Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kobiety nosicie spodnie?

145791040

Komentarz

  • Prowoncujszko- ja tylko okreslilam to jako przyklad,mam kolezanke bardzo szczupla I o wiele lepiej wyglada z bluzkami bez dekoltu ale np.z kokarda blisko szyi.Sama zdecydowanie lepiej sie w czyms takim czuje.Mi by taki kroj nie pasowal,mam krotka szyje I wiekszy od niej biust,jak ubieram bluzki czy swetry z dekoltem-ksztalt np.V to Od razu wyglada to ladniej,wazne jest dla mnie osobiscie dobranie odpowiedniego biustonosza-chodzi o proporcje.Podobnie jesli mam dlugosc spodni tzw.rybaczki to jesli moge to wyzszy obcas-wyszczupli po prostu,nie "utnie" sylwetki.Mam znajoma,ktora skonczyla projektowanie odziezy I kiedys mi takie rzeczy zasugerowala-zaczelam troche zmieniac I zobaczylam,Ze to dziala.Eleganckie dlugie spodnie z ladna bluzka,marynarka czy tunika I buty Na obcasie czasem zakladam do kosciola I nie widze w tym nic zlego.Na codzien-zwlaszcza jak odwoze corke do szkoly-raczej mam
    Styl sportowy,wygodny,nie zawsze rano zdaze z makijazem chocby lekkim.Jednak nie wyrozniam sie Bo tu Irlandki rano raczej atrakcyjnie nie wygladaja.Kiedys staralam sie byc zawsze pomalowana I po dwoch tygodniach uslyszlam od innych mam:nie
    Zawyzaj poziomu;-)Jednak jesli gdzies potem jade ubieram sie bardziej elegancko.W Polsce jakos mialam taki klasyczny styl,tutaj bardziej sie wyluzowalam.Czasem mysle,Ze wielu rzeczy bym w PL nie zalozyla;-)
  • Ja tam nie zazdroszczę:bigsmile:
  • [cite] szczurzysko:[/cite]Pewnie kosztowały też sporo...

    Raczej nie wyglądają na robione, pani jest tłusta i przysadzista, myślę, że biust ma w zestawie do figury
  • buuu-że też nie uciekł ten pan młody póki czas?:bigsmile::bigsmile:
  • Ta sukienka slubna z tym biustem w zestawie-koszmarne polaczenie
  • Dajcie dziewczynie spokoj! :wink: Biust goly i tak chyba zbytnio nie zrobil na mezu wrazenia... to przykre:wink:
  • Spodnie bywają wygodniejsze w pewnych sytuacjach, jak jazda na rowerze, ale sukienki i spódnice są tylko dla kobiet prawda? Więc są bardziej kobiece...

    Nie wyobrażam sobie malować portretu kobiecego w spodniach.
    Tzn modelki pozującej w spodniach.
    Jakoś tak nie pasuje...
  • W temacie: co powiecie na dobór zdjęcia z ostatnich ŚDM do cytatu z Jr:
    Uwiodłeś mnie, Panie, a ja pozwoliłem się uwieść; ujarzmiłeś mnie i przemogłeś.
    098902_gn34s14a_34.jpg
    całe zdjęcie
  • Namor: to zdjęcie jest niebrawarystyczne.
  • Ach te radosne chrześcijanki...
    Nie podejrzewają nawet, że właśnie są obgadywane:bigsmile:
  • Ja nie obgaduję chrześcijanek tylko redaktora, co zdjęcie niefortunnie dobrał.
  • [cite] Pax:[/cite]Ta sukienka slubna z tym biustem w zestawie-koszmarne polaczenie
    Mi tam się podoba... nikt nie zapala światła i nie trzyma pod korcem...
  • Taw:rolling::rolling:
  • Dzis w sklepie widzialam sliczna sukienke- tylko dekolt za duzy...a taka ladna byla...
  • Pax gdzie, gdzie, gdzie??? Dawaj fote! Moze sobie zamowie u rodziny:wink:
  • Ja widziałam ładną spódnicę. Ale Piotrek uznał, że za droga :sad: To tak apropos tematu... Po porodzie przerzuciłam się na spódnice i sukienki... i właściwie zapomniałam już, gdzie ostatni raz widziałam jakieś moje spodnie:shocked:
  • Dorotko spokojnie... "Przyjdzie na to czas, przyjdzie czas, przyjdzie czas":wink:
  • Dorotak - jaki masz rozmiar? Bo mam taka kiecke sliczna na 34
  • ze spódnicami i sukienkami w lecie o tyle jest problem że trzeba, że tak powiem się za nogi zabrać :) a mi się tak często nie chce, zwłaszcza w ciąży, włosy nie tylko na głowie rosną jak oszalałe - no chyba że przestanę się przejmować :)
    a sukienki na upały najlepsze ::)
  • ja akurat lubię spódnice i sukienki do kostek, a co do włosów, to w ciąży też mam problem, bo po każdej depilacji skóra jest tak podrażniona, że swędzi przez jakiś tydzień :sad:
  • Mnie ostatnio dzieci cudze w sklepie tak skwitowaly - "Mamo, a ta pani nie ma nóg??"
    Taka dlugasna kiecka :wink:
  • Taaaaaaa.... chyba nosem po ziemi....
  • [cite] Nika8:[/cite]Dorotak - jaki masz rozmiar? Bo mam taka kiecke sliczna na 34

    Przed porodem wchodziłam w 34, teraz brakuje mi z 1-2 cm żeby zapiąć się w ulubioną spódniczkę sprzed ciąży...:sad:
  • Ale spokojnie- pracuję nad tym:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • 2 m-ce po porodzie brakuje Ci 1-2cm do rozmiaru 34 ??? i Ty smiesz narzekac? ło matko, nie podpadaj mi kobieto, ja mam 10 kilo do zrzucenia :devil:
  • No to ja zmierze i sfotografuje, moze akurat..
  • i po ich zrzuceniu dotre do rozm. 36/38, a 34 pozostaje w sferze nieosiagalnosci wiecznej :wink:
  • Ide jutro do internisty po skierowania na badania tarczycy, ciagle mi ktos mowi, ze mam wole... Moze schudne wreszcie??? :er:
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]i po ich zrzuceniu dotre do rozm. 36/38, a 34 pozostaje w sferze nieosiagalnosci wiecznej :wink:
    He..... ja po zrzuceniu zgrzewy cukru docieram do 42.
    38 mam w sferze nieosiągalności wiecznej.

    Pociesz sie - inni mają gorzej :wink:
  • Po pierwszej ciąży to był luz, nawet bez karmienia piersią... Po drugiej, szkoda gadać...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.