Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1142143145147148370

Komentarz

  • Tylko wiesz, ciąć bez tego zapalenia, to nie będzie po temacie... Mam wyjątkową okazję ćwiczenia się w cierpliwości, pokorze i powierzaniu.
  • Lekarz właśnie mi powiedział, że z badania moczu wyszła silna infekcja tego układu. Dużo bakterii. Poprzednie badania były ok, ale to właściwie było pierwsze zrobione po dłuższym czasie od ostatniego picia...
  • +++
    Podziękowali 1Inka
  • Dzisiaj mialam tomografie, ale jeszcze nie wiem jaki opis. Boli mnie w plecach po prawej stronie tak, ze trudno mi sie przewrocic z boku na bok. Dojscie do łazienki to wyczyn :( Lekarze mówią, że jak nie znajdą przyczyny, to będą mnie odsyłać do szpitala na Starynkiewicza.
    Podziękowali 2MartynaN mamuma
  • @Inka pamiętam o Tobie, +++
    Podziękowali 1Inka
  • Inka wyrostek może dawać takie niespecyficzne objawy. U córki były leukocyty niepodwyższone a jak otworzyli to już zgorzel byla.
  • Ale nie bolał ją brzuch?
  • W opisie tomografii wszystko ok. Tylko macica trochę niestandardowa, ale to może byc kwestia połogu. Dzisiaj konsultacja z ginekologiem. Brzuch nie boli wcale, tylko te plecy. Lekarze wskazują na rwę kulszową. Odczynniki zapalne spadają, dzis jeszcze kolejne badania krwi. Jest szansa, ze mnie beda wypisywac powoli...
  • Czy wypisywanie Arthrotec-u po poronieniu jest teraz jakąś nirmą. Mam przyjmować przez 5dni a po przeczytaniu ulotki lekko się załamałam.
  • Ja nic nie miałam przepisane.
  • Ja przy poprzednim poronieniu też nie ale miałam łyżeczkowanie a teraz nie. W ulotce wzmianki o udarze i zawale serca u wiecej niż 1 na 1000 pacjentów :( w internecie tylko fora aborcyjne o tym leku piszą.
  • Przez pierwsze dni troszeczkę, ale nie skarżyła się. W dniu kiedy ja operowali bolał ja bardzo i wymiotowala.
    Podziękowali 1Inka
  • Megan, mi przepisali po poronieniu wtedy, gdy nie byłam łyżeczkowana, do tej pory leży pudełko pełne.
    +
  • Czy do bolącego ucha można wodę utlenioną? ktoś z Was praktykował u dziecka?
    Podziękowali 1uJa
  • matka6 też o tym słyszałam ale jakoś boję się spróbować ;/
  • @ola_g - ale przecież przy myciu głowy, czy w czasie pływania woda wlewa się do ucha i raczej nikt od tego nie umiera. Kiedyś ktoś ze starszego pokolenia próbował mi panikować, że nieumiejętnie kąpię dziecko, bo mu się wody do ucha naleje, ale tylko wyśmiałam.
    Podziękowali 1MartynaN
  • @Katarzyna po co wypisuje się arthrotec po poronieniu?
  • ja ostatnio przeczytałam tu czyjąś radę odnośnie wody utlenionej i bólu ucha, zastaosowałam i byłam zaskoczona bo rzeczywiście po jej zastosowaniu (3 razy w ciągu dnia) ból minął bardzo szybko i następnego dnia przeziębienie trwało nadal to uszy "ocalały" :)
    Podziękowali 1matka6
  • ola_g a polecasz jakieś krople do ucha dla dziecka które boli ucho (od długotrwałego kataru)?
  • Raczej nie do ucha tylko do nosa bym dała. Trzeba w gardle odetkać ujście trąbki słuchowej po stronie bolącego ucha. Nalać kropel i na leżąco przechylać dziecko tak by te krople obmyły miejsce gdzie jest trąbka.

    Podziękowali 1uJa
  • impubrom już jej zawsze podaję jak tylko ucho zaczyna boleć, nawet jak przestaje to przez2-3 dni, do tego mialam krople do ucha ottinum (okropnie drogie ale nic nie działające) a kiedyś  inne ale teraz zapomniałam nazwy, tamte ze sterydem chyba były na lierkę D

    nos ladnie dmucha, wyciągamy też katarkiem, kupiłam w nd kropke z xylomeaxolinom to nosa taki rozpylacz, to zaraz zrobię zgodnie z waszą instrukcją
  • Ja używam też Sulfarinolu bo ma działanie nie tylko obkurczające ale też przeciwbakteryjne. Ma mleczną tłustą konsystencję i nie jest drażniący. Można nalać go więcej a potem wydmuchać nos.
    Podziękowali 1uJa
  • Od paru dni co rano bola mnie łydki ,podobne bole jak po skurczach od braku magnezu.Ale nie mam skurczy a magnez od dawna biorę.Dziwne no nigdy tak nie mialam.
  • Lykam potas z magnezem właśnie.Żylak mam na jednej nodze i po całym dniu nie boli a rano właśnie o obie
  • AleksandraB sulfarinol dobrze działa ma trąbkę eustachiusza.Odtyka ją i dzięki temu katar zlatuje tam gdzie ma.Tylko że
  • Tylko,że na receptę.
  • Nie jest na recepte. Ja kupuje bez problemu.
  • @Megan - na pobudzenie czynności skurczowej macicy się wypisuje, żeby się oczyściła. Tam jest ta sama substancja czynna, co w cytotecu używanym do wywoływania poronienia lub przedwczesnego porodu.
  • co mogą oznaczać ciągłe  bóle brzucha (takie jak na okres, promienujące do kości ogonowej)? Zdałam sobie sprawę że ciągną sie już drugi miesiąc, okresy są ok, bardzo regularne. Od dwóch tygodni dołączyły nawracające mdłości. @Katarzyna?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.