Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

16364666869116

Komentarz

  • :br:Witam Bereniko a jak w pracy?
  • Pracowicie.:cool:
  • [cite] Bridget:[/cite]MODLITWA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU
    Panie uczyń z nas narzędzia Twego pokoju, abyśmy siali miłość tam, gdzie panuje nienawiść, wybaczenie tam gdzie panuje krzywda jedność tam gdzie panuje zwątpienie nadzieję tam gdzie panuje rozpacz światło tam gdzie panuje mrok radość tam gdzie panuje smutek. Spraw, abyśmy mogli nie tyle szukać pociechy, co pociechę dawać nie tyle szukać miłości, co kochać. Albowiem dając â?? otrzymujemy wybaczając â?? zyskujemy przebaczenie a umierając rodzimy się do życia wiecznego.

    św. Franciszek z Asyżu

    Dziękuję, za przypomnienie. :ct:

    Dobrego dnia WSZYSTKIM!
    Do poniedziałku ... :bx:
  • witam się i ja serdecznie :)

    pierwszy raz od tygodnia obudziłam się z nie-zatkaną głową, bo niby przeziębiona jestem i niby zatoki mnie bolą. Cieszę się bardzo, że już piątek, jutro w ogródku będę harcować i przygotowywać na zimę :smile:

    błogosławionego dnia :da:
  • Dobrego dnia :)
    U nas Emilka sobie zdrowieje. :thumbup:
  • Dzień dobry-jak fajnie, że piątek!
    Życzę wszystkim błogosławionego dnia.
  • dzień dobry! Błogosławionego dnia!
    poranek zaspany, noc była ciężka - Maryś ząbkuje. i dodatkowo podkrada mi poduszkę w nocy łobuz jeden, matka śpi bez. budzi się i bach na poduchę.:wink:
  • Dzień dobry :) jeszcze przed południem - wypiłam okropną wstrętną gluzkozę, dałam się dwa razy pokłóć i powiedzcie że tylko raz w ciąży takie przyjemności?? no powiedzcie

    teraz w pracy sobie was podczytuję.

    Miłego dnia
  • Witam wszystkich!! Piękny poranek dzisiaj! Słońce świeci, jest ciepło.

    Życzę Wam, by ten dzień był CAŁY na BOŻĄ chwałę :bigsmile:
  • Wszystko jest trochę do niczego, ale przecież zawsze może być gorzej.

    Powodzenia!
  • Świętość nie jest przywilejem dla nielicznych - jest
    codziennym obcowaniem z Bogiem, do którego zaproszony jest każdy z nas.

    Ks. Jarosław Ropel, "Oremus" październik 2005, s. 18
  • Ehh, westchnijcie za mego męża i szwagra - wyruszyli w 30km trasę na holu, a żaden z nich wcześniej nie holował i nie był holowanym.
    Ale serce rośnie jak się patrzy na ich wzajemną pomoc - Szwagier musiał bardzo wcześnie wstać i przejechać całe miasto, żeby być u nas na 7.

    Życzę wszystkim dobrego, pracowitego dnia z Bogiem!
    A pompującym przypominam - dziś ostatni dzień błagalnych :bigsmile:
    Już prawie pół za nami!
  • Witam i ja - przed NP.:bigsmile:
    Przypominam tylko cichutko, że na blogu o NP nowa aktualizacja.:cool:
  • Właśnie oglądam - dobrze Ci idzie :fi:
  • U mnie słońce się ukazało. :smile:
    Będzie DOBRY DZIEŃ - czego i Wam życzę! :bigsmile:
  • Witam. Mojej koleżance właśnie odeszły wody... westchnijcie za nią i dzieciątko coby było wszystko dobrze....
  • hej hej-dziś św.Franciszka z Asyżu...oby uprosił nam wolne serce, zwłaszcza od trosk i przywiązań materialnych:sad:
    Życzę Wam pięknego dnia!
  • A ja nadrabiałam własnie zaległości w tym watku . Modliłam sie 2 modlitwami które znalazłam i od razu je sobie skopiowałam .Dopijam zimna herbate i już mnie tu nie ma.
    Dobrego Dnia
    :swingin:
    haku , taja +++
  • MODLITWA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU
    Panie uczyń z nas narzędzia Twego pokoju, abyśmy siali miłość tam, gdzie panuje nienawiść, wybaczenie tam gdzie panuje krzywda jedność tam gdzie panuje zwątpienie nadzieję tam gdzie panuje rozpacz światło tam gdzie panuje mrok radość tam gdzie panuje smutek. Spraw, abyśmy mogli nie tyle szukać pociechy, co pociechę dawać nie tyle szukać miłości, co kochać. Albowiem dając â?? otrzymujemy wybaczając â?? zyskujemy przebaczenie a umierając rodzimy się do życia wiecznego.

    św. Franciszek z Asyżu
    Powtarzam-bo to właściwie dzis
    Witam!
    Cart -pogańtwo skasowane:bigsmile::bigsmile:
  • Witam życzę dobrego dnia, dzisiejsze czytanie naprowadziło me myśli na trop objawień, myślę też o Japonii w tym kontekście,zresztą sami przeczytajcie.

    (Jon 3,1-10)
    Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam. Jonasz wstał i poszedł do Niniwy, jak powiedział Pan. Niniwa była miastem bardzo rozległym - na trzy dni drogi. Począł więc Jonasz iść przez miasto jeden dzień drogi i wołał, i głosił: Jeszcze czterdzieści dni, a Niniwa zostanie zburzona. I uwierzyli mieszkańcy Niniwy Bogu, ogłosili post i oblekli się w wory od największego do najmniejszego. Doszła ta sprawa do króla Niniwy. Wstał więc z tronu, zdjął z siebie płaszcz, oblókł się w wór i siadł na popiele. Z rozkazu króla i jego dostojników zarządzono i ogłoszono w Niniwie co następuje: Ludzie i zwierzęta, bydło i trzoda niech nic nie jedzą, niech się nie pasą i wody nie piją. Niech obloką się w wory - - niech żarliwie wołają do Boga! Niech każdy odwróci się od swojego złego postępowania i od nieprawości, którą [popełnia] swoimi rękami. Kto wie, może się odwróci i ulituje Bóg, odstąpi od zapalczywości swego gniewu, a nie zginiemy? Zobaczył Bóg czyny ich, że odwrócili się od swojego złego postępowania. I ulitował się Bóg nad niedolą, którą postanowił na nich sprowadzić, i nie zesłał jej.
  • Witajcie!
    Biorę się za sprzątanie :wink:

    Mąż pojechał po (nienaprawiony) samochód i przewozi go do warsztatu poleconego przez @Prayboya.
    Mam nadzieję, że uda się Skodaśkę naprawić. Zwłaszcza, ze 10.X kończy się jej przegląd

    Dziś pierwszy dzień Nowenny dziękczynnej - a jest za co dziękować!
    Dobrego, Bożego dnia wszystkim

    (ps. już nie mogę doczekać się jak z Wami będę przygotowywać się do Świąt Bożonarodzeniowych!)
  • Otrzymaliście ducha przybrania za synów, w którym wołamy: Abba, Ojcze!
  • Dbaj o siebie, Haku!
  • dzień dobry :)
    mi się udało wczoraj wreszcie w miarę uporządkować książki i część wynieść do piwnicy. Wprawdzie nie widać żeby ich ubyło, ale jestem wielce zadowolona, że wreszcie je uporządkowałam :smile:

    Bożego dnia :bigsmile:
  • Dzień dobry.
    Bardzo mi źle od wczoraj, nie mogę sobie poradzić z chorobą, i boję się wyników badań które mam do zrobienia... Eh, no już nie smędzę...:cry:
  • Witajcie wszyscy!

    Koleżanka urodziła szczęśliwie, także dziękuję za pamięć.

    Mam dziś latanie po mieście, badania, wizyta u ginekologa, banki i inne sprawunki.. Mam nadzieję, że uda mi się uczestniczyć o 12 we Mszy Św.


    Wam życzę Bożego dnia i oby wszystko dziś się każdemu udało!


    Z Panem Bogiem!
  • Witajcie. Wysłałam dziieci do szkoły i wlazłam pod ciepłą kołderkę, bo jakoś zimno i nie mam ochoty wyłazić . Chyba trzeba rozpalić w c.o . Bożego dnia życzę wszystkim.
  • AB - a Ty jak się trzymasz?

    +++
  • [cite] Rosea:[/cite]Dzień dobry.
    Bardzo mi źle od wczoraj, nie mogę sobie poradzić z chorobą, i boję się wyników badań które mam do zrobienia... Eh, no już nie smędzę...:cry:

    Czyżby potrzebny był wątek motywujący? :wink:
    Smędź smędź!

    zobacz - AB tak się bała, a mimo starań lekarzy, nic jej w głowie nie znaleźli.
    ...wyrusza ekspedycja aby znaleźć choć cień samotnej komórki mózgowej w głowie AB...
    I znaleźli jedną wiiiiieeeeellllkkkkąąąą - na cały mózg

    Jak w tym dowcipie: z mózgiem blondynki jest jak z yeti - wszyscy w niego wierzą, ale nikt nigdy go nie widział.

    Czasem się cieszę, ze jestem rudawa...
    :ag:
  • [cite] Haku:[/cite]
    [cite] Rosea:[/cite]Dzień dobry.
    Bardzo mi źle od wczoraj, nie mogę sobie poradzić z chorobą, i boję się wyników badań które mam do zrobienia... Eh, no już nie smędzę...:cry:

    Czyżby potrzebny był wątek motywujący? :wink:
    wystarczy lobotomia albo dekapitacja

    Serio, cukry mam kosmiczne i nie wiem dlaczego, i już chyba wszystko zrobiłam co mogłam a dalej jest dużo za dużo; jestem bezsilna, zdołowana, mam nadzieję że nie jestem w ciąży bo z takimi cukrami marny los dziecka, po prostu ryczeć mi się chce.
    Idę zbadać.
    Normalnie się boję
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.