Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

15859616364116

Komentarz

  • Byliśmy dwa lata temu w Maroko. Objechaliśmy całe. Jedna rada uważajcie na naciągaczy najgorsi są właśnie na południu. A jaki macie pomysł na podróżowanie po Maroko? Osobiście, to było moje marzenie. Ruszaliśmy z Pl do Londynu parę dni tam byliśmy, potem do Malagi i tam też zwiedzaliśmy. A potem promem do Tangeru w Maroko. Eh wspomnienia.
  • Po Maroko autobusy, busy, chyba jakis takie zbiorcze taksi tez jezdza. Z tego czytalam, to chyba przemieszczanie sie tam nie jest problemem, jest z czego wybierac.

    Ps. A z naciagaczami to my sie juz dobrze znamy:cool: Przeszlismy szkole pod tym wzgledem w Azji, gdzie np. zaczepia cie na ulicy czlowiek, mowi, ze jest spokrewniony z rodzina krolewska, a tu, zaraz za rogiem ma wlasnie taksowke, ktora moze nas gdzies podwiezc :surprised:
  • Maciejka nie wiem jak to jest w Azji, ale w Maroko to jest zupełny obłęd z tym ich proponowanie wszystkiego, wytrzymać się tego nie raz nie da. Są autobusy marokańskie i tam cena jest uczciwa i są autobusy z naciągaczami. Są taksówki i jeden Cię zawiezie za 100 dirhamów, a drugi za 300 dirhamów. Trzeba uważać, żeby się nie dać oskubać. Busów nie widziałam. Zresztą pojedziesz, zobaczysz i będziesz miała własne wspomnienia. Co tu dużo gadać, kraj przepiękny.

    P.S. My wylatywaliśmy właśnie we wrześniu...
  • Bożego Błogosławieństwa na cały dzień wszytkim życzę i SPOKOJU!!!!
  • Wszechmogący Ojcze, który jesteś w niebie,
    Już z rana wznoszę me serce do Ciebie.
    Tyś mnie zachował od złego tej nocy,
    Udziel i we dnie swej Boskiej pomocy.
    Niech żadnym grzechem nie skalam mej duszy,
    Oddal ode mnie szatańskie pokusy.
    Niech myśli, słowa i czyny dnia tego
    Wciąż głoszą chwałę Imienia Twojego.

    Myśli, słowa, sprawy moje
    Poświęcam na chwałę Twoją.
    Tobie sercem się oddaję,
    Coraz lepszym niech się staję
  • Dobrego dnia :)
  • Wszelki Duch Pana Boga chwali.
    Dziś piję herbatkę na skurcze - bynajmniej nie jestem przed porodem ;) ino zwyczajna wyszła :wink:
  • Witam! dopiero kawkę piję:shamed: późny start, ale mam nadzieję sporo zrobić dzisiaj. Oczywiście pierwsza będzie Pompa:swingin:
  • przywitam sie i ja :cool:

    błogosławionego dnia Wszystkim! :smile:
  • a ja umylam podlogi :) malą wsadzilam na chwile do lozeczka zeby wyschly, a ona padla biedactwo i spi...katar dostala z soboty na niedziele.. a przy naszym niechorujacym dziecku to nielada wydarzenie... takze szczepienie na ośr musze przelozyc :).. piekny poranek psuje tylko nieuchronnie zblizajaca sie pora wyjazdu do roboty.. ehh
  • :bigsmile:
  • Witam dziś wszystkich i trzymając się pośednio Nowenny Pompejańskiej kilka słów na dobry dzień: Różaniec naszych dni

    Chociaż na życie człowieka składa się wiele czynów i słów, smutków i radości, przeplatanych ze sobą, czasem dość przypadkowo, to jednak wszystkie te chwile wznoszą gmach naszego życia. I wszystko może stać się modlitwą życia: nauka, praca, odpoczynek, ból, tragedia zburzonych marzeń. Jak paciorki różańca, tak bardzo podobne do siebie, przesuwane przez rozmodlone dłonie, stają się coraz bliższe tajemnic Bożych; tak monotonia naszych dni i nocy prowadzi nas do Boga. Maryja umiała połączyć szarość dni z bliskością Boga - poprzez mówienie sercem, ustami i czynem: "bądź wola Twoja". Z powszedniej szarości nieciekawej pracy trzeba zrobić różaniec. Wystarczy znaleźć dobrą nić, na którą nawleczemy paciorki naszych dni, niepowtarzalnych dni, które będą świadczyć za nami przed Bogiem.

    Zródło tych mądrych słów:http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=18&sqi=2&ved=0CHgQFjAR&url=http://bog-w-moim-balaganie.blog.onet.pl/Swieta-Urszula-Ledochowska,2,ID407232983,n&ei=fN5uTtTIIobMswah1MSyBw&usg=AFQjCNHsN6G-LIeaJNNB1mFOZoclC5yB1A
  • Bożego dnia wszystkim!:bigsmile:
  • Dobrego dnia :)
  • Mąż pojechał bez hamulców odstawić samochód do mechanika - ma kawałek drogi. Więc siedzę i się martwię, popijając kawę i podczytując forum.
    Kanapeczki sobie zrobiłam aby dziecię nakarmić - wczoraj się tak mościła przez całe 2 części różańca, że hej! Przestała, jak skończyliśmy mówić.
    Dziś kwalifikacja w DN - chyba, że znowu przesuną :wink:

    @AB, miłej wyprawy i owocnej!
    @Olesia - wszystko przed ślubem zapięte?
  • Witam się i ja. Miałam jechać do miasta z zięciem, dyżur przy wnuczkach przejęła druga babcia - sąsiadka. Zięć dzieci przywiózł ale skubany o teściowej zapomniał. Teraz wszyscy są w pracy i już nikt mnie nie zawiezie. Coż, poszłam do sąsiadki, zabałam dziewczynki i będziemy fajnie się bawić. Ale zięciu ma przechlapane!
  • I ja się witam.
  • :bigsmile:

    My zaraz na zaległe szczepienie
  • @AB podtrzymuję Twoje "hahaha" zwłaszcza na okoliczności przedszkolne.
    Ja przedwczoraj odstawiłam Zyrtec (który to przepisała mi znajoma weterynarz :wink:) i jedziemy wyłącznie na obostrzeniach dietowych (rany, weź tu nie daj dziecku jabłka). Zobaczymy, co będzie.
    U Was ta alergia widzę mega-bombowa.
  • Może jakieś pylenie? U nas jak pylenie to drobna pestka (jakoś tak się przedziwnie krzyżuje), w zimie nie ma problemów, jabłka i gruchy może jeść. Rok temu też mieliśmy atrakcje (choć młoda dopiero lekko ponad pół roku miała). I zaczynaj tu człowieku od jabłuszka rozszerzanie diety :wink: Tyle, że trudno mi dojść, o jakie pyłki się rozchodzi.
    Mi przy śledztwie alergicznym bardzo pomogła koleżanka, mama strasznego alergika, która obleciała kupę alergologów, żeby stwierdzić, że tyle samo to ona może wydedukować metodą prób i błędów. Tyle, że u niej nie było problemów oskrzelowych. Pokarmówka była typowa, mocno rozbudowana za to.
  • Dzisiejsze święto przypomina nam wielkie znaczenie krzyża jako symbolu chrześcijaństwa i uświadamia, że nie możemy go traktować jedynie jako elementu dekoracji naszego mieszkania, miejsca pracy czy jednego z wielu elementów naszego codziennego stroju.
    Bożego dnia!
  • Dzien Dobry!

    Wstalam i napisalam maila do pracy, ze nie przychodze :bigsmile: Dzis mam druga czesc szkolenia, ale olewm. Po ostatnich dniach mam naprawde dosc pracy i siedzenia przed komputerem po tyle godzin.
    U nas pada, zimno sie zrobilo. Dzis ostatnia porcja pakowania, sprzatania, jutro lecimy na wakacje :bigsmile::boogie:
  • Dzień dobry :bigsmile:
  • Coś się nie mogę do niczego zebrać, leżę i się obijam:confused:
  • MODLITWA DO MATKI BOŻEJ
    Oto w tym nowym dniu pragnę stanąć przed Tobą, Niepokalana Matko Boża. Proszę Cię, abyś przyjęła całkowitą gotowość do Twojej dyspozycji. Pomóż mi w dniu dzisiejszym myśleć, mówić i czynić wszystko zgodnie z Twoim życzeniem. Spraw, niech odczytam w każdym zdarzeniu wolę Twego Syna i Twoją.
    Oddaję dziś w Twoje ręce trud w pełnienia moich obowiązków, oddaję Ci ból i zmęczenie mego ciała, proszę o cierpliwość w obcowaniu z ludźmi, o zdolność pełnego oddania się im do pomocy. Niech każdy spotkany dzisiaj człowiek będzie mógł we mnie zobaczyć Twoją miłość i dobroć, niech odblask Bożej łaski w moim życiu prowadzi go do spotkania z Twoim Synem. Amen.389.gif
  • Dzień dobry,obudził mnie telefon, więc wstałam i kawkę popijam.
    Dziś piękne czytania i wspomnienie...
    Właśnie czytałam listę forumowych dzieciaczków. Widzę, że sporo osób doświadczyło też straty:sad: Będę o Was szczególnie dziś pamiętać.
  • Nowy dzień, nowe ugryzienia wrednych komarzysk na buzi i głowie mojej Maluszki...
    Wygląda, jakby miała ospę...

    Dzień dobry Wszystkim, Bridget, dziękuję za wklejenie tej modlitwy.
  • Witajcie!
    Wstałam i domalowuję i sprzątam, bo dziś ma odwiedzić nas moja rodzina.
    Się stresuję, że im się nie spodoba nasze mieszkanko po remoncie :sad:

    Bożego dnia wszystkim!
  • ludzieeee, dziś piątek:dr:
    Dobrego dnia!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.