Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

15657596162116

Komentarz

  • 10 minut dla siebie przy komputerze na czytania, kawę, pocztę, wielodzietnych. Potem plan rozpisany do późnego wieczora. Powodzenia.
  • Witam:)choc mało spałam,burza straszna była u nas,to humor dobry mam.Tomira mała w ciuszkach od Ciebie tzn bluzeczka i spodnie super!akurat na teraz!Ciesze sie ,ze ma teraz kilka par spodni.Jedziemy synka do szkoły odwiezc.DOBREGO BOZEGO DNIA.
  • Witam.
    Po spokojnej nocy,nadszedł kolejny dzień.
    Zaraz wyruszam do lekarza,kolejne ktg,
    Dzięki Ci Panie za ten kolejny dzień.
  • Wszelki Duch Pana Boga chwali!
  • Witam porannie.

    Odprowadzanie dzieci wykończy mnie psychicznie. dwie maja fochy, jedna płacze i nie chce się "odkleić", jeden nic nie rozumie a chciałby rozumieć wszystko, jeden histeryzuje..a najmłodszy w wózku się drze, bo się nudzi jak ja szaleję ze starszymi:devil:
    Jak wyschnie podłoga - idę po kawkę! :bigsmile:
  • Witam po nocnych rekach i wrzaskach nadszedł kolejny dzień ........................ byle cichy!
  • [cite] apowojek (Agatka):[/cite]Witam porannie.

    Odprowadzanie dzieci wykończy mnie psychicznie. dwie maja fochy, jedna płacze i nie chce się "odkleić", jeden nic nie rozumie a chciałby rozumieć wszystko, jeden histeryzuje..a najmłodszy w wózku się drze, bo się nudzi jak ja szaleję ze starszymi:devil:
    Jak wyschnie podłoga - idę po kawkę! :bigsmile:

    U mnie baaaaaaaaaaaaaaaaardzo podobnie.
  • Witam i ja porannie. Badania już zrobione, koło 15 idę po wynik o ile do tego czasu nie będę wyglądac tak:cv:
    Chłopcy w przedszkolu, obiad bulgocze sobie spokojnie a ja lece po kawkę:bigsmile:
    Bożego dnia dla wszystkich!!!
  • :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    [cite] Małgorzata32:[/cite]
    [cite] apowojek (Agatka):[/cite]Witam porannie.

    Odprowadzanie dzieci wykończy mnie psychicznie. dwie maja fochy, jedna płacze i nie chce się "odkleić", jeden nic nie rozumie a chciałby rozumieć wszystko, jeden histeryzuje..a najmłodszy w wózku się drze, bo się nudzi jak ja szaleję ze starszymi:devil:
    Jak wyschnie podłoga - idę po kawkę! :bigsmile:

    U mnie baaaaaaaaaaaaaaaaardzo podobnie.



    Taaaa- wakacje-wróćcie!!!!
  • witam i ja, wstałam bardzo wcześnie, żeby nie było i zdążyłam już pokopać w ogródku, szczeniaczkami się nacieszyć itp:bigsmile:
    a jesieni to już się chyba nie da oszukać...w nocy padało i rano też
  • AB ale jakim cudem zważyłaś Małysza ? Hi hi tak przeczytałam.

    Witam dziś wszystkich miłymi słowami :Cieszcie się (...) bo wielka jest wasza nagroda w niebieâ? â?? mówi Ewangelia. Czy niebo jest dla nas czymś realnym? Czy nadzieja przebywania w nim rzeczywiście nas cieszy? Czy jesteśmy w stanie coś dla niego zaryzykować, zadając w sobie śmierć pragnieniom i pożądliwościom, które ciągną nas ku ziemi? Chrześcijanin to człowiek, który nie zadowala się szczęściem na miarę tego świata. Słowo â?žbłogosławionyâ?, usłyszane z ust Jezusa, ma dla niego większą wartość niż sukces w kategoriach ziemskich, gdyż otwiera przed nim perspektywę szczęścia wiecznego.

    Mira Majdan, â?žOremusâ? wrzesień 2005, s. 29
  • Szczęść Boże :smile:
    dawno mnie tu nie było, normalnie stęskniłam się i ciekawość mnie zjada co tu się działo :wink:
    w tym roku po raz pierwszy robiłam sok na zimę z czarnego bzu i jestem w nim zakochana. W piątek jedziemy po następna turę i będziemy robić dalej :smile:

    błogosławionego dnia :smile:
  • Witam i ja porankowo. Cieszę się ciszą i spokojem, chociaż nie wiem jak długo. Zwykle jest tak- dzwoni telefon - pytanie- mamo co robisz? A masz ochotę popilnować...........lub - mamo co dobrego gotujesz? Możemy wpaść.......lub po prostu - mamo jedziemy do ciebie, za chwilę będziemy. I jak wpada ta, co ma dalej od domu, to te co mają bliżej szybko dojeżdżają żeby się spotkać. Tak więc normalnie, to rzadko mam pustą chatę. A od poniedziałku znowu 2 tyg pilnuję wnuczki.
  • Czyli Aniu trzeba się cieszyć ciszą i spokojem póki jest :smile:
  • witam, dziś wspaniałe czytania mszalne, w sam raz dla mnie...:ih: powolutku się szykuję do pracy, ale póki co- kawa z rana jak śmietana:)
  • Hej Hej wszystkim dobrego dzionka
  • Ago Mario,jak po rekol.?
  • Czytania dzisiejsze trochę dla mnie trudne. Wczorajsze - aż serce pałało :bigsmile:
  • Dziękuję. Wspaniale. Bycie z Panem Jezusem w ciszy. Ogromny dar dla nas. Małż jeszcze nie dotknął gier, za to wiele rozmawia i opowiada, co niezwykłe dla niego. Ja też chyba jestem spokojniejsza. Wdrażamy się do codzienności.
    Ogólnie sama wdzięczność w sercu :bigsmile:
  • AgaMaria pięknie :)
  • Witajcie!
  • Dobrego poranka raz jeszcze wszystkim, ja póki co frunę do pracy!
  • To fruń! Miłych lotów! Ja też chcę frunąć do biblioteki popracować, a na razie forumuję czuekając na pana z telefonii :tongue:
  • Acha, może się to komuś przyda. Składam w pracy w Dziale Socjalnym wniosek o zapomogę w zw z chorobami i bezrobociem małża. Dołączyć muszę rachunki np z apteki i od lekarzy prywatnych, ew. przejazdy, zaśw z UP.
    W małych prywatnych firmach pewnie takiego funduszu nie ma, ale w większych firmach, a zwłaszcza państwowych w dziale socjalnym może coś takiego być - zasiłek losowy, chorobowy. Warto skorzystać, jeśli ktoś czuje, że powinien i spełnia warunki (podaje się też dochód na członka rodziny).
  • Witam przy porannej kawie.
    Dzieci odwiezione...Mały nakarmiony....
    Reszta leżyyyyyyyyyyyyyyyy.
    Dopiero kilka dni szkoły za nami a ja juz nie mam siły na to jeżdzenie. I jeszcze ta histeria Julki w przedszkolu....Buuuuuuuuuuuuu.........Ryczeć mi sie chce!:cry:
  • witam znów, w pracy luz:wink:
  • Wszelki Duch Pana Boga chwali! To już dziś rusza nasza modlitewna pielgrzymka do Pompei :)
  • Witam, ranki mnie tak wypompowują, że nie dje rady się zregenerować przed powrotem starszych ze szkoły i odbiór młodszych:confused:
    A dziś zaczynam szkolenie (jako uczestnik)...posiedzę sobie....posiedzę....dziś 5 godzin, jutro 9 godzin, w sobotę 6 godzin.
  • witajcie, ale mnie tu do was ciągnie:) Małgoś :bz: +
  • Witajcie ! I piszę tu , coby specjalnego wątku nie zaczynać - jak powiększyć czcionkę ? bo mi wczoraj synek coś poprzyciskał i oczy mnie bolą .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.