Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kącik działkowca

15657596162193

Komentarz

  • No nie obrażajcie  koleżanki! Posiadacze ziemscy , nie burżuazja!
  • Bea ślicznie
  • jest też i teraz a jeszcze z miesiąc lub 2 jak wszystko podrośnie to będzie pięknie
  • a te trawniki to już są super
  • pojechałabym ale za daleko niestety
  • nie da się gdzie Mościska a gdzie ty mieszkasz a może ty będziesz w okolicy to zapraszam nie jest tak ładnie
  • dokładnie zwierzęta trzeba karmić ja do specjalistów jeżdżę do łukowa białej podl międzyrzeca podl radzynia podl siedlec czasem lublin ale rzadko też jestem niemobilna także zostaje org
  • Najlepiej nic nie robić - jeśli to jedną tylko gałąź to raczej nic mu nie będzie. Wyciekają soki, które zaczęły już w drzewie krążyć-takie "płaczące" drzewa należy ciąć późną jesienią/wczesną zimą albo ewentualnie w stanie ulistnionym.
  • truskawki to i ja takie mam a więcej to już nie mam nic wyrośniętego
  • to ja już nie narzekam na mój perz
  • edytowano kwietnia 2014
    Mój teść już posadził ziemniaki i rwie się, żeby i u nas już posadzić.
    Widzę, że chce pomóc, ale boję się, że to za wcześnie..............
    edit:
    Jeszcze jedną wątpliwość mam-kupiłam w Biedronce kłącza łubinu i takiego krzaczka z pomarańzowymi pustymi kulkami,na pewno je zgniataliście w dzieciństwie ;)
    Pytanie-czy to już można wsadzać do gruntu?Bo nie ma żadnej instrukcji obsługi ...
  • to ja nie powiększyłam zdjęcia i na rzodkiewkę myślałam że to truskawki
  • Próbowałyście kiedyś posadzić mieczyki i irysy do donicy?
  • Aga ja sadzilam na balkonie mieczyki. W dużej donicy pięknie rosły.
  • @Bea ; a myśmy kupili 10 ton kamienia a Ty ten "cenny" materiał jak chwast traktujesz
    :)
  • Bea
    dużo
    taki 2-3cm średnicy to 350 za tonę okazyjnie płaciliśmy
  • @Basja, takie normalne, duże, nie jakieś miniaturki?

    A mi zakwitła pierwsza pelargonia od JAdwigi
    :x
  • @Agnieszkamama normalne.
    Kwiaty na pelargonii do 15 maja powinno sie odrywać bo osłabiają wzrost rośliny.
  • A mi się udało wczoraj zagospodarować mały kącik polny, bardzo jestem ciekawa co z tego wyjdzie :)
    K
  • o nie, na pewno go nie urwę...............   my precioussssssssssss
    :-))
  • Wychodzę z domu , a przed domem kot coś ze smakiem wsuwa, więc podeszłam bliżej, bo myszy to one na ogół nam pod drzwi podrzucają nietknięte. A jemu z pyska pół jaszczurki wystaje. I jeszcze się wije. Przerzucił się na kuchnie azjatycką. :-&
  • U mnie w koncu zaczeło porządneij padać - w koncu podleje mi to co posiałam do ziemi. Groszek jeden i rzodkiewki ładnie wschodza, drugi groszek i bób słabiej. Rozsady tez w koncu ruszyły, a juz bylam troche podłamana mikroscia przyrostów. Ogladam te moje zasiewy, a tu trzeba by patrzeć przez lupe ;)
  • No właśnie szpinak-mam zamiar dziś posiać, jak M. pójdzie spać.
    \:D/
  • Moje aksamitki niedługo chyba zakwitną
    ;))


  • a na dynie nie jest za późno? żeby rozsadęę z nich zrobić? coś się zagapiłam z dyniami :(
  • Dynie wlasnie nalezy siac w doniczkach teraz - od 15 kwietnia, do gruntu za miesiac - od 15-stego maja. 
  • Jakie za późno? W wątku dyniowym jak wół stoi, że po 15 kwietnia! :) 
  • oooo ok :) to piszę do AniD :)
    zostawiłam sobie z tamtego roku nasionka i nie wiem gdzie :( przeszukałam wszystko i nie ma

    no moja trawa rośnie :) pomidorki w doniczkach też

    rzodkiewek i szpinaku dalej nie posiałam bo nie ma mi kto przywieźć obornika, chyba musze sama wieczorem pojechać po niego
  • Czy rzeczywiście kapryśny klimat mazurski nie sprzyja drzewkom moreli oraz zielonej winogronie .
    Ktoś mnie uświadomi w temacie ,piszcie bo sadzonka  czeka na wkopanie a winorośl
    do kupienia na jutro
    ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.