Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

17172747677370

Komentarz

  • Ładne! Mąż mi chciał pierścionek zaręczynowy z platyny kupić, ale jubiler nie chciał przyjąć samochodu w rozliczeniu ;-)
  • Hehe, właśnie pogooglowalam sobie ceny bizuteri platynowej. No do niektórych to by i mieszkanie trzeba by bylo oddać w rozliczeniu. A tak poważnie to w chinach jest bardzo tania bizuteria. Szczególnie srebro. Ja sobie mnóstwo zamawiam i sa fajnej jakość. Porównywalne do yes a cena 15% -25% tego co w Polsce.
  • @andora - to miał być malutki pierścioneczek... ;-)
    Na szczęście biżuteria mogłaby dla mnie nie istnieć. Duża oszczędność.
  • Kocham te offtopy.
    W wątku medycznym ceny biżuterii w Chnach =))
  • Na srebro tez mam uczulenie. ;)

    Juz tej platyny nie bede guglowala

    Samochodu nie mam, nie ma czego zastawic.
    Katarzyna pożyczyć nie chce. Zgubie czasem. Ale cieplej się zrobi, to może się do Ciebie wybiorę wreszcie.
  • Spróbuj stal chirurgiczna. Takie kolczyki jakimi sie przebija uszy. Duże ryzyko to nie jest bo kosztują 12-20,zl a powinno być ok. Jak sie okaże jest spoko to możesz sobie kupic bigle ze stali i powymieniać w tych kolczykach e których sie da.
  • @minka , ale nie ma biżuterii z czystego złota. To zawsze stopy rożnych metali.
  • @andora, właśnie o tym powymienianiu mi mąż już mówił wcześniej, ale wymieniać jak nadal będę uczulona....

    zamówiłam sobie paczkę bez niklu, zobaczymy....
  • @minka moze pod obraczka gromadza sie rozne ustrojstwa przez caly dzien i podrazniaja.
  • A moze bransoletkę zamiast kolczyków?
    Jesli szkodzą to po co nosić?
    A bransoletki piękne... Np: mokobelle :x
  • 6 lat bad moczu, krew slad, erytrocyty. 18.9 norma do 13.8

    On ma poszerzona miedniczke nerkowa od urodzenia od 4 lat bez objawów, tylko obserwacja usg raz na 1.5 roku.

    z czego może być taki wynik? Trzeba to leczyć?
  • Poprz bad mial w kwietniu i bylo bz
  • ZUM nie ma?
  • nie wygląda czuje się ok, zero temp, co jakiś czas narzeka na bol brzucha głównie przy jedzeniu i wieczorem ale nie zaburza mu to funckonowania, i na ból głowy przez kilka tygodni się skarżył i stąd te badania były robione.

    rozmawiałam z Martyną, powiedziała, że jak krwinki nie są wyługowane to może to być śluzówkowe (niestety ma tendencję do pocierania się tamże...) , żeby za 2 tyg powtórzyć
  • Mądrze gada.
  • bo już się naczytałam ... i wystraszyłam, kojący głos Martyny mnie uspokoił:-)
  • Jak dobrze mieć Martynę! :-D
  • Ciebie też :-)
  • @annabe, podobają mi się kolczyki. Bardzo mi się podobają i ładnie wyglądają teraz jak mam krótkie włosy. Przy tej długości mozna pokombionować z przeróżnymi wzorami.



    Bransoletki mam, ale nie ma między nami miłości aktualnie.
  • edytowano grudnia 2015
    Czy czopki robione o takim składzie mogę brać podczas karmienia piersią ?
    Hydrocortisan 0,01
    Paparencni 0,02
    Lignicaim 0,04
    Zinuoxydon 0,04
    Balsm per 0,04
    Bardzo mi juz doskwiera a tylko je mam w domu :)

    Edit: Nie wiem czy poprawnie spisałam nazwy, lekarskie pismo jest trudne to rozszyfrowania ;)
  • Nie jest to chyba do końca poprawna pisownia, bo nie kumiem. A nie masz w domu jakiejś maści ze sterydami?
  • wczoraj dostałam mocnego, kłującego bólu jajnika - podniosłam się z krzesła i ból zwalił mnie z nóg. Trwało to kilka minut, ból był tak silny ze odbierał oddech. Dziś powtórka z rozrywki, choć epizod był znacznie krótszy. Nie mam gorączki, bólów brzucha, mdłosci czy innych objawów. Co mogło wywołac taki ból?
  • @joachm, będę podejmowała różne próby. Na razie zamówiłam bigle bez niklu, zobaczymy co będzie.

    Mam jeszcze wolną gotówkę na prezent, jak nie uda się z tymi biglami bezniklowymi, to poczynię inwestycję w białe złoto.
  • Ja też tylko złote mogę kolczyki. Córka podobnie.
  • Jeszcze też się wetne w temat z pierdola, przepraszam. Jak to jest z ibiprofenem i paracetamolem w ciąży? Moge/nie mogę i co? Facet w aptece twierdzi że ibiprofenem w ogóle, paracetamol tylko w 3trym.

    A mnie przy tym kaszlu trzyma taki ból głowy 3dzien że już nie wyrabiam a mam dziś 'wychodny' dzień..
  • Lekarza mam popołudniu, żeby do niego dotrzeć muszę pozbyc się boli głowy... I nie wiem czym i jaką dawka... Paracetamol mi się wydaje bezpieczniejszy ale moje 'wydaje sie'...;)
  • Paracetamol spoko. Ibuprofen najlepiej właśnie w drugim, choć w pierwszym też nie dramat.
    W III nie, bo NLPZ służą do farmakologicznego zamykania niezamkniętego przewodu Bottala . I istnieje marginalna szans, że się od nich zamknie w ciąży i dzecko umrze.

    Acz nie wiem, ile realnie takich przypadków opisano. Tak czy owak , w III lepiej się trzymać paracetamolu
  • @Bea ja brałam diclofenac, najlepsze czopki(niestety) ;) chociaż jak po długiej przerwie teraz w przeddzień wigilii mnie łupneło to z konieczności wstałam wzięłam ibum max i upiekłam 6makowców, (tzn nie leżałam ani nawet nie siedziałam dłużej niz mi przeszły mroczki przred oczami z bólu) i następnego dnia ledwie czułam lekki ból a dotychczas to kilkoma dniami leżenia się kończyło więc nie wiem czy to te rozruszanie tak poskutkowało pozytywnie...
  • Przez te dylemty zaczęłam się zastanawiać, który TC jestem i nie wiem... Nie liczyłam od ost wizyty... 21 albo 22...
    Dziękuje, lyknelam paracetamol i czekam na jakiś efekt... Dobrze że istnieje duplo to mam Frana z głowy... Hehe;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.