Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

16566687071116

Komentarz

  • Dobrze, ze przynajmniej mezowi sie chcialo wyjsc z domu.
    Milej niedzieli zycze!
  • Od poniedziałku tygodnia dobrego życzę (Takie tam...)
    :boogie:
  • Poniedziałek, a u mnie jakby kontynuacja nerwa z weekendu-chyba zaniedbałam ten egzorcyzm do św. Michała z NP.
  • Pomocy! Wiem, że w którymś wątku ktoś podawał jak uszyć rolety rzymskie. Nie wiem gdzie szukać-ktoś coś pamięta?:ih:
  • W wątku o urządzaniu mieszkania Małgorzata opisywała - idąc od końca szybko znajdziesz :)
  • dzień dobry Wszystkim :smile:

    błogosławionego dnia :fi:
  • AB +++
    mam taką samą reakcję na dentystę :bigsmile:
  • u dentysty to trzeba wg mnie mieć zaplecze :smile:
  • AB a jak Chorujący? zdrowszy?
  • nie trzeba, znaczy się z opisu wynika że fajna kobieta i fajny lekarz :)
  • Modlitwa do św. Michała Archanioła



    Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen





    Pozwoliłam sobie tę modlitwę wpisać jako ,że kokosowy atak nastąpił:devil:
  • Witam po pracowitym weekendzie, pracowitym poniedziałku i pracowitej nocy i poranku.
    Usnęłam wczoraj(dzisiaj) przed monitorem robiąc zlecenie...
    Ale melduję, że właśnie skończyłam!!! Tadaaam!!!
    Ależ się cieszę, bo mam już "komputerowstręt" i zaległości wszędzie.

    Dobrego dnia!
  • Kokosowy atak:bj:
    I ja witam. U nas po wieczornej ulewie od rana słoneczko. A już się bałam, że zaczęła się paskudna jesień.
  • Jestem przekonany, że chrześcijanie na tym świecie liczą się tylko wtedy, gdy przynoszą pokój. Jan XXIII-patron dnia dzisiejszego
  • AB czy to znaczy że nie masz tego badania dziś?
    W którymś wątku było że 11 czyli dziś.
  • szkoda że mieszkam tak daleko, bo bym się nią zajęła

    +
  • zdublowął się
  • Witajcie juz prawie 13 więc nie w tym wątku sie powinnam meldowac ale co tam.
    Bożego dnia wszystkim!!!
    PS.Aga nie musisz mnie przepraszac nie czuję się urażona tym co napisałas. Podziwiam Cię bardzo za to jaka jestes, zwłaszcza po tym co przeszłas. :ih:
  • Witajcie!

    Za nami ciężka noc. Józek ma katar i kaszel i strasznie to przeżywa.

    Wczoraj skończył 9 miesięcy.


    Dobrego dnia wszystkim.
  • Dzień dobry :bigsmile:
  • zrobiłam już dziś 2 rozliczenia i jestem bardzo zadowolona :)
    idę robić dalej, bo mam power do pracy :fm:

    Bożego dnia Wszystkim :da:
  • Dzień dobry Wszystkim!
    Czeka mnie dziś wizyta kontrolna u gina. Nie cierpię tego, już raz przekładałam... żebym dziś nie stchórzyła...
  • Celinko -ja sobie tak żartuje ,że to tylko hudraulik :bigsmile::bigsmile:
    Witam.
  • Witam,jeszcze porankowo.
    Czekam właśnie na koleżankę-wspólna kawka i pogaduszki, a potem...do pracy!:swingin:
  • pozdrawiam o! już popołudniowo :shamed:może jeszcze jedna kawa ... jakoś nie moge się obudzić od kilku dni a tu tyle na głowie, chyba jesień na dobre zagościła w domu, nawet rozchlapany jogurt na podłodze nie robi wrażenia - udaje że go nie widzę, może po tej kawie umyję podłogę ... tylko pozmywać trzeba najpierw ...
  • Boże, Ty raczyłeś obdarzyć błogosławionego Honorata, kapłana,
    duchem troskliwej miłości, aby mógł wiele dusz pojednać z Tobą.
    Spraw za jego wstawiennictwem, abyśmy dostąpili łaski Twojego przebaczenia i zjednoczyli się z Tobą w doskonałej miłości.Przez naszego Pana, Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszytskie wieki wieków. Amen
  • pozdrawiam znad mojego pachnącego cappucino:bx:
  • Szczęść Boże wszystkim na ten dzień!
  • Jezus powiedział do swoich uczniów: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze
    wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.