Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kącik działkowca

16061636566193

Komentarz

  • @Katarzyna jest dokładnie tak jak piszesz
  • To opryskaj ten rabarbar i go nie jedz w tym roku.
  • Moim nie robię nic. Mamy jabłka z robakami.
  • @juka - pojęcia nie mam. Może w jakim sklepie ogrodniczym dopytać? Albo w innym CDRze? Nigdy nie uprawiałam rabarbaru.  Albo  w necie poczytać, co ludzie polecają przy problemach takich, jak z Twoim rabarbarem.
  • Jeśli zdechną, to tylko z nadmiaru czułości ;-)
  • @Bea, ja ich nie mam aż tyle, jedną porcję , żeby miało to sens, wysyłam.
    Przy porządlach jesiennych może coś wykopię,dam znać.
    ps.Niech ten mróz już sobie idzie
    :-S
  • Pętlę, nie odkrywam.Na dworze+4 ,a truskawki wiszą.
  • MartynaN może chcesz ze dwie dynie ( sadzonki) od Ani D ? ; cosik za dużo wsadziłam , jak na możliwości naszego małego ogródka :)
  • Nasze truskawki tez sa w większości przykryte agrowłóknina, u nas tez wczoraj i dziś nad ranem były przymrozki. A czereśnie maja juz zawiazki owoców, wiec mam nadzieje, ze im przymrozek bardzo nie zaszkodzi.
  • Ufffffffffff, jeśli prognozy się sprawdzą, to dziś ostatnia noc przymrozków...........
    Cieszę się,że moje truskawki zakwitły naprawdę śladowo,bo ich to już nie mam siły okrywać.....
    Jak długo kirełkuje rabarbar i koper??? Bo dość dawno posiałam, a nic nie widać :(
    Szpinak już jest,fasola kiełkuje, bo rozgrzebałam ziemię, żeby sprawdzić, a tamte dwa nic, choć siane wcześniej.
    Ważne dla mnie, bo zajmują miejsce i nie wiem, czy już nie dosiać czegoś w ich miejscu.
    #:-S
  • Siał ktoś pora do gruntu? Mam jakieś nasiona, jest napisane,żeby siać gęsto,bo to na miniaturkowy zbiór. Jak rośnie, robić sobie nadzieję, czy od razu założyć, ryjąc w ziemi,że ruch to zdrowie i cieszyć się, że mogę poćwiczyć, ale nie liczyć na zbyt wiele?
    :))
  • @matka6, chcę. Choćby dekoracyjne:D
  • Pilnie szukamy kogoś do skopania dziaki i jej wyrównania , ok 400 m

    Wydaje mi się ze kiedyś ktoś kogoś polecał, z Warszawa i okolic

  • @mańka szkoda ze tak daleko. 
     
    Moi mi skopali parę dobrych morgów za ich ulubiony obiad.
  • Ja chyba sobie w ogóle podaruję, bo ja nawet gotowe sadzonki miałam, a i tak marnoza była.
    Chyba raczej wsieję buraczków albo jakieś patisony, jak mi miejsca zostanie. One w miarę chyba rosną.
  • @AB,jak bym rozdzieliła.

    ps. też je dziś chciałam wziąć, ale kasy mi zabrakło
    :))

  • @AB

    Czy mozesz przybliżyć nazwę swojego ulubionego dyskontu :))

    Coś mi świta, gdzieś dzwoni, ze widziałam sadzonki poziomki ino gdzie :/

    Moje truskaweczki mają już tyle malutkich owocków :D, żarłabym już 
  • AB
    też rozdzieliłabym
    poziomka szybko się rozrasta :)

    jedną sadzonkę przesadziłam i pomimo podlewania długo wyglądała marnie
  • W necie widziałam poziomki ananasowe, ale mąż stwierdził, że takich to nie warto kupować

    ktoś ma białe ananasowe poziomki i może zachwalić ich smak???
  • Ja nie wiem,jak Wy to robicie z tymi truskawkami,moje w sumie nawet jeszce nie kwitną.
  • 9 zł za dwie sadzonki ?
    @-) @-)


    (to znaczy że jak kupiłam jedną za 1,5 na rynku to zrobiłam dobry biznes? ;) )
  • uJa
    :))
    1:0 dla Ciebie, istnieje jakaś sprawiedliwość na tym świecie, dziewczyno :D
    czasu nie masz na ogródek, to choć tanie sadzonki kupiłaś :D
  • pewnie zbiednieją zanim je zdążę wsadzić
    w Biedrze mama mi kupiła Jagodę Kamczacką i też biedna czeka już 4 dni aż znajdę chwilę
    może teraz pójdę? :D latarkę na głowę i do ogrodu, póki młode śpią ;)
  • no a co Ty myślisz, że jak ja przed przymrozkami okrywałam? latarka w ręke i jazda do ogródka, w sobotę o 22 wyszłam, z bolącym pęcherzem spod koca wyszłam, jak zobaczyłam prognozę pogody.Wolę nie wspominać
    8-}
  • U nas sezon truskawkowy rozpoczęty
  • edytowano maja 2014
    A ja znowu pomarudzę.. Na sasiednich zaniedbanych działkach najlepiej rosną BARSZCZE SOSNOWSKIEGO!
    Rozety ze 2 m juz mają... Roundup da radę? Jak myslicie... Gmina ma to w d....gdzieś.
    :-B
  • A to nie jest zwalczane z urzędu???
  • Gmina wysyła pismo do własciciela działki. Im nie wolno wejść. Właściciel za granicą i nie śpieszno mu....Barszcz sobie rosnie .
  • @AB
    Dzięki, byłam tam dziś i pewno pięć razy przeszłam obok nich nie widząc nic :))
  • U nas też ziemniaki posadzone :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.