Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pytanie medyczne

1565759616278

Komentarz

  • Obecność tych wszystkich nabłonków, leukocytów, bakterii. W wynikach norma to - NIEOBECNE. I zawsze tak miałam w wynikach moczu.
  • Ja bym powtorzyla cial ketonowych nie powinno być wcale, mi kiedyś wyszly +++ jak powtorzylam były nieobecne
  • Ciała ketonowe to akurat prosta sprawa - nieodpowiednią kolację zjadłam :). Martwi mnie reszta...

  • Wyniki badań moczu nie są złe.
  • Od tygodnia co jakis czas drzy mi powieka lewa. Czy to brak np magnezu,czy martwic sue bardziej?
  • Leukocyty mogą być do 10 nawet standardowo, pasemka śluzu mogą być z pochwy. Nabłonki jak nic więcej,  olać. Możesz powtórzyć, ale jakoś na kolana mnie ten wynik nie rzucił.
  • Ula, brzmi jak magnez

  • Potas tez.
  • A rozwarstwiające się paznokcie to niedobór czego?
  • Hybrydy ;))
  • Jak objawiaja sie wrzody żołądka?
  • A czym najlepiej suplementowac, bo doczytałam, ze jak juz mi drga powieka, to słabo ze mną ...
    Alkoholu nie pijam zbyt czesto, ale pewnie kawa, stres i cola od czasu do czasu zrobiły swoje. Poczatek wrzesnia mialam dosc trudny. Jedzenie to kakao, orzechy, mąki pełnoziarniste, banany - same wyjatkowo odchudzajace rzeczy ;)
  • Magnezu z żelazem się nie łączy uprzejmie przypominam.
  • Mi parę lat temu też drgała,miałam egzaminy itp., skończyl się wysiłek i stres,skończył się problem,nie suplementowałam...
  • Mi też drga. Chyba za dużo kawy.
  • Może ktoś się spotkał z takim dziwolagiem:) Od ok 2 tygodni pobolewaja mnie stóp, mam uczucie gorąca, parzenia. Zaczyna być to dokuczliwe. Co z tym można zrobić?
  • @Asiao, u mnie objawiały się silnym bólem i dużymi wzdęciami - aż miałam problem z ubraniem się, w talii przybywało mi nawet 15 cm :-S
  • Podobno wrzody żołądka (w odróżnieniu od w. dwunastnicy) są rzadkie u młodych osób, ale u mnie pojawiły się tuż po 20 :(

     

  • A ja mam takie pytanie: czy da się jakoś przyspieszyć gojenie poharatanego podniebienia? Zdaje się, był problem z intubacją :-S

    I drugie: czy istnieje coś takiego jak opryszczka wewnątrzustna? Mam jakieś krostkowate zmiany w paszczy, przeszkadzają mi o wiele bardziej, niż doły po zębach.

  • @Katia - a to w paszczy to nie afty aby? Na gojenie podniebienia warto dietę odpowiednią wdrożyć - żadnych gorących, kwaśnych, słonych, ostrych, czy innych drażniących pokarmów. Można też spróbować płukać jamę ustną czymś gojącym - np. rumiankiem albo siemieniem lnianym. Jeśli to nie jest głęboko (da się sięgnąć palcem bez odruchu wymiotnego), to można smarować solcoserylem do śluzówek. Ale drogi jest, niestety.
  • Jakiś worek z chorobami się rozwiązał,chętnie oddam:) a ns serio poradzcie: dziesięciolatek bolesne powiększone węzły chłonne szyi, bolą nawet przy poruszaniu głową,innych objawów brak, dwa tygodnie temu miał wirusowke na gardle, teraz gardło czyste. Lekarz kazał przyjść w poniedziałek. Martwię się
  • Nie wiem, aft (aftów?) nigdy nie miałam. Płukałam dotąd szałwią.

    Radzono mi "krioterapię" i mam niemiłe wrażenie, że się przeziębiłam ;)

  • A jak długo śluzówka może goić się sama? Może po prostu darować sobie jedzenie?
  • Nie darować jedzenia. To nie jest mądry pomysł.
  • :(

    Ech, a już myślałam, że mam taki chytry pomysł na odchudzanie ;))

    A może nabyć parę nutridrinków? Chyba wszystkie smaki są słodkie, niestety  :-&  (tzn. uwielbiam słodycze, ale nie non stop)

  • A może budyń z jaglanki ugotować?
  • Jak się robi budyń z jaglanki?
  • Gotuje się rzadką jaglankę (pół szklanki kaszy na dwie szklanki płynu) na jakimś płynie (mleko, mleko roślinne, woda, czy co tam kto lubi) z ulubionymi dodatkami (miód, rodzynki, suszone owoce, wanilia, kakao, kokos, czy co tam komu pasuje), a po ugotowaniu się miksuje żyrafą. I już.
  • Nie mam żyrafy 8-}

    Wystarczy mocno przemieszać drewnianą łyżką?

    Właśnie mi przyszło do głowy, że mam w domu Tantum Verde (nabyte właśnie we wtorek, pani w aptece poradziła Bratu chyba na to obolałe gardło), a dawno, dawno temu widziałam reklamę, że to na afty też. Psikać?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.