Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1104105107109110116

Komentarz

  • Olesia, radośnie mi się na sercu zrobiło, jak usłyszałam Ciebie! Cieszą mnie wieści od Was!

    U nas wieje, ale jest słoneczko

    Program mam bogaty - może się nie pogubię

     

    :-/
  • Pogoda dzisiaj cudna, niebo ma piękny kolor. Zbieram motywację do sprzątania i mam nadzieję, że dostanę dzisiaj przesyłkę z badapaku :)
  • edytowano września 2013

    Motywacja jest tylko się trochę gubię w zadaniach... :-B

    Zadania typu domek: koleżanka architekt, krawcowa, pralnia, poczta, zmywanie, przegląd rzeczy i pranie itd.

    Ale nikt mały mi się pod nogami nie plączę i nie marudzi

    może szkoda

  • Listę zrób, listę!
    Mnie zawsze pomaga. :)

    A dzisiaj Synu młodszy poszedł własnie prostować swoje niedoróbki w US. 
    :-B
    Mam tylko nadzieje, że pomyślnie...
    Starszy też ma dziś iść prostować... Ech...



    :D
  • edytowano września 2013

    Olesiu, US to skarbówka? A przed chwilą rozmawiałam z małżem. Mówi to samo co Ty! Lista :-B :-SS

    ee, słaba ta ikonka, płacz, eee nie

  • Dobrej soboty ! My właśnie wyruszamy na sobotnie zakupy, m. niestety w pracy :(
  • Dobrej niedzieli, mi ból głowy dokucza
  • Dziękujemy ! Ja też wszystkim życzę dobrej niedzieli. Właśnie dopijam kawę, jesteśmy z Marią po śniadaniu, tatuś odsypia. Załapałam się na końcówkę katechezy w radiu M., bardzo pięknie ten ksiądz mówił...........
  • wstalam, dokonczyłam dżem z winogron, wstawiłam rosól, zrobiłam drugie danie, miałam ambicje zaczą robic leczo na zimę ale coś się zmęczyłam troszkę ;)
  • edytowano września 2013

    Dzień dobry,

    Jak dzisiaj? Spokojnego dnia i tygodnia wszystkim!

    U nas padało całą noc. Rano trochę wiało, a teraz może lekko się przejaśnia

    :-B

    Odprowadzę zaraz małża, po drodze nabędę różne drobiazgi

    My przejedzeni po wczorajszym obiedzie urodzinowym u Mamy męża. Jedzenie było pyszota, ale zawsze po takim spotkaniu - uczta plus tv mam wrażenie bycia cięższą.

    Kawałek pleśniaka świeżego mmm...i za moment zjadłam trzy

    Poranek zaczął się dobrze. Dziękczynieniem za nowy poranek. I pozmywałam dużo naczyń. Tak mam, ze wieczorem to byłaby dla mnie mordęga, a rano jakoś samo się robi.

    Jestem człowiekiem poranka!

  • Dzień dobry.
    A u nas, o dziwo !!!! słońce z rana ! :)
    Zaczynam dziś nowennę do św. Josemarii Escrivy w intencji spraw zawodowych m., bo już zaczynam się nakręcać negatywnie i stwierdziłam, że nie ma co się bać tylko się zacząć modlić  trzeba.

    Dobrego dnia, niech o. Pio nam dziś wyprasza wiele łask !!!
  • U mnie całą noc padało,teraz mży,taka trochę byłam niewesoła od rana,aż tu odpaliłam kompa i przeczytałam że się dwie dziewczynki w tą noc urodziły (takie trochę forumowe dzieciątka,hi,hi).
    Chwała Panu!
  • przeziębiona... zakichana... trzeba mi pompę zacząć od rana :)

    Bożego dnia wszystkim :)
  • edytowano września 2013
    O dziś św. ojca Pio! Monica, uściski dla syna, bo dziś świętuje imieniny. Monica, póki mąż jest na miejscu odezwijcie się na priv, są dla Was uszykowane talerze.
  • Zrobiłam już rundkę. Zmokłam, wyschłam, zmokłam i znowu wyschłam ;)) .

    A teraz zgodnie z zapowiedziami przejaśnia się!!!

    :-h

    Pompa, właśnie, dzięki Kawusiowa za przypomnienie...

  • rano padało, potem świeciło słońce, teraz znów zanosi się na deszcz..
    mi udało się rano zaliczyć fryzjera - poszłam się tylko umówić, a okazało się że fryzjerka jest akurat wolna:)
  • @kitek, przyznawać no się , skąd jesteś. Zawołałam cię w wielodzietnych w realu i nic :-w
  • już piszę pirv:)

  • U nas też słonecznie i nawet ciepło! Młody śpi w ogródku, jeśli sąsiad ogrodnik-zapaleniec nie zacznie jakąś maszyną brzdąkać to może pośpi jeszcze chwilkę:) Udało mi się ogarnąć dom i teraz 10 min na orgu- ale co to jest 10 min., ? chciałabym 10 godz:)- może kiedyś:) pochwalę się, że wsuwam właśnie ulubioną zupkę dyniową, na 2 śniadanie- coś przy laktacji mogłabym jeść na okrągło, a waga ciągle w dół- fajnie :D
    Bożego błogosławieństwa na dziś dla was wszystkich, dzięki za przypomnienie o Sw. O. Pio, to jeden z "ulubionych" moich świętych, wierzę, że wiele łask już nam wyprosił, czasem w b. trudnych sprawach
    @};-
  • Witaj @Milamama z rana, jeszcze nie pisałam, ale zawsze mi miło przeczytać Twój wpis, tak mamy do siebie blisko trzebaby się wreszcie zobaczyć ;)
  • edytowano września 2013
    Ano, @Zuzapola, coś w tym jest, też zawsze zatrzymuję uwagę na twoich wpisach, jak bym cię znała ;) to pewnie z racji sąsiedztwa niemalże:) chętnie się spotkam, będąc po roku ponad na orgu dojrzałam do tego:)
    no i fajnie poznać kogoś w realu i pisać we wiadomym wątku
    ;)
    zresztą mam wrażenie, jakbym cię znała
    ;;)
  • Bliźni to nie ten, którego lubię; to każdy, który się do mnie zbliża, każdy bez wyjątku.św. Edyta Stein


    Dzień dobry wszystkim ! Kolejny dzień po znakiem zakatarzenia ...
    Popijam kawę i dumam nad planem dnia.
    Dobrego dnia dla wszystkich:)
  • Dzień dobry, Pafcio od 5.00 po nas skakał, w koncu o 6.00 sie poddałam i wstaliśmy. odwiozłam go do przedszkola teraz kawka , org, plan dnia, a może jeszcze śniadanie i pomidory przerabiam, obiad  itp. itd :)
  • A dzień dobry,ja nie wyspana jak rzadko kiedy,dzieci w szkole,mąż w pracy,bałagan w chałupie-czyli wszystko na swoim miejscu.Pranie wstawione,łóżka pościelone,kawa wypita chyba legnę razem z Niemowlaską.

    Dobrego dnia!
  • Może to okropne, ale pociesza mnie, że reszta świata też nie śpi tyle ile by chciała ;)
  • ja wstałam o 7.00, odwiozłam młodą do przedszkola, wracając zrobiłam zakupy, przytargałam 10 kg żwirku dla kotów. Teraz jem śniadanie, zaraz zrobię sobie kawkę. Jak skończy się pranie to wezmę się za prasowanie.
  • Agnieszkomamo, ten katar, to dlatego, że mieszkacie na polskim biegunie zimna. Mnie ostatnio przeraziły doniesienia o przymrozkach w nocy. Czy zdążymy z instalacją ogrzewania w domku???

     

    :-SS
  • Hej wszystkim! U nas deszcz...chłodno.

    Jesień idzie...

    Po śniadaniu zmierzam do Pompy, sprawdzenia artykułu, pozmywania, wyruszenia do pracy...

    Bożego dnia wszystkim!

     

    ~O)
  • U nas też ponuro. Starsze dzieci wyprawione do szkoły, muszę ogarnąć po śniadaniu i wreszcie torbę szpitalną ogarnąć - powrzucałam doń kilka rzeczy, nie wiem nawet co - a trzeba już... trzeba mieć wszystko gotowe.

    Miłego i owocnego dnia wszystkim :)
  • zimno u nas brrr!
    Mam poczucie, że mi się zbiera na katar.
    Brudno w domu, ech!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.