Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

16263656768116

Komentarz

  • Witaj Iśka, tak jesteś pierwsza. Ja dziś leniwie rozpoczynam dzień, z kawą, w łóżku, zaraz poczytam,mmm...już nie pamiętam takiego poranka.
  • Witam, znowu zaczyna się ciężki tydzień, ale ja w lepszej kondycji:bigsmile:
    Wczoraj odwiedzili nas przyjaciele, którzy są na misji w Harkowie (od miesiąca, więc przezywają sajgon natury przystosowawczo- organizacyjno- szkolnej).
    Ta ich misja mnie ratuje, bo jeśli oni mogli zostawić w miarę ogarnięte życie tu i jechać do "dzikiego" kraju - to może ja mogę brać moje "dzikie" życie jakim ono jest i ŻYĆ?:bigsmile:
  • Dzień dobry :)
    U nas znów chorobowo -Mila znowu ma gorączkę, a ja nie dostałam już numerka do lekarza :cry:
  • dzień dobry wszystkim... chociaż dobry jak dobry.. może później będzie lepszy...


    :(
  • [cite] AB:[/cite]o jaaa...

    pije kawę... niebawem zbieram sie na rezonans...
    My sie chyba na gg nie spotkamy :cry:
  • [cite] anmamako:[/cite]dzień dobry wszystkim... chociaż dobry jak dobry.. może później będzie lepszy...


    :(
    Mnie też jest cieżko.... :iq:

    Oddaję te trudy w intencjach forumowych, nabierają większego sensu
  • images?q=tbn:ANd9GcSX7YZHqayuE-0HqfHYvy0k0w0msV9vJb2z_pz2HfHYfv5vMoQo
    Pomóż mi rozsiewać Twoją woń, o Jezu.
    Wszędzie tam, dokąd pójdę,
    napełnij moją duszę
    Twoim Duchem i Twoim życiem.
    Stań się Panem mojego istnienia
    w sposób tak całkowity,
    by całe moje życie
    promieniowało Twoim życiem.
    Aby każda dusza, do której się zbliżam,
    mogła odczuwać Twoją obecność
    we mnie.
    Aby patrząc na mnie, nie widziała mnie,
    ale Ciebie we mnie.
    Pozostań we mnie.
    Dzięki temu będę jaśnieć Twoim blaskiem
    i będę mogła stać się światłem dla innych.


    Witam słonecznie:bigsmile:
    U nas piękna pogoda:bigsmile:
  • [cite] Nika8:[/cite]
    [cite] anmamako:[/cite]dzień dobry wszystkim... chociaż dobry jak dobry.. może później będzie lepszy...


    :(
    Mnie też jest cieżko.... :iq:

    Oddaję te trudy w intencjach forumowych

    dziękuję.. :shamed:
  • [cite] AB:[/cite]kiedys sie spotkamy...
    Powodzenia, pokoju ducha na badaniu!
  • Spałam 4h...ale praca zrobiona.
    :ib:

    Idę do pracy.
    Dzwoniłam do drugiej, bo nie dostałam jeszcze połowy wypłaty za sierpień.
    A rachunki czekają. Strasznie to irytujące "księgowa nie zrobiła umowy".
    No, ale ma być jutro.

    Bożego dnia wszystkim!
  • Witam! Dziś pierwsza! Zaraz jedziemy z mężem przyjąć Szkaplerz! I jestem przeszczęśliwa!

    Bożego dnia wszystkim!


    Będę Was polecać opiece Najlepszej Matki!

    Z modlitwą!
  • Szczęść Boże!

    I spadam.
  • Ja też na chwilkę- dobrego dnia, dużo spokoju i wdzięczności Wam życzę!!
  • Witam i też spadam. Dzisiaj jest rocznica urodzin męża.Miałby zaledwie 55 lat. Jedziemy na cmentarz a pózniej na mszę św. w jego intencji.
  • Pogody ducha i słońca w relacjach międzyludzkich życzę na CAŁY BOŻY DZIEŃ!

    :grouphug:
  • Wszelki Duch Pana Boga chwali!
  • Ratunku pomocy - 0 13:00 mam kontrolę urzędników, i tak się jakoś utarło że każdy na tą kontrolę robi jakieś ciasto - moje sie już piecze w piekarnikuj - czekoladowe - ale potrzebuję do niego, mega ekspresową masę - taką co się wymiesza i już - popowiedzcie coś ( tylko nie bitą śmietanę bo nie umiem ubić - jeszcze nigdy mi nie wyszła) a budyń za długo stygnie :( bo ja musze je mieć gotowe na 11:00 jakby byli wcześniej -

    ratuuuuunku

    Promamo? Lila? Pustynny? Jadwiga? Jagna? - i wszyscy którzy pieczecie!


    a tak w ogóle to dobrego dnia :)
  • uJa - gotowa masa tortoaw , 3 min i po problemie.
  • mascarpone cała paczka i nutella mały soiczek - wymieszac, polozyc na ciasto :) rewelacja;)
  • zrobiłam tak w piątek dla niespodziewanych gości - wyszło coś okropnie chemicznego w smaku - co ja sie nakombinowałam żeby ten smak jakoś zmienić, i sok i cukier i wszystko - ale nie byłam w stanie zjeść - goście niby zjedli - ale powiedziałam nigdy więcej - a w sobotę nadawało się do wyrzucenia :(

    chyba przełożę powidłami i zrobie polewe czekoladową - no bo cóż mi pozostało :)
  • no i dzień dobry wszystkim!! dzisiaj jakoś lepszy dzień mi się zaczął.

    i wiecie co? dobrze, że jesteście.
  • Dziękuję :) już po kontroli - jej ale sie denerwowałam - w sumie nie było czym, bo wszystko mam tak jak trzeba ale sami wiecie jak urząd do domu przychodzi.

    Jadwigo dziekuję za rady dot bitej śmietany zapisuję sobie - powiedz mi jeszcze na jakich obrotach ubijasz tą śmietanę? na najwyższych czy na najniższych? bo czasem mi sie nie ubije i jest taka półpłynna a czasem sie zrobi masło noi nie umiem :(

    mam teraz własnie taką z biedronki w kubeczku i stoi w lodówce i czeka aż się namyślę ją do czegoś użyć

    a ciasto przełożyłam dżemem dyniowo - jabłkowym i posypałam cukrem pudrem :) dobre wyszło.

    ufff dopiero nerwy ze mnie schodzą, bo przed chwilą poszli - DZIĘKUJĘ
  • Jadwiga- chyba się do Ciebie na korki z pieczenia zapiszę:wink:
  • wstaliśmy rano
    mąż chory
    wziął apap i poszedł do pracy
    żal mi go bardzo:cry:
  • wstaliśmy rano... i uśmiech na twarzy od rana i dziękczynienie Bogu.

    Chwała Mu za wszystko.

    Bożego dnia wszystkim!! :)
  • Miłego dnia:bigsmile:
  • Witam porankowo,nad kawą i tostami.
    Dziś czeka mnie dzień na wariackich papierach,ale warto, bo na sam koniec,wieczorem wraca mąż:bigsmile:
  • MODLITWA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU
    Panie uczyń z nas narzędzia Twego pokoju, abyśmy siali miłość tam, gdzie panuje nienawiść, wybaczenie tam gdzie panuje krzywda jedność tam gdzie panuje zwątpienie nadzieję tam gdzie panuje rozpacz światło tam gdzie panuje mrok radość tam gdzie panuje smutek. Spraw, abyśmy mogli nie tyle szukać pociechy, co pociechę dawać nie tyle szukać miłości, co kochać. Albowiem dając â?? otrzymujemy wybaczając â?? zyskujemy przebaczenie a umierając rodzimy się do życia wiecznego.

    św. Franciszek z Asyżu


    Witam porannie -robie naleśniki już bo do wieczora moje dzieci bez mamy będą:cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.