Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

15960626465116

Komentarz

  • Gdy wstaję o świcie i zwracam ku Tobie moją duszę, moją modlitwę, w tej samej sekundzie Tyś mnie uprzedził, Tyś mnie pokochał pierwszy... Zechciej, o Boże, sprawić, żebyśmy się przeciwstawiali brakowi ducha, który chce nas skłonić do wiary w Twoją nieobecność. Obyśmy dla skupienia naszej duszy i dla jej życia, dla jej oczyszczenia nigdy nie zapominali, że Ty zawsze jesteś obecny i pierwszy...

    S??ren Kierkegaard (zm. 1855):bigsmile:
  • Dzień dobry!!
  • Jakie plany na dziś, dziewczyny?
  • Ja mam do załatwienia masę spraw urzędowych:smile:
    Planów żadnych.
    Jedyny plan to NP.
    To jedyna sprawa -priorytetowa zresztą o której wiem od rana.Reszta sama się zaplanuje.
    A wczoraj zaprawiałam paprykę-dziś znów buraczki:bigsmile:
  • Ostatnie chwile ciszy przed weekendem...

    Rusze liste ze specjalistami dla dzieci, ktorych musze zaliczyc, bede umawiac... :confused:
  • Dzień dobry :)
    Nareszcie dzisiaj mąż wraca i wszyscy już będziemy w komplecie :di::di::di:
  • Boże, Ty dałeś swojemu ludowi świętych Korneliusza i Cypriana, gorliwych pasterzy i nieugiętych męczenników, â?  za ich wstawiennictwem umocnij naszą wiarę i odwagę, * abyśmy wytrwale dążyli do jedności Kościoła. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, â?  który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.
    No ja też Pompa:bigsmile:
    poranek mi się miły szykuje- fryzjer o 11, a później już tylko godzinka korków.
  • Aga - fryzjer super :) a popołudniu pewnie już mąż wróci ?

    Ja dziś w biurze - ale pogoda fajna, humor póki co dopisuje, więc pora popracować - ah jak się cieszę na wolny weekend.
  • A i jaki dziś urodzajny dzień pod względem urodzin (podobnie jak wczoraj). Wszystkim mamom i tatom ogromne gratulacje i podziękowania za trud urodzenia i wychowania, a dzieciakom - kolejnego dobrego roku.:fi::fi::fi::fi:
  • Dzień dobry Wszystkim. Wspaniała pogoda, mam fantastyczny humor a zaraz biorę Agunię w chustę i wio do lasy, spacerować i odmawiać Różaniec.

    KOCHAM BABIE LATO!
  • Sobota....:ib:


    Bożego dnia Forumowicze.
  • dobrego dnia!
  • Kawka mi się kończy, czas zabierać się za pierwszą część NP, póki dzieciaczki zajęte plastycznymi pracami. Błogosławionego dnia dla wszystkich!
  • Poznałam wczoraj wspaniałe 3,5 miesięczne dziecko. Ciche, spokojne, zajęte sobą, ciekawe świata. Podniosło moją wiarę w przyszłość :bigsmile:

    I poznałam dwie fajne wielodzietne mamy. (Pozdrawiam @Marcelino i @Anko!)
    I odkryłam, że można zmienić pieluchę w powietrzu
    :shocked:

    U nas piękne słońce.
    Dobrego dnia wszystkim!
  • Haku, to dlatego tak patrzyłaś okrągłymi oczami na mnie, ja gadałam przewijając i nie skojarzyłam, że to coś dziwnego...
  • Ja też dziękuję za spotkanie, świetnie się bawiłam.
  • Marcelina przy mnie chyba nie przewijałaś albo ja to przegapiłam.

    Za to ja przewijałam :bigsmile:
  • Dzień dobry :)
    (mimo poniedziałku rano i -nie wiem jak u Was- ale u nas sennie i pochmurno :ib:)

    błogosławionego dnia
  • Dzień dobry,
    wszystkiego dobrego!
  • Ja z herbatką i smutkiem w sercu :ak:
    Wzdycham sobie i trochę mi lepiej.

    Dobrego dnia wszystkim!
    (Emilio K.- wracaj do zdrowia!)
  • Haku :iq: nie smutaj się. Coś poważnego się stało?
  • Nie... mąż zapomniał o rocznicy ślubu :cry:
    ale nie będę robić mu wyrzutów - po prostu spodziewałam się porannej kawy
  • może do wieczora sobie przypomni ...
  • Witajcie-u nas jasno i słonecznie. Miałam jakiś męczący weekend i nie mam siły na nic, a jednak wypadałoby coś porobić...Mam ambitny plan posprzątać w szafie i chyba zaraz zacznę, bo jak nie, to w ogóle do tego nie podejdę...
  • Haku, no cos Ty! Pamieta na 100% - nie placz, pewnie ma niespodzianke na wieczor.
  • [cite] ProMama:[/cite]Haku, no cos Ty! Pamieta na 100% - nie placz, pewnie ma niespodzianke na wieczor.

    Mój mąż nie z tych :wink:
    Może wieczorem coś "na spontana" - czytaj KFC wymyśli.
  • Oj tam, a może mu trzeba przypomnieć! Może on z tych, którym trzeba pomóc...
    I to wcale nie delikatnie tylko tak prosto z mostu! Na pewno się ucieszy jak zrobisz to teraz, bo będzie miał sporo jeszcze czasu, by jakiegoś "spontana" wymyślić.
  • :bigsmile:
    U nas szaro, deszczowo i ponuro-
    @agnieszkamamaani-poślij trochę słońca w stronę Łodzi:)

    @Haku-najlepsze życzenia wielu wspaniałych lat razem:)
    A mąż na pewno sobie przypomni(w pracy napisze kilka dat)...a spontany są najlepsze:)

    Wszystkim życze dobrego dnia:smile:
  • Wiem ,że nie ranek już ale modlitwą dobrze zacząć każdą porę dnia:wink:
    Boże, bądź moim światłem jasnym, w którym szukam drogi i pokoju. Niechaj nic mnie nie odciągnie od Ciebie. Zachowaj mnie dla siebie całkowicie i w pełni. Spraw, żebym szukał u Ciebie pociechy rano, w południe i wieczór. Niech miłuję Cię Panie uczuciem czystym i gorącym. Niech mam w miłości tę czułość i stałość, która tak wysoko ceniona jest wśród ludzi, gdy przedmiot miłości tylko z ziemi pochodzi. Obym przekonał się i odczuwał zawsze, że Ty jesteś jedyną nadzieją moją, jedyną radością i pociechą, jedynym lękiem moim i jedyną miłością.

    J. H. Newman
  • @Haku - wszystkiego dobrego zatem!
    Obstawiam jednak niespodziankę. :dinner:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.