Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1201202204206207370

Komentarz

  • Wczoraj mnie pobolewalo, ale zdecydowanie pogorszenie od rana. Podejrzewam jeszcze możliwość ze miałam za małe skarpetki stopki i cos mi sie przez to w nodze popsuło. Aga, doustnie nic nie wezmę. Walczę z żołądkiem i boje sie wszelkich lekarstw. Moge sie śmignąć na zastrzyk jeśli trzeba a samrowac. Bo chyba nie umrę nie ? :)
  • Aga, poguglowalam zdjęcia. Miejsce sie zgadza ale u mnie to inaczej wygląda, ja mam noge równomiernie, delikatnie opuchniętą. Nawet nie tyle noge co kawałek stopy, ale widać to tylko przy porównaniu z druga. No aż bym foty wstawila ale paznokcie mam nie zrobione :). Nie mam takie kulki nigdzie. Hmmmmm. Aczkolwiek wczoraj trochę sie czułam jak na grypę. Ale wieczorem przeszło.
  • Jutro idę pi skierowania. Dzisaj sie przejechałam na NOP, ale tam pan nie wiedział co to..... Najgorsze jest to, ze nie moge prowadzić auta i sie zastanawiam jak jutro do pracy jechać. Bo tam w zasadzie nic nie jeździ. I mam pytanie, moja Ani lat 5, ma tak raz w dygodniu, albo raz na 2 tygodnie ze ma tako dzien atakow czkawki. Ze 3-4 ataki po 4-15minut ma. Normalne to?
  • Córka połknęła w zabawie maleńki klocek LEGO, okrągły płaskie kółeczko ok 5-6 mm. średnicy. To chyba niegroźnie wyjdzie druga strona jak sądzę? 

    Odczepuala klocki zębami brat ja popchnął i połknęła...
  • Aneczka08 powiedział(a):
    Córka połknęła w zabawie maleńki klocek LEGO, okrągły płaskie kółeczko ok 5-6 mm. średnicy. To chyba niegroźnie wyjdzie druga strona jak sądzę? 

    Odczepuala klocki zębami brat ja popchnął i połknęła...
    Wyjdzie, jak bez jakoś wybitnie ostrych części to bezpieczne.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Wielkość pestki brzoskwini wchodzi i wychodzi w miarę swobodnie ;) tak uogólniając ofc
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Co robic z dzieckiem ktore tydzień po diagnozie pt poczatek zapalenia oskrzeli. Dostala inhalacje z berodualu syrop wykrztusny i krople do nosa. Po tygodniu kaszel i samopoczucie jest takie samo. Gorączki nie ma, kaszle mokro w dzien, czuje sie dobrze. Nie wiem czy isc jeszcze osluchac czy czekać?
  • Poszłabym. Po tyg powinno być lepiej.
  • A oklepujesz?
  • Oklepuje nie chce mi sie isc no ale pojde. Juz ostatnio mnie lekarka pytala czy chce antybiotyk czy probuje bez. No to probowalam bez ale ani lepiej ani gorzej.
  • Jak nie gorzej to ok. Możesz zaparzyc babkę lancetowata w różnej proporcji z macierzanka i dawać małymi porcja i gorące. To na zapalenie oskrzeli odkarzajace i wykrztusne
  • O to sprobuje te zioła.
  • mi ktos ostatnio polecił miodunke (inaczej płucnik) ponoć rewelacyjne na oskrzelowe sprawy. I faktycznie synowi zastosowałam i szybciej posżlo. W zielarskim sklepie za 4,50 można kupić
    Podziękowali 2annabe AgaMaria
  • @Aneczka08 a dwulatkowi można?
  • Nie wiem trzeba by poczytać. Na podbiale było napisane że od 12 lat. Na miodunce chyba nic nie było
  • Większość ziół ma obostrzenia od 12 roku życia, nawet pokrzywa z herbapolu :)
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Pulmonolog nam zalecał inhalacje z samej soli fiz co kilka godzin, i dużo poić./To b ułatwia odkrztuszanie. Po inhalacjach oklepuję. No i leki wiadomo.


  • Jeśli sytuacja poważna a w domu sucho inhalowac nawet w nocy kazał/
  • ufffffff, to nie dna. Wyniki badan ok. Bardzo mi ulżyło bo przy refluksie i dnie chyba bym mogła jeść tylko ruskie pierogi bez cebuli. Nie wiem wprawdzie co mi sie w ta nogr stało ale na szczęście przechodzi.
  • Czy mononukleoza jest bardzo zakaźna? W sobotę mamy jechać do znajomej co syn ma zdaignozowana mononukleozę (jeden)  drugiego doagnozują.
    ona proponuje, że wywiezie dzieci do teściów i żeby przyjechać a ja nie wiem co robić.
  • Przez ślinę się łatwo przenosi mononukleoza.
  • a jak tych dzieci tam nie będzie, to też można się zarazić.?

  • a macie jechać z dziećmi czy dorośli do dorosłych?
  • Od dziecka zlapalam, On sobota, niedziela i luz, ja od poniedziałku kilka dni, a potem wycieczka na Plocka na 10 dni ;).
  • uJauJa
    edytowano listopad 2017
    Bylam dzis 
    Srednia - nie ma juz zapalenia oskrzeli, pani doktor nas pochwalila za determinację i "wyklepanie" choroby. Najstarszej jedno ucho zaczyna byc zapalne ale. Nie bardzo. A najmlodsza ma krople z antbiotykiem do tego oka. Ale jeszcze nie wykupilam.


    Za to mnie rozkłada przede mną dwie przekaszlane na sucho noce. Zawsze tak mam przy przeziebieniu. Suche gardlo powoduje mega meczacy kaszel i tak pierwsze dwa dni i dwie noce.

  • Czarny bez na gorąco na męczący kaszel nocny jest bdb.. Ratował nas przy fa nieprzespana h nocach w wieku lat 4
  • sok? herbata?

    ja tak mam przy każdym przeziębieniu jak nie karmie i nie jestem w ciąży to neoazarina albo pectosol i już można było spać, a teraz nie bardzo moge ;/
  • Tez chętnie się dowiem o czarnym bzie jak podajesz?
  • Czarny bez często centymetr w kieliszku i wrzątkiem do tego... Pić tak gorące jak da rade...  Po jedzeniu raczej niż przed jeśli w okolicy posilku
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.