Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1117118120122123370

Komentarz

  • @hope - kilka razy na dzień można. Dopóki nie wracają dolegliwości, to nie warto się tym częstować. Jak będzie czuł znów dyskomfort w gardle, to sobie może prysnąć znów.
  • Ooo -płukanka z szałwii jest zaskakująco skuteczna.
  • Ale to już medycyna alternatywna. Dokładnie: fitoterapia.
    ;-)
  • A jak skuteczne jest posmarowania gardła asperisanem,czy czymś podobnym- zdumiewające!!
  • Czy ktos sie orientuje gdzie w Warszawie mozna zrobic dozylne wlewy wit C ?
  • Wujek Googiel mówi, że, tu i tu . Zadzwoniłabym i zapytała o szczegóły, bo nie znam żadnej z tych firm osobiście.
  • Ok dzieki.moze odezwie sie jeszcze ktos kto moze doswiadczal takiej wlewki
  • Ja po plukaniu gardla czymkolwiek mam odruch wymiotny, czesto konczy sie nie tylko odruchem. Kiedys szalwia, sol itp nie bylo problem, obecnie nie da rady. Ale octeniseptem psikalam I przezylam, nie mialam wymiotnego odruchu. Takze octenisept na gardlowe problem bardzo polecam.
  • anulaczarnula, cały czas niedobór żelaza. Mpv izolowany by mnie w ogóle nie zastanowił. Ale MCV praktycznie na dolnej granicy.
  • U dorosłego faceta angina i to bez gorączki, to mało prawdopodobne, chyba że od zawsze tak miewa. Są różne naloty białe na migdalkach, nie każdy jest bakteryjny.
  • Tzn. angina paciorkowcowa, bakteryjna mało prawdopodobna.
  • a paciorkowiec to nie bakteria? mąz miał ostatnio anginę i 40 stopni dostał Ospen
  • @MartynaN czyli antybiotyk i tak by na to nie podziałał? Dobrze myślę?
  • Tak. By nie podzialal.
    40 stopni to już brzmi znacznie bardziej bakteryjnie.
  • Prawda jest taka, że bakteryjny to tez nie synonim "nieuleczalny bez antybiotyku". Choć jak jako studentka walczyłem bez anty z angina dwa tygodnie, to jednak stwierdziłam, że żal mi czasu.
  • Wiem ale maz alergik astmatyk wiec ryzyko nie brania za duze
  • Nasi duzi mieli ospę i przeszli dobrze,rok temu mali mieli i też przeżyli,ospa to niezbyt ciężka choroba dałabym im zwalczyć bez.
  • nasza tosia nie wiem co miala.. goraczka od niedzieli do wtorku i nrak apetytu.. dawalam propolis z miodem bo w sobote miala kontakt z zapaciorkowcowanym dzieckiem. ale mowy o bolacym gardle nie bylo.. od wcxoraj juz jak skowronek
  • Corka ma krosty. Jest czerwony plaski placek a w srodku mala krosteczka jakby z zoltawym czubkiem. Krostki sa na bokach tulowia, pod pachami i na rekach od srodka (ta czesc co sie z tulowiem styka). Ktos ma jakis pomysl co to za dziadostwo? Corka ma rok i 10 msc.
  • A to nie ospa?
  • Nie wydaje mi sie, bo te krostki malutkie. Czesc ktora sie pierwsza pojawila dzis juz bladziutka, czyli ok 3 dni byly. Jak tak szybko znika, to raczej nic powaznego.
  • Gdzie najlepiej pojechac na oddzial onkologiczny ? i jak sie tam dostac? ktos wie ?
  • To zlerzy co się dzieje. Bezpośrednio na SOR onkologiczny przyjmują pacjentów ze stwierdzonym nowotworem. Pacjeci z podejrzeniem lub juz stwierdzonym nowotworem ale bez zagrożenia życia są przyjmowani poprzez zarejestrowanie się w danej placówce. Napisz więcej o co chodzi może będę Ci mogla jakos pomoc.
  • A wybór ośrodka zalezy jaki nowotwór. Sa ośrodki specalizujace się w danym typie.
  • @andora chodzi o osobę z nowotworem szyi.zostal wyciety rok temu ale przerzucil sie na migdal.ten migdal teraz krwawi i przez dwa dni byly wymioty ze skrzepami. Ta osoba jest z woj.opolskiego ale chcemy ja ściągnąć do wwy zeby ja gdzieś polozyc na onkologie i zrobic badania.niestety ona aktualnie zaslabla bo chyba sie odwodnila przy wymiotach.nie chce isc do lekarza ani nigdzie.
  • http://www.forum-onkologiczne.com.pl/forum/ sprobuj sie tam zalogowac. Opisz sytuacje i popros o pomoc. Pokieruja Cie zarowno do najlepszych osrodkow jak i poradza jak najlepiej formalnoe to zalatwic.
  • Tylko postaraj sie dokladnie okreslic czego to jest nowotwor bo "Zwyczajowo zalicza się do niej raki górnej części układu pokarmowego i oddechowego (rak jamy ustnej, rak języka, wargi, gardła, rak krtani – najczęstszy w tej grupie, rak jamy nosowej, rak zatok obocznych nosa) oraz nowotwory ucha, raka ślinianki i raka tarczycy. W obrębie głowy i szyi występują również nowotwory układu chłonnego, mięsaki, a także swoiste dla tej lokalizacji np. nerwiak węchowy czy szkliwiak. " i od tego zalezy co zrobic dalej.
  • ok dzieki
  • @Katarzyna:
    a masz pojęcie, co w tych podpaskach jest? Jeszcze jak ktoś używa tych podpasek tylko przez 3-5 dni w miesiącu, to ma szanse odpocząć od tej chemii. Ale co mają powiedzieć osoby, które stale noszą wkładki?

    :O 3-5 dni w miesiącu? Są takie szczęściary?
    Weszłam tu przypadkiem, ale skoro już jestem, to pociągnę obok tematu: dlaczego wkładki mają być bardziej "wysuszające" niż przyzwoite bawełniane majtasy?
  • Wkładkę łatwiej zmienić np. będąc w szkole lub w pracy, niż majtasy. Dodatkowo, nie przemięka na wylot. To jest przewaga wkładki. Przy obfitej wydzielinie majtasy bawełniane przemiękną po godzinie-dwóch. Słabo widzę zmienianie w pracy majtek co godzinę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.