Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1232426282950

Komentarz

  • Za aparat który dostaliśmy po dzisiejszej Mszy św. :D 
    Od jednej forumowiczki -przywiozła specjalnie dla nas. 
    Jutro pierwsza sesyjka
    ;) 
    Nasz od dawna nie działa.
  • Za szlachetnych ludzi i tonę węgla.
  • edytowano grudnia 2012
    Na ogół jestem zadowolona ze wszystkiego, ale dzisiaj wyjątkowo muszę coś napisać - otóż pierwszy raz w tym roku udało mi się jak za dawnych dobrych czasów uczestniczyć we Mszy Świetej Roratniej!
    Nie da się opisać radości! Z powrotem, choć w mrozie, miałm wrażenie, że pofrunę...! :D
    Kocham Roraty! :D
    I dzisiejsza Ewangelia o paralityku, którego przyjaciele przez powałę na łożu spuszczają do Jezusa... 
    Podbudowało mnie to Słowo ogromnie - a Mszę Świętą i Komunię ofiarowałam za Weronikę Małgosi32 i ich rodzinę.
  • Ja za dzisiejszy poranek i za to, co odkryłam o sobie, mężu i o nas w tym trudnym czasie
  • Za wolny poniedziałek /w tym dniu nie pracuję/ ..Za to, że mogę wówczas zająć się sobą i domem więcej.... 

  • za pyszną zupę która mi dziś wyszła z przypadku
    za wolne od jutra
  • Za szczęśliwy poród mojej przyjaciółki.
  • edytowano grudnia 2012
    j
  • za wszystkie przeciwności i dzisiejsze łzy po powrocie z wieczornych rorat. Ogoniasty niech nie myśli, że nie pójdziemy więcej na roraty, bo dziś było strasznie. Nie mogłam się skupić, dzieciaki niesforne jak nigdy i na koniec usłyszłam od kobitki bardzo życzliwe niby czemu ja te dzieci tak stresuję bo one takie miło rozbrykane. Spłakałam się jak bóbr w drodze powrotnej do domu. Każdemu wygarnełam, co myślę o takim zachowaniu. Ministrant oberwał jako pierwszy, bo jego skupienie na śmiejącym się kumplu mnie dobiło i to w trakcie podniesienia. Pomogło bo w momencie posprzątali swoje kąciki. Razem ze mną się popłakali. 

    A szczególnie jestem wdzięczna, za słowa Księdza G nie bój się, świadcz.

  • za dzisiejszy dzień z Kasią, która mam nadzieję tu zajrzy  :)
  • Za to, że małż zajmował się samochodem i za to, że w ogóle m jest kochany
  • za piękną skórę u mojej atopowej córy - dzięki Ci Maryjo za wysłuchanie próśb! :-*
    za mojego męża, który sie BARDZO stara
    za dzieci, które są bardzo pomocne
    za Dzieciątko które się we mnie zakluło
    za dodatkowy zarobek
    za ks. H. i jego serce
    za przyjaciół
    za wspaniałe przedszkole i jeszcze wspanialsze Siostry

    :-)
  • Za męża, któremu zaczyna na nas zależeć.
  • Za wspaniały rekolekcyjny weekend, za to, że Kubuś był w czasie rekolekcji tak bardzo spokojny i grzeczny, że mogliśmy uczestniczyć we wszystkich konferencjach, za dwie godziny adoracji, w czasie których synek spokojnie spał :)
  • Za fantastyczną wczorajszą 40-tkę męża, za pełną konspirację i przyjazd przyjaciół, za zaangażowanie dzieci.
  • Za uratowanie naszej najmłodszej, która się zadławiła cukierkiem! 
  • Za pieniądze wypłacone przez uczelnię. jeden kłopot z głowy
  • za to ze byłam na spotkaniu w kręgu oazy rodzin, poznałam kolejne młode małżeństwo i moich bliskich sąsiadów:), miałam odwagę sie przyznać, że nie będę więcej uczestniczyć w spotkaniach ze względu na mój brak zorganizowania czasu, narazie przerwa, zbyt dużo zawalam ale obiecali modlitwe...
  • Za codzienne Roraty.
  • za wspólną modlitę rodzinną,

    za kazania naszego Księdza Grzegorza,

    za wszystkie trudności i przykrości,

     

     

  • Za forum!
    że cały czas jest wokół mnie dużo wiecej zyczliwych  i pomocnych ludzi niż nieuczciwych,
    za Bożą opiekę nad nami.
  • edytowano grudnia 2012
    8-> 


    A ja nawet nie zaczynam pisać,bo słów już brakuje.
     
    Bóg oszalał znów...
    8->
  • za mojego synka- gdyby nie te głaski i zakochane oczka nie wytrwałabym w trudach i za rodzinę i przyjaciół którzy pomagają, ułatwiają co tylko możliwe i za Olesię- małe zielone a cieszy
    He, he, he - nie jestem zielona!!! :D


    Ale mi się napisało :-O :xo o żyworódkę oczywiście chodziło

    Jestem wdzięczna za wczorajszy wieczór i troskę męża
  • edytowano grudnia 2012
    :D

    ta buźka to do wpisu Bridget
  • edytowano grudnia 2012
    Za wczorajszy dzień,calutki od rana do nocy.                

    1.Za dobrą wiadomość. 
    2.Za następną wiadomość. 
    3.Za wykładzinę na cały pokój,od byłej szefowej.
    4.Za to ,że sprawę biurową załatwiłam poza godzinami pracy(pani zapamiętała mnie z pewnej dobrej strony)i jeszcze ochrzaniła tę która mnie nie chciała załatwić. 
    5.Za buty od Olesi. 
    6.Za wyrwany ząb u naszego 8latka,mleczak się trzymał a stały wychodził.
    7.Za odnaleziony Różaniec na palec(
    :x)a szukałam Go od kilku tygodni.
  • Całkiem przyziemnie- za świąteczną premię, nowe perspektywy, dobrych ludzi wokół i troskliwego małża
  • Za rekolekcje.Znów mi się wszystko wali, a dzisiejsze kazanie rekolekcyjne  jakby dla mnie napisane.
  • Za wszystkie bonusy od pana Boga
  • Za spokojne święta, za to że nie będziemy musieli się sądzić o wynagrodzenie, za nadzieję w sercach
  • edytowano grudnia 2012
    .


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.