Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

13468942

Komentarz

  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Milagro:[/cite]Szkoda, że kaski już nie mam na gry- wszystko co miałam (a nawet więcej niż było do tego przeznaczone)
    Nie, kasków nie mam. A jakie mają byc?
    Najlepsze złote. Albo zamiast kasków korony.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Milagro:[/cite]Szkoda, że kaski już nie mam na gry- wszystko co miałam (a nawet więcej niż było do tego przeznaczone)
    Nie, kasków nie mam. A jakie mają byc?
    Najlepsze złote. Albo zamiast kasków korony.
    Ale jakie korony? Szwedzkie, duńskie, czeskie, islandzkie czy norweskie? :wink:
  • Nie wiedziałam, że u Tawa taki wybór. :bigsmile:
  • [cite] Agnieszka:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Agnieszka&5:[/cite]Yes, yes, yes - poszło :bigsmile:
    Ma dla Ciebie znaczenie by edycja była Polska..., a nie na przykład Niemiecka(instrukcje ma po Polsku)?

    Tak tak - niemieckiego to my ni hu hu
    Ok.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Nie wiedziałam, że u Tawa taki wybór. :bigsmile:
    No wiesz, złoto i waluty to zwykle wspólnie w obrocie występują...
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Nie wiedziałam, że u Tawa taki wybór. :bigsmile:
    A miałaś to wszystko pod oknem...
  • [cite] Lila:[/cite]Taw,
    jak szukasz dobrych gier, to mogę coś podpowiedzieć - matematyczna gra karciana "Skip bo". Graliśmy w weekend u znajomych, oni dostali od niemieckich przyjaciół, extra gra, na allegro znalazłam jedną i to w zabójczej cenie, a w De kosztuje kilkanaście euraków.

    a, i maila napisałam...
    Liczę na to.
    Ostatnio nawet Koreańczyków męczę... ale mój Koreański słaby... bo nie odpisli.
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Cart&Pud:[/cite]Nie wiedziałam, że u Tawa taki wybór. :bigsmile:
    A miałaś to wszystko pod oknem...
    A nie mogłeś powiedzieć?! Skąd mogłam wiedzieć?
    Kupilibyśmy na miejscu.

    I tak przy okazji- już rozumiem, dlaczego co chwilę sprawdzałeś, czy samochodu Ci nie ukradli.
  • no i co? ktoś coś dostał?
  • [cite] Agnieszka:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Agnieszka&5:[/cite]Yes, yes, yes - poszło :bigsmile:
    Ma dla Ciebie znaczenie by edycja była Polska..., a nie na przykład Niemiecka(instrukcje ma po Polsku)?

    Tak tak - niemieckiego to my ni hu hu

    W carcasonne nie ma żadnych napisów, więc w czasie gry werja językowa nie jest istotna. Warto tylko wiedzieć, że wydania różnią się między sobą szczegółami w instrukcji. Np. w jednej wersji po dołożeniu elementu trzeba wykonać jakąś akcję w innej można, inaczej liczą się też punkty w pewnych sytuacjach. Dlatego warto zdecydować się na jedno wydawnictwo dokupując dodatki.
  • Taw do już przyszła!!! Dzięki Ci! :ay:

    wszystko ładnie zapakowane i w ogóle jestem bardzo zadowolona... :ay:
  • Ja za brak tego kodu przepraszam, ale z tym bezdusznym komputerem się nie mogłam dogadać- ja mu hasło, a ten, że formuła mu nie odpowiada....:dc:
    Zamówilam urzędowo.....:cz:
  • Urzędowo... no to trzeba będzie coś z tym zrobic, a na kiedy potrzebujesz te FAUNĘ bo jednej mi brakuje i nie wiem jak bardzo sie starac...
  • pod choinke! Postaraj się....:whorship:
  • nie... no to luzik... tamte mialy isc 7 grudnia a juz doszly wiec mysle ze z tym nie bedzie gorzej tylko wiesz taki dupochron sobie stawiam by nie bylo kwasu...
  • Ja chcę jeszcze Faunę! Znajdzie się jeszcze jedna?

    Edit: Już zamówiłam :bigsmile:
  • Taw - "pobory" przyszły - będzie więc jakaś zniżka na abalone?



    :tooth:
  • [cite] MonikaMa:[/cite]Ja chcę jeszcze Faunę! Znajdzie się jeszcze jedna?

    Edit: Już zamówiłam :bigsmile:
    Znajdzie sie tylko kombinuje tak by w przyszłym tygodniu miec kilkadziesiąt.... bo teraz to mam Carcassonne pod sufit...
    [cite] Kresowianka:[/cite]Taw - "pobory" przyszły - będzie więc jakaś zniżka na abalone?



    :tooth:
    A nie wolisz jakiegos gratisa? http://kopec24.pl/product.php?id_product=195 bo jak dam taniej to kod nie bedzie dzialal

    No i dzięki za zamówienia bardzo mi pomogłyście. Byłem zielony bo wcześniej miałem sklep na innym silniku, a ten polecił mi Paweł i jestem bardzo zadowolony.

    Nie wiem jeszcze jak działa funkcja "komentarze"...
    Nie chce tez sugerowac (mam pewne plany) ale tak z punktu widzenia klienta... co tam jest nie tak?
  • może być gratis:) a może być z dziedziny "Modlitwa"? Bo kubków u mnie zatrzęsienie ;)
  • u mnie się tłuką dlatego proponowałem... nie masz kafelków albo kafelek w kuchni?

    to jest fajne http://kopec24.pl/product.php?id_product=98 słaba fota ale zaraz moze coś z tym zrobie
  • hehe, mam ale jakoś tak się udaje :)

    a różaniec piękny, poproszę! :D
  • ciemny czy jasny?
  • Ciemny.

    Czyli zamawiam samą grę, tak?
  • Ja chciałam zapytać tylko o kategorię REKREACJA => Wycieczki :bigsmile: Wchodzę, a tam scyzoryki... Rozumiem, że chodzi o tzw. "wycieczki osobiste" i możliwość obrony przed takowymi... :cool:

    Poza tym jedne z szachów greckich mam wrażenie, że wprowadzone są podwójnie. No i natury estetycznej - bardzo dużo tego szarego na stronie. Może gdyby zrobić duży nagłówek w topie na szerokość całej strony, z logo firmy i jakimś zdjęciem, to by to nieco ożywiło sklepik. Komentarze z przyjemnością wypróbuję, jak tylko otrzymam przesyłkę :wink:
  • Ja bym usunęła "tagi".
  • A! A gdybyś chciał rozwijać asortyment, to mamy tu na forum dostęp do własnoręcznie wykonanych:

    - ciasteczek
    - kwiatów z bibuły
    - kartek świątecznych i nie tylko
    - biżuterii wszelkiej maści
    - mydełek i kremów
    - ozdób świątecznych

    O czym zapomniałam? Coś mało tego...

    :bigsmile:
  • Albo zrzucić te tagi gdzieś na dół, w mniej rzucające się w ślepka miejsce.
  • [cite] MonikaMa:[/cite]A! A gdybyś chciał rozwijać asortyment, to mamy tu na forum dostęp do własnoręcznie wykonanych:

    - ciasteczek
    - kwiatów z bibuły
    - kartek świątecznych i nie tylko
    - biżuterii wszelkiej maści
    - mydełek i kremów
    - ozdób świątecznych

    O czym zapomniałam? Coś mało tego...

    :bigsmile:
    Szatek chrzcielnych...:shamed::bigsmile:
  • [cite] MonikaMa:[/cite]Ja chciałam zapytać tylko o kategorię REKREACJA => Wycieczki :bigsmile: Wchodzę, a tam scyzoryki... Rozumiem, że chodzi o tzw. "wycieczki osobiste" i możliwość obrony przed takowymi... :cool:

    Poza tym jedne z szachów greckich mam wrażenie, że wprowadzone są podwójnie. No i natury estetycznej - bardzo dużo tego szarego na stronie. Może gdyby zrobić duży nagłówek w topie na szerokość całej strony, z logo firmy i jakimś zdjęciem, to by to nieco ożywiło sklepik. Komentarze z przyjemnością wypróbuję, jak tylko otrzymam przesyłkę :wink:
    Nóż na wycieczce to podstawa... wstawie jeszcze kompasy... no i nie wiem co jeszcze
    Tu trzeba fachowca od starożytnego wojska. Są różnice... w jednych grecki wzór i łucznicy jako pionki w drugich tacy rzymscy żołnierze z prostokątnymi tarczami.

    Za tagi dzięki biły chyba bardziej po oczach niż ceny hehe
    Wyleciały.

    Taw'owa mówi, że zawsze muszę miec jakąś zabawke... no i nie musze sie tłumaczyc ze spedzam tyle czasu przy komputerze.

    Jeszcze raz dzieki za wyrozumiałosc... i pomoc.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.