Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1242527293050

Komentarz

  • edytowano grudnia 2012
    Za dobrych ludzi na naszej drodze. 


  • Za spokój dotychczasowy, który jeszcze bardziej się docenia, kiedy go nie ma.
  • za dzisiejszy dzień z mężem
    za moją mamę
    za załatwione dziś sprawy urzędowe
    i za ciasto na paszteciki, które wyszło bez jajek :D

  • edytowano stycznia 2013

    Za to, że mój gimazjalista przeczytał "Ogniem i mieczem" i nie może przestać się zachwycać  jak to  Sienkiewicz mógł stworzyć takie piękne dzieło i jak on (syn) mógł dotąd tego nie znać dokładnie.Chodzi po domu i cytuje z pamięci Zagłobę :)

  • Za tyle, za wiele! 
  • Za dzisiaj:)


    Za rodzinę.  Za dar nawrócenia i nawracania .

    za to,że nie wybuchłam.w sytuacji, w której  wybuchałam  od wieeelu lat.
    No dobra-wewnętrznie trochę wybuchłam;-)  ale tylko po cichu.

  • Też dziękuję za to, że jesteśmy minimalnie zdrowsi.
  • Za dzisiejszego gościa. Za niespodziewanie szybki i bezproblemowy powrót z zajęć do domu w sobotę.
  • Mój syn dzisiaj w drodze do pracy uczestniczył w wypadku,najechał na nich pan chory na cukrzycę -zasłabł,wdzięczna jestem,że nic poważnego się nie stało.
  • Jestem wdzięczna, że dzieciaki się nie zaczadziły wczoraj, że zdążyłam na czas do domu. 
  • Jestem wdzięczna, bo mąż nam zrobił sok z marchwii, a potem umył sokowirówkę :P
  • Dziś widziałam przez szybę cztery zięby. Brzuszki mają jasnobrązowe i większe są od sikorek.
  • edytowano stycznia 2013
    za śnieg
    :D
    białe pola, przystrojone lodem gałązki
    Boże jakie to piękne jest wszystko
  • Za to, że praca się posuwa, choć zdrowie bywa różne :D ;;)
  • za dobry wynik usg piersi, ktory przy obciazonym wywiadzie rodzinnym jest dla mnie tym wiekszym powodem do radosci
    za Was, za to forum, ktore gromadzi tylu fantastycznych ludzi w jednym miejscu
  • Za szybkie wylecznie przeziębienia
  • za ciszę we mnie choć burza dookoła
  • Za czas, który mogę teraz spędzić w domu,
    Za codzienną wspólna Mszę z mężem
  • za to, że się Misiek chyba wybronił od szpitala
    Właśnie ,miałam zapytać. 
    To dobra wiadomość
    :)
  • Ale numer :)
    Meter miał stłuczkę, wjechali w niego na rondzie nobliwi panstwo. Okazało się, że świadkowie Jehowy, w drodze na "polowanie". Meter wrócił z miną krzyżowca, bo fizycznie powstrzymał sekciarzy ;)
    Swoją drogą, jego Anioł Stróż po raz kolejny wykazuje poczucie humoru. Jeszcze nam naprawią stare wgięcie w masce razem z tym świezym.
  • Jestem wdzięczna, bo mogę siedzieć w domu i pracować pisząc. Infekcje jakieś się za nami ciągną, ale na szczęście mamy ciepło, jesteśmy w domu i pijemy herbatę z sokiem malinowym.

    Jestem też wdzięczna, bo Pan Bóg nie pozwala o Sobie zapomnieć i upomina mnie w ten sposób, że nachodzi mnie refleksja, że "praca to nie wszystko"...

  • edytowano stycznia 2013
    Jestem wdzięczna,za to że nasz najmłodszy z Synów dziś pierwszy raz służył do Mszy jako ministrant :) 
     Był bardzo poważny. 
    Śpiewał dużo i ręce ładnie złożone. 
    Dumna jestem z naszego M.
  • Za mleko od krowy  
    za dzisiejsze masło od tej samej krowy 
    i za maślankę też od tej krowy. 
    Za list ,folderki z Nowenną ...
     Za pewną kobietę .
  • Jestem wdzięczna za nowy poranek!

    I za piękną zimę za oknem...i za siły do pracy

    i za to, że wyzdrowieliśmy yupi! Małż dziś pierwszy dzień po zwolnieniu pomaszerował do pracy...

  • Za dzisiejsze spotkanie ze wspaniałą foremką
  • Za meza, ktory znalazl mi lekarza, umowil na wizyte, zwolnil sie z pracy, zeby mnie zawiezc i nie szkoda mu było, ze cena za wizyte horrendalna
    Za pania doktor, ktora tlumaczyla mi wszystko dokladnie i rzeczowo, a do tego zrozumiale. Czulam sie jak dobrze obsluzony klient a nie pacjent. Mile uczucie.
    Za spiaca obok mnie mala kluske i druga, niespiaca, w brzuchu.

  • Za to, że mogą pisać we wszystkich wątkach. Za piękną słoneczną pogodę, chociaż mroźną.
  • edytowano stycznia 2013
    Ha...
    Dzisiaj jakoś tak za wszystko. :D
    I za to, że Mężu znowu powraca, choć na jeden dzień... :D
  • Za ten rok z Wami. Jakoś w styczniu się zalogowałam po raz pierwszy. Za te wszystkie okruchy dobra, za ciepło i serdeczność. Hojnie czerpałam z Waszego bogactwa. Wam nie ubyło, ale ja bardzo się wzbogaciłam.
    Bożego błogosłąwieństwa wszystkim życzę.
  • Za nowy dzień, za słońce za oknem, za lodowe sople, biel śniegu...

    za ludzi z orga

    :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.