Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rozeznawanie woli Bożej w kwestii liczby potomstwa

15657585961

Komentarz

  • Ja tam pewne prace lubię.   Mąż jak jest w domu akurat to może coś innego zrobić w tym czasie.  Tak samo lubię malować (i nie mam na myśli obrazów ni innych dzieł sztuki). Nie lubię odpoczywać bezczynnie.
    Ale nie prasuję,  a oderwany guzik patrzy na mnie tygodniami i prosi,  by go przyszyć.  Tak samo nie mam w domu kwiatów,  a ogród porasta trawa,  bo nie widzę siebie grzebiacej w ziemi.  
    Gotuję bo muszę,  jedyna rzecz ktorą robię choć nie lubię. 
  • Mam za sobą prawie dwie godziny prasowania, dawno nie czułam się tak zrelaksowana :-) uwielbiam prasować:-) 
    Podziękowali 2Małgorzata32 AgaMaria
  • No dobra przyznam się. W zasadzie ja też lubię. Ale nie mam czasu i siły dźwigać tej deski... Może w sprzątnietym pokoju se rozłoże na stale
    Podziękowali 1AgaMaria
  • edytowano czerwiec 2018
    No dobra...ja pójde dalej.

    Prasowanie to taka praca twórcza. W prasowaniu widzę artyzm. To tworzenie z nieładu takich kształtnych form.
    Prasowanie mnie uspokaja.
    A ilez twórczych mysli się rodzi w głowie podczas prasowania!
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    No dobra...ja pójde dalej.

    Prasowanie to taka praca twórcza. W prasowaniu widzę artyzm. To tworzenie z nieładu takich kształtnych form.
    Prasowanie mnie uspokaja.
    A ilez twórczych mysli się rodzi w głowie podczas prasowania!
    O to to!!! 
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • A ja mam za sobą tak ze 6 godzin pielenia czyli ogórki cukinie dynie opielone jeszcze zostało z 10 rządków cebuli i truskawki.....to będzie ze 20-30 godzin pielenia
  • Ale siedzieć i oglądać dobry film to już lepiej ! Chociaż ja bym wolała bez tego żelazka ;)
  • My nie dzietni ani wielo, ale deska do prasowania często sobie po prostu stoi na środku pokoju też jako stoliczek pomocniczek.
    Można na niej posortować książki, rozprostować papiery z plecaka po powrocie z miasta, boja wiem, co jeszcze postawić na niej nastawiony budzik
  • Nie da się oglądać i prasowac. Albo albo
    Podziękowali 3mamaw AgaMaria Bagata
  • Da się :-) 
    Podziękowali 2Zuzapola sylwia1974
  • Ja ilekricprobowalam to tylko fona do mnie docierala. Przecież przy prasowaniu trzeba paczec
  • Malgorzata powiedział(a):
    Stać przy desce 2 godziny to jak npr z samego rana 
    Przrca npr to zuo.
    Prasowanie chociaż moralnie ok  B)
  • Mąz tez moze prasowac :p
    Podziękowali 1Monika73
  • Niektóre żony też ;)
  • Niektóre żony powinny mieć żony.
    Podziękowali 1aqq
  • Mi by się żona ogromnie przydała !
    Podziękowali 1Milagro
  • Malgorzata powiedział(a):
    Małgorzata32 powiedział(a):
    Mąz tez moze prasowac :p
    Mężowie są zawsze w pracy  :p
    A żony mają tendencje do brania wszystkiego na siebie 
    Niektóre żony  B)
    Nie wszystkie
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Wystarczylo by zaplecze sprzatajaco gotujące 
    Podziękowali 1Rien
  • Ojeny życie byłoby wogole prostsze :-) często tak myślę. 
  • edytowano czerwiec 2018
    Uważam, że prasować da się słuchając muzyki poważnej. Natomiast nie wyobrażam sobie prasowania z jednoczesnym oglądaniem filmu...

    Mój mąż: ale to mąż prasuje
  • Monika73 powiedział(a):
    Mi by się żona ogromnie przydała !
    Mi też 
  • Ale ja bym chciałą też wsparcia duchowego i emocjonalnego ;) Do tego za darmo ;)
  • Ktoś na forum pisał że są dotacje na psa jak ktoś sobie przygarnie ..coś jak 500plus?
    Podziękowali 1nowa
  • Ja pisałam że w Szwajcarii jest swiadczenie na psa ale to dla tych co na socjalu siedzą. 500chf miesięczne 
    Podziękowali 1asiao
  • Nic nie jest złego w przygarnięciu zwierzaka, złe jest adoptowanie zwierzaka złe jest stawianie zwierzaka na równi z człowiekiem , złe jest traktowanie zwierząt lepiej niż ludzi, złe jest to że jak ktoś kto ma zwierzę i z jakiegoś powodu nie może mieć go dłużej trzymać zwierzaka nie może go oddać do schroniska - bo zwierzak nie jest bezdomny, nie może go uspac - bo nie jest chory śmiertelnie , a starszego psa czy kota nikt wziąć nie chce 
    Dalej wyliczać co jest złe? 
  • Złe jest to że zwierzę ma więcej praw niż człowiek ,na jednego mojego psa trzeba kojec o powierzchni 16 m kw , i zgodnie z przepisami należy mi się mandat bo kundlica jest w domu jest nas 5 ludzi i dwa kundle na 30 m kw czyli pies ma za małą przestrzeń 
  • Mam nadzieję że może nie ....
    Podziękowali 2MamaWeroni ewaklara
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.