Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

13839414344116

Komentarz

  • Szczęśc Boże w nowym dniu!
    Jak to dobrze, że w sobotę można pospać dłużej!
    Dzieci oporządzone, nakarmione...Dopiero dopijam poranną kawę...
    Mąż wyjechał do Polski. A ja uziemiona z powodu braku auta. Zostałam tylko z czwórką dzieci...

    W końcu i my MAMY WAKACJE!!!!
    :jumping::jumping::jumping:
  • Witam porankowo-słonecznie .Pół roku tu jestem:bigsmile:
  • Witaj Bridget!
    Witajcie Wszyscy!
  • Wstałam 7.45 :cheer:
    To mi się nie zdarza, siedzę w łóżku z kawą.
    Też dziś sprzątam, trochę popracuję. I tyle.

    AB weź dzieciaki na basen, ucieszą się :bigsmile:

    Bożego dnia wszystkim!
  • A ja tak bardzo bym chciała już gdzieś wyjechać na wakacje.
    Ale na razie z wielu względów siedzimy w domu. Dzieci zaczęły pakowanie. A ja jakoś nie mogę się zebrać. Ale ta przeprowadzka mnie przeraża. Dopiero teraz okazuje się ile mamy w domu zbędnych rzeczy:cry:
  • cos nie moge sie obudzic, Mlody kopal mnie po plecach cala noc :confused:
    Mialam dzis przygotowac sale na szkolenie dla mojego szefa, ale okazalo sie, ze jest zamknieta. Wiec szlam na recepcje sie zapytac kto moze otworzyc, okazalo sie ze tylko jedna kobieta ma do tej sali klucz. Gdzies tam za nia telefonowalam, ona nie przychodzial, ja biegalam na recepcje, a czas lecial.
    Okazalo sie, ze pietra pomylilam :shamed:
    Ludzie juz czekali przed wlasciwa sala

    Ide na nastepna kawe:confused:
  • Malgorzato, chcesz przyjechac do mnie na wakacje? Serio pytam. Przez nastepne 2 tygonie nie ma nas w domu, mialabys wolna chate :bigsmile:
  • No serio! Jakby co, to pisz na priva :bigsmile:
  • He, he...Ale Ty przecież mieszkasz w Niemczech...A ja całkiem niedaleko...:bigsmile:
    Właśnie popatrzyłam na mapę...
  • No to co, przyjezdzas? :bigsmile:
    Decyduj sie szybko, bo my w sobote rano juz wybywamy. Jakby co, klucz bedzie u sasiadow :cool:
  • To nie takie proste..
    Ale dzięki za za zaproszenie...:bigsmile:
  • No sprobuj! A jak nie teraz, to kiedy indziej jak najbardziej zapraszamy.
    Strasznie lubimy miec gosci w domu :bigsmile:
  • Miaciejka pomylone piętra to pikuś :bigsmile:

    Właśnie odwieźliśmy Helenkę na obóz który jest za...miesiąc:ag:

    Siedzę i ryczę ze śmiechu :bm:
  • :crazy::crazy::crazy:
  • To chyba macie juz drugi stopien niewyspania :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    To mi sie jeszcze kolezanka przypomniala, ktora chciala na Wilelkanaoc na Sardynie leciec. Kupila bilety lotnicze i wszystko bylo ok. Na szczesie dzien przed wylotem zorientowala sie, ze powrot ma za dwa miesiace :surprised::surprised::surprised:
  • @Namorowa - a myślałam, że tylko ja (i w dodatku w ciąży) potrafię takie rzeczy robić :fm:
    A może... Wy... ??? Chcesz nam coś ujawnić? :wink:
  • Tylko chwilkę tu z Wami posiedzę i idę drylować wiśnie. Mężuś zerwał mi dwa wiadra tych owoców, chyba mi do wieczora zejdzie z nimi :wink:
  • Wiecie jak jest, wielodzietni chcieli się chociaż jednego dziecka z domu pozbyć :wink:

    :bigsmile: W ciąży nie jestem, więc nawet nie mam się czym wytłumaczyć :wink:
  • [cite] Katarzyna:[/cite] a myślałam, że tylko ja (i w dodatku w ciąży) potrafię takie rzeczy robić
    No, Katarzyno!? Teraz twoja chwila prawdy...
  • Padłam i nie wstaję. :bigsmile:

    Miłego przedpołudnia! Robaczki dały się wyspać do 8.30, a teraz siedzą na podwórku i prawdopodobnie psocą, bo coś cicho. Trudno.
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]
    No, Katarzyno!? Teraz twoja chwila prawdy...
    Ależ moja najmłodsza ma dopiero 7 miesięcy i je tylko mleko i to co czasem zwędzi ze stołu. Jak znam mój organizm, to jeszcze dłuuuugo nie, o ile w ogóle jeszcze kiedyś. Wszak starość nieubłaganie nadciąga... żeby w Twój klimat uderzyć :wink:
  • No niech tu moja imienniczka zajrzy!
    Zaraz to odpowiednio skomentuje...
  • A niech komentuje, na zdrowie. Młody starego nie zrozumie... :wink: My, staruszki, wiemy swoje o życiu i co nam będą te młode podskakiwać :wink:
  • Namorowa, to chyba lepiej niz odwiezc na oboz, ktory... byl miesiac temu :er:
  • Namorowa, super! Jesteście w sprawach organizacyjnych miesiąc do przodu!!!
    My jesteśmy ostatnio kilka dni do tyłu.
    Witam porannie, zaraz skoczę po kawkę.
    Wczoraj nam przywieźli meble do salonu(niku)..ledwo się zmieściły...wersalka, 4 fotele, stół 2m i 10 krzeseł...ława będzie w sobotę!
    Dodam, ze to nasza pierwsza "kanapa", pierwsze fotele, pierwsza ława i pierwsze porządne krzesła w ilości większej niż nas teraz jest:bigsmile:
  • Dzień dobry :)
  • Namorowa super to było - rozbawiłaś mnie szalenie :thumbup: :rolling:

    AB - co to dzień indiański? :)

    błogosławionego dnia :smile:
  • Dzień dobry, psiamać. Nastrój mam nieprzysiadalny. Dzieci zasnęły wczoraj późno, a obudziły się o godzinę za wcześnie, w rezultacie snują się rozdrażnione, kłócą o byle co i generalnie proszą się o wystawienie na allegro. Idę po kawę.
  • Allegro to patent mojej koleżanki, miała nawet tekst ogłoszenia. Dwulatka dorodna, odrobaczona, odpieluchowana, nie wyłącza się. Oddam za dopłatą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.