Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

16162646667116

Komentarz

  • AB łączę się w bólu - noc nieprzespana bo Mila ma katar do kostek i kaszel. Wrrrr... A mam mnóstwo roboty z cyklu "na wczoraj", zabrałam się za dodatkową pracę (też "na wczoraj") i prawdopodobnie dziś po pracy (tj. po 20) czeka mnie jeszcze samochodowa wycieczka - ktoś musi zawieźć leki dla cioci. No i nie wiem, jak na to znajdę dziś siłę.
    Ale nic to.
    Dobrego dnia
  • dzień dobry :)
    wczoraj chleb mi się nie udał, wyszedł niby wilgotny, ale jakby słabo wyrośnięty. Nic to łatwo się nie poddam :smile:
    Dziś ostatni dzień lata. Na ostatni letni spacerek trzeba by się wybrać :bigsmile:

    BŁOGOSŁAWIONEGO DNIA :smile:
  • OJCZE
    Ojcze, wychwalam Cię i dziękuję Ci za spokój nocy. Uwielbiam Cię i jestem Ci wdzięczny za ten nowy dzień. Wysławiam Cię i dziękuję Ci za wszystkie Twoje dobrodziejstwa i opiekę w ciągu mego życia. Ty użyczyłeś mi dużo błogosławieństwa, a teraz pozwól mi przyjąć nawet nieszczęście z Twoich rąk. Wiem â?? że nie obciążysz mnie nim ponad siły, bo wszystko co robisz â?? to tylko dla dobra Twoich dzieci.

    Dietrich Bonhoeffer


    Witam:bigsmile::cl:
  • Biedactwo żurawiny jej daj ale do lekarza obowiązkowo.
  • Bo pewnie już stan zapalny,ale spytam przekornie AB kochana -czy w ostatnich dniach
    Julia nia jadła buraczków?
  • AB, współczuję.
    U nas chłodno, szaro...mam ochotę wrócić do łóżka.
    Idę po kawkę, ale i tak WITAM porannie.
  • Oj to pewnie antybotykiem się skonczy.Moze to być zwiastunem kamieni lub piasku na nerkach(kamicy)
  • AB -współczuje ci bardzo...
    Ale może to czas aby NP zacząć -pomoc bys miała na 100%
    :bigsmile::shamed:
  • A więc zostałas sama -przegłosowana jesteś:winkkiss:
  • AB ja mam to samo! Chcę we wtorek przyjąć Szkaplerz i chyba wtedy zacznę NP... może też chcesz spróbować ze mną... od wtorku? :wink:

    A jakbyś zapomniała to ja jeszcze raz zapewniam Cię o mojej +++ w Twojej intencji!
  • Brawo Taja!!!
    A G N I E S Z K A ! A G N I ES Z K A!:clap::clap:
  • Gdy dzień odzyskał światło słońca,
    Śpiewajmy Bogu pieśń radosną,
    A hołd składając Najwyższemu,
    Wyznajemy łaskę Chrystusową.

    Przez Niego bowiem Stwórca świata
    Uczynił dzień i porę nocy,
    A one wciąż na Jego rozkaz
    Zmieniają czas swojego trwania.

    Tyś sam jest, Panie, światłem wiernych
    I nie podlegasz wiecznym prawom:
    Gdy mrok ogarnia całą ziemię,
    Jaśniejesz blaskiem nieśmiertelnym.

    Wysłuchaj, Ojcze, nasze prośby
    I daj nam przeżyć dzień ten w łasce,
    A Chrystus wtedy nas napełni
    Ożywczym darem swego Ducha.
    Amen.
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Bożego piątku :smile:
  • Życzę, by dzień się dobrem wypełniał! :bigsmile:
  • Błogosławionego dnia!

    My nie unikniemy dziś lekarza - Milka paskudnie kaszle, choć wygląda i zachowuje się już całkiem nieźle jak na chorą.
  • Dzień dobry! Błogosławionego Dnia!
  • Mam zły dzień, demon walczy ostro a ja ewidentnie tą walkę przegrywam od rana.:cry::cry::cry::cry::devil:
  • Andzia +++
  • Dzień dobry wszystkim! obudziłam się o 6 i nie mogę spać dalej. Męczą mnie różne myśli :sad:


    a mój mąż i syn jeszcze śpią, a dochodzi 8 i jestem w szoku:shocked:
  • Witajcie! Mnie mąż telefonem obudził, a tak się fajnie spało...no nic, może jutro pośpię. Póki co kawa się parzy..:ib:
  • witajcie w nietypowej dla mnie porze :)

    dzien dobry wszystkim :bigsmile:
  • Ja też już "pozbierana", życzę Wam pięknej soboty ze słońcem w tle i pogodą wolnego dnia. :bigsmile:(czyt. - nie WOLNEGO od pracy, ale wolnego w tempie działania.) :wink:
  • Wyganiam wszystkich do wątku E.milii :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Ale ja nie umiem pomagać w rodzeniu.:sad:
  • Berenika, mnie tak Twoje posty motywowały, żeby urodzić:bigsmile:
  • Ja się pochwalę! Całą noc przespałam! Bóg niech będzie błogosławiony!

    Wszystkim Bożego dnia życzę!
  • @Taja, zazdraszczam:bigsmile:
  • Dzień dobry,
    Szczęść Boże wszystkim.
    Czyżbym dziś była tu pierwsza?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.