Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

SZCZEPIENIA czyli rosyjska ruletka

19899101103104222

Komentarz

  • Nie ma pojedynczej. MMR trzeba.
  • Zaskakujące! Co oni mają z tymi skojarzonymi, że już nie można dostać pojedynczej? Większy zysk?
  • Tripacel podaja z tego co wiem. Od 3rż w górę.
    Po 3 rż nie zaszczepia 5w1
    Podziękowali 2Hope chabrowa
  • Ooo to good news, dzięki
  • Dziś mój pięciomiesieczniak miał pierwsze potrójne szczepienia, a z pneumokoków zrezygnowałam bo zamierzam karmić piersią do dwóch lat i to wystarczająca ochrona. Lekarz, że taka dobra ta szczepionka, że potem będę musiała płacić...  Nie było żadnych podpisów, na karcie szczepień odnotowane przy tej szczepionce, że "mama odmawia szczepienia". Jeszcze sobie nawet nagrałam wizyte na dyktafon "w razie co".
  • Warto polubić i subskrybować ten kanał by wiedzieli że temat jest warty uwagi. Na końcu jest nasz kolega z forum;)

    Podziękowali 2Karolinka Malia
  • Trwa sprawa w sadzie przeciwko rodzicom ktorzy odmowili szczepienia.
    Nigdy by mi przez mysl nie przeszlo, ze po wyborach bedziemy takie rzeczy.....

    Emigracja?
    Podziękowali 2Malia WłodzimierzPawelec
  • Tola milego dnia.
  • Byłem w programie z Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym w Lublinie Irminą Nikiel. Kiedy mówiłem o problemie etycznym związanym z niektórymi szczepionkami które powstają przy wykorzystaniu linii komórkowych pochodzących z aborcji takich jak np. WI-38
    WESZŁA GŁOŚNO W ZDANIE MÓWIĄC BZZZDUUURA !!!
    Otóż to nie jest bzdura, tylko fakt i jest to w odpowiedzi jakiej udzieliła mi ta sama urzędniczka w zapytaniu o dostęp do informacji prywatnej. Skąd ludzie mają wiedzieć że należy wyrazić sprzeciw wobec tej formy wykorzystania aborcji i prowadzenia eksperymentów na nienarodzonych jeżeli urzędnicy kłamią na ten temat?
    Zobaczcie też opis są tam ważne rzeczy co do tej wypowiedzi.
    więcej na www.dobreszczepionki.pl



    Podziękowali 4gabriela Malia Karolinka Basja
  • Ostrzegam, momentami bardzo wzruszające.

    Podziękowali 1WandaB
  • Moja siostra jest zapisana z dziećmi tylko w Medicaver i nikt ich o szczepienia nie goni
  • @wanda mnie nikt w luxmedzie o karte szczepien nie pytal
  • @mamlu nie dostaniesz jej do reki, poprosza Cie o adres nowej przychodni zeby wyslac pocztą. 

    @Wanda w medicover u mnie sie nie dopominaja zbytnio o karty szczepien. Mieli trzy nasze karty ale to dlatego ze prosilam stara przychodnie o przeslanie do medicoveru tlumaczac ze tam sie leczymy. 
    Teoretycznie karta szczepien nie powinna bycw rekach rodzicow bo nie nalezy do nas.  
  • @wanda mi sie wydaje ze mozna byc zapisanym tylko do luxmedu. Ja tak chodzilam. A jak musialam skorzystac ze zwyklej przychodni to znalazlam taka w Jozefowie ktora jest partnerem medicoveru i z jego ramienia tam chodzilam, bez rejestracji.
  • U nas pozamiatane, mąż zgodził się na szczepionkę 5 w 1  :(

    porażka
    można jeszcze odwlec podanie,
    ale czy
    mmr II to naprawdę trzeba, toż to nieetyczne jest :(
  • @Wanda, lux med ma uprawnienia poz, możesz małego zapisać i uczynić zadość zgłoszeniu. Kartę mogą chcieć, ale nie słyszałam jeszcze żeby chcieli w Warszawie 
  • edytowano września 2017
    Dostaliśmy wezwanie do zapłaty grzywny.
    Podniosło mi poziom adrenaliny. Chcą wojny, to będą ją mieli!
    Zacznę roznosić WSZĘDZIE ulotki, nie spocznę, póki całe miasto nie będzie miało informacji na temat szczepień. 
    Możecie mi podpowiedzieć, podać jakiś krótki a dobry artykuł, który pobudzi do myślenia tych, którzy nic nie słyszeli na temat skutków szczepień?

    Znalazlam taka ulotkę:
    http://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2017/02/ulotka-pikieta_balon.pdf
     ale chciałabym coś dłuższego - wypunktowane najważniejsze informacje.
    i jeszcze to:
    http://http//stopnop.com.pl/16-dowodow-na-niebezpieczenstwo-szczepienia-dziecka-w-polsce/
    Podoba mi się jeszcze artykuł Izabelli Stępkowskiej, Co warto wiedzieć o szczepieniach ochronnych?
    http://http//szukajcie-znajdziecie.blogspot.com/2014/07/szczepienia-co-warto-wiedziec-o.html
    ale on jest dość długi, więc dam go tylko tym bardziej zainteresowanym.

    Może macie jakąś propozycję?

    Zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić, do kogo pójść, napisać.
    Planuję pójść do posła z naszego miasta, napisać do pani z Inspektor z Sanepidu, do pani premier. 
    Może powinniśmy wszyscy zarzucić posłów i premier listami w sprawie szczepień?

  • Gdy otrzymałeś postanowienie o nałożeniu grzywny kluczowe jest odwołanie w ciągu 7 dni od odebrania pisma! Odwołaj się i nie płać grzywny! CZEKAMY NA POZYTYWNE ROZSTRZYGNIĘCIA SĄDÓW ORAZ EUROPEJSKIEGO TRYBUNAŁU PRAW CZŁOWIEKA.

    KANCELARIA PRAWNA WYŚLE ZA CIEBIE ODWOŁANIE OD GRZYWNY PRZYMUSZAJĄCEJ DO SZCZEPIEŃ (napisz na pomoc.grzywna@gmail.com)

    Zapraszamy do skorzystania z pomocy kancelarii prawnej od momentu otrzymania wezwania lub upomnienia z sanepidu po odpowiedź z ministerstwa zdrowia w ramach umowy ze STOP NOP. Nie dotyczy to skargi do sądu administracyjnego o czym należy rozmawiać z kancelarią indywidualnie.

    Każda osoba, która będzie chciała skorzystać z pomocy proszona jest o przesłanie skanów lub dobrej jakości zdjęcia pisma niezwłocznie po odebraniu go z poczty na email  pomoc.grzywna@gmail.com z dopiskiem POMOC PRAWNA. UWAGA! Należy opisać załączniki i wysłać je w jednej wiadomości (w orientacji pionowej).

    http://stopnop.com.pl/jak-uniknac-grzywny-za-nieszczepienie/
    Podziękowali 2asiao PonuraKura
  • @Tola to samo pomyślałam...
  • 3 godz temu urodziłam, już chcieli szczepić. Odmówiłam szczepienia i podpisania odmowy to "pani doktor" ostro oznajmiła, że zgłosi nas do sądu rodzinnego jeśli nie podpiszemy odmowy. Co robić? Sanepid i tak nas ściga za nieszczepienie starszej córki...
  • Ja podpisywalam w szpitalu odmowe szczepienia i tyle. Zadnych konsekwencji nie mialam z tego tytulu.
  • @gabriela a jakbyś napisała, ze chcesz szczepić w poradni szczepień po konsultacji z neurologiem, ze nie ma przeciwskazan?
  • chabrowa powiedział(a):
    @gabriela a jakbyś napisała, ze chcesz szczepić w poradni szczepień po konsultacji z neurologiem, ze nie ma przeciwskazan?
    Nie wiem.. Lekarka to służbistka. Ona chce podpis, nie zależy jej na szczepieniu. Albo podpisanie odmowy albo zrobi nam na złość i poda nas do sądu. 
  • Podpisz ze zaszczepicie np ze 3mce później, nie w pierwszych dniach. 
  • Ja mówiłam ze szczepimy w późniejszym czasie. Jak na Zachodzie  ;)
    Podziękowali 1Pipijo
  • Ja tez podpisalam ze bede szczepic pozniej, ale duzo chyba zalezy od podejscia szpitala- w Sw Zofii takie wytlumaczenie wystarczylo
  • Podpisaliśmy, zwyczajnie nie miałam siły zaraz po porodzie się kłócić a lekarka przychodziła co chwilę.. Ale szok- szczepić dziecko 3 godz po urodzeniu!! Pani doktor nie dało się przegadać, stwierdziła że mamy zerową wiedzę, że na świnkę, odrę, różyczkę nie ma lekarstw i się umiera, kraje zachodnie wracają do szczepień w pierwszej dobie a wzw b i bcg to najbezpieczniejsze szczepionki. Także nie było o czym rozmawiać
    ..
  • @gabriela powiedz, że nie podpiszesz, bo nie odmawiasz szczepienia, tylko będziesz szczepić później. Abo niech ci przedstawi wyniki dziecka że w pełni jest zdrowe itp itd i sama się podpisze, że gwarantuje, że dziecku nic nie będzie po szczepieniu. Zanim będzie miała wyniki, wy wyjdziecie do domku. Powodzenia!
    Podziękowali 1Wiol
  • gabriela powiedział(a):
    Podpisaliśmy, zwyczajnie nie miałam siły zaraz po porodzie się kłócić a lekarka przychodziła co chwilę.. Ale szok- szczepić dziecko 3 godz po urodzeniu!! Pani doktor nie dało się przegadać, stwierdziła że mamy zerową wiedzę, że na świnkę, odrę, różyczkę nie ma lekarstw i się umiera, kraje zachodnie wracają do szczepień w pierwszej dobie a wzw b i bcg to najbezpieczniejsze szczepionki. Także nie było o czym rozmawiać
    ..
    Ta Pani jest, z tego, co piszesz, strasznie głupia :(
    Podziękowali 4Rejczel tymka ewaklara Katia
  • o jena, czeka mnie to kolejny raz... ratunku... 

    dobra, pytanie, co się dzieje z kartą szczepien, jeśli rodzę dziecko w szpitalu i nie zapisuję go (jak mogę, tak myślę?) do żadnej przychodni?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.