprawy zaprawy. 

    Bożego dnia. 
    image
     

    ps.gdy byłam po chleb spotkałam.... 

    Gesler.
    Kochana, gdzie ten Twój spożywczak :D ?
  • Bożego dnia wszystkim! I słońca jak najwięcej. :)
  • Witam się i pozdrawiam znad kleiku ryżowego po cinżkiej nocy...  :-&

    Ale słońce pięknie świeci, to upiorę do końca wózek :)
  • U nas przygotowania do dnia z Milagro. Ale sie ciesze!
    (I oczywiscie jak przed kazdym spotkaniem forumowym mam treme, bo dzikuska ze mnie :P )
  • Dzień dobry, pijecie już kawę? Ja rano to zwykle zimną, bo M. mi nie daje w spokoju zjeść i wypić, odbijam sobie w południe jak śpi i piję drugą :D
    Moje motto dziś:nowy dzień, nowy początek, jestem kwiatem lotosu i tak dalej
    ;)
  • eh, kwiat lotosu... a co to_ Ja dzis zwiedniety kaktus niepodlany i co tam jeszcze mozna mu wrzucic, ale to nie ten watek przeciez
    sorry ya litery-laptop corki jest dziwny
    :(( :-t
  • Pojutrze tj 29 sierpnia w Łodzi u oo. karmelitów na Liściastej relikwie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  • edytowano sierpnia 2013

    Przed chwilą w Radiu Niepokalanów - Chrystus nas zaprasza, Chrystus nas posyła...

    tak po Bożemu energetyczna piosenka!

    Dziś św. Augustyn patronem tego dnia...dobrze, dobrze

    Końcówka sierpnia b dobrze

  • Jaki program z @rusalka? Gdzie??
  • O tak, tak! @Agnieszka3 - strzałka warunkowa na wprost to dość częste rozwiązanie. Jak my pierwszy raz się z tym spotkaliśmy, omal nie było stłuczki.

    @joachim - co do znaków - nigdy nie możesz do końca wiedzieć co i jak ;-) Obywatel niepewny, to obywatel pokorny :D
    W każdym razie zawsze jak widzimy STOP, to my się zatrzymujemy, bo oni tu za to lubią łapać. A znak pierwszeństwa może być przekreślony, tylko mu się wyblakło na ten przykład :D
    Śmieszne są też ronda - bo czasem znajdujący się na rondzie ma pierwszeństwo, a czasem ten na nie wjeżdżający i wtedy całe rondo musi się zatrzymać :D
    =))
  • Cześć wszystkim :) 

    wstałam rano by buraki wstawić (20kig). 

    Od wczoraj zaprawy zaprawy zaprawy. 

    Bożego dnia. 
    image
     

    ps.gdy byłam po chleb spotkałam.... 

    Gesler.
    Kochana, gdzie ten Twój spożywczak :D ?
    Gesler robiła kuchenne rewolucje w Kościerzynie.
  • Dla wszystkich zestresowanych i zdenerwowanych wyprawieniem dzieci i młodzieży do szkół: image

    Miłego dnia!
  • Do szkół!
  • edytowano września 2013

    :-w
  • U nas wrzesień prawdziwy-wiatr, ciemno- jesień...

    pozdrawiamy z M. :)
  • U nas słonko się przebija zza chmur, ale potem na ponoć padać.

    Dzień dobry!
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.