Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

14041434546116

Komentarz

  • O i ja też powinnam się zabrać do pracy - oferta na szkolenie wyjazdowe, a po południu outdoor - buu już jestem zmęczona - dziś kolejny dzień słońca i upałów (choć jakieś chmurzydła idą) oby wytrzymało do wieczora.


    Miłego dnia
  • DOEtata, dzięki :smile:
    To może napiszę do Ciebie na priv (tylko kiedy ja znajdę na to czas :tongue:)
  • Emilia: ja przygotowuję właśnie jeden moduł mojego szkolenia i z częstotliwością 'co5 min' zaglądam na forum ;)
  • Tja, a ja robię prezentację i mniej więcej taka sama częstotliwość odświeżania forum.
    Nie lubię tego straszliwie. Szczególnie zabawy w efekty i inne bajery :bigsmile:
  • No to robimy dokładnie to samo... animacje srututu i inne
  • najgorsze są przykłady 'z życia firmy' i przygotowanie ćwiczeń
  • Mnie ominie ta przyjemność :)
    Ja mam konkretną wiedzę prawniczą do przekazania, jedyna metoda aktywizacji to zadawanie pytań i dyskusja (ewentualnie opieprzanie prowadzącego przez uczestników za głupie przepisy ustawy, z któraj szkoli i jak to wszystkim życie utrudnia :smile:).
  • w moim przypadku jest jeszcze śmieszniej - przygotowuję szkolenie, ale nie będę z niego szkolił...
  • Ta prezentacją, z którą teraz się bawię też nie dla mnie :smile:
  • los najemnika ;)
  • Poranek przeminął. Grzmiało w oddali o 6ej, a teraz czuję i widzę, że araz lunie. Pędze na balkon zabrać pranie :shocked:
    Acha, i praca nie idzie wcale w taką pogodę ani naukowa ani domowa :sad:
    Ale cóż, chwalmy Pana za dzisiejszy dzień :cool:
    A mąż bardziej zmotywowany do szukania roboty :smile:
  • Wszelki duch Pana Boga chwali :) to co wczoraj kotłowało się po kraju, dziś do nas przylazło (deszcz).
  • Bea: na działce zawsze jest miło ;) trze se jakoś radzić ;)
  • no to riplej ze wczoraja: powerpoint inżynierning...
  • Witam wszystkich. W Stolicy deszczowo i ciemno, ale dzisiaj piątek :bigsmile:
    A ja dzisiaj nie zamierzam otwierać Powerpointa. Wystarczy, że wczoraj cały dzień straciłam :smile:
  • Cześć Emilia! No ja jeszcze z ppt posiedzę - muszę dokończyć wczorajszy moduł i 2 następne zrobić.
  • Hej, witajcie porankowo. Czytałam orga prawie do rana, a dzisiaj wstałam radosna jak skowronek i gotowa na nowe wyzwania. Wnuki jak zwykle zagnieżdżone od rana, szt 5. pada deszcz, więc muszę im coś wymyślić do zabawy, żeby dom jakoś przetrwał.
    I jeszcze dobre wieści z orga od rana @Bea:bt:
    No jak was nie kochać.
    Wszystko zaczyna mi się układać, a za tydzień będę już u syna na Kaszubach.
    Bożego dnia życzę wszystkim.
  • A u nas na Kaszubach Aniu piękne słonce od rana!wrociliśmy z kurek-zabieram sie do czyszczenia,ale będzie jadło!
  • Witam i ja :-)
  • Witajcie, poranek powoli mija. U nas wieczorem i w nocy burzyło. W mieście nie było źle, chyba na wsiach podłódzkich gorzej...
    Czuję się lepiej :bigsmile: Jest mniej duszno dziś :cool: Popracowałam :cool: teraz czytam forum :wink: i zaraz wyjdę na spacer, na małe zakupy :cool:
  • Acha, i Bożego dnia wszystkim! Odpoczynku od burz. Zieleń bujna widzę za oknem :bigsmile: to po tych deszczach. U nas lało, oj jak lało, przez całą noc. Nareszcie podlało, pyłki i kurze zmyło. Jest czym oddychać!!!
  • Dziś NMP z Góry Karmel :-)
    Witam serdecznie wszystkich z herbatką z niby cytryną ale pyszna jest :-) Maleńka wstała po pięknie przespanej nocy miejmy nadzieję że ślad otarcia będzie jedyną pozostałością po wczorajszym wypadku.
    Życzę wszystkim samych dobrych chwil z Bogiem nad nami i Aniołem Stróżem u boku :-)
  • Dobrego dnia!
  • Panie, dziękuję za tak piękny dzień - pamiątkę Twojego Zmartwychwstania, dzień, w którym przypominamy sobie kim jesteśmy.
    Życzę Wam pięknej, rodzinnej niedzieli, świadomego spotkania z Panem na Mszy św. Niech ono nas przemieni.

    Proszę Was o modlitwę za małą Antoninę Annę, która ma dzisiaj przyjąć chrzest. Będzie moją chrześnicą :smile:
  • Witam!
    Pozdrawiam!
  • Szczęść Boże wszystkim na dzisiejszy dzień:swingin:
  • Cześć i czołem. Głowa mnie boli, buu.
  • Witam się i ja :)
    wpadłam sprawdzić czy Pustynna urodziła, ale cisza :wink:
    na dłużej wpadnę później...

    błogosławionego dnia :fi:
  • Witajcie, wpadłam się przywitac przy porannej kawie. Miałam od dzisiaj mieć urlop od wnuczek, miałam już plan dnia. Cóż, siła wyższa, córka musiała pojechać z jedną do lekarza i moje plany muszę nieco zweryfikować.

    Korzystając z pięknej, słonecznej pogody, czas zakasać rękawy i zabrać się za pranie. W związku z tym proszę uprzejmie o niedmuchanie z deszczowych terenów, coby mi tu chmur nie przygoniło!

    Wszystkim cierpiącym życzę zdrówka:fi:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.