Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dieta bezmleczna, bezjajeczna i bezglutenowa też

1131416181942

Komentarz

  • @Katarzyna za to pasuje do treści tego wątka jak ulał.
  • Mi jakoś nie pasuje. Nie mam przekonania, czy uważnie przeczytałeś ten wątek...
  • Czekam na banana
  • edytowano września 2013
    image
    EDIT: bezmleczny, bezjajeczny i bezglutenowy też ;-)
  • Nie zrozumiałaś.
  • Myślę, że rozumiałam.
    Choć zareagowałam w inny sposób niż to, o co Ci chodziło. Bo, domyślam się, że chodziło Ci o nie moją reakcję... ;-)
  • Myślę, że rozumiałam.
    Choć zareagowałam w inny sposób niż to, o co Ci chodziło. Bo, domyślam się, że chodziło Ci o nie moją reakcję... ;-)
    BINGO!
  • Nie rozumiem, po co jątrzysz :-(
  • Nie rozumiem, po co jątrzysz :-(
    Dla sportu
  • Cóż, syty nie zrozumie głodnego. Gregorius może dziękować Bogu, że nie ma w domu problemów z alergią i wszystkimi związanymi z tym "atrakcjami" typu wybór spożywanych produktów, zmierzenie się z otoczeniem, które wie zawsze lepiej i po cichutku lubi dokarmić dzieci etc.
  • Mam alergika w domu. Alergie powstają właśnie dla tego, że od czegoś się stroni. Sam byłem alergikiem, wiesz jak mnie uleczono? Bardzo prosto, wepchnięto mnie w środowisko z maksymalnie obecnym stężeniem allergenu. Na początku przeszedłem gehennę, potem już nigdy nie miałem alergii.
  • @Gregorius - stara zasada - co Cię nie zabije, to Cię wzmocni...
    Może opublikuj gdzieś tę metodę leczenia alergii, bo to się przełomowe wydaje.

    A słyszałeś kiedyś o wstrząsie anafilaktycznym?
  • edytowano września 2013
    no dobra to kupujemy kota..... mąż mi się udusi ale co tam....
    a może mu przejdzie?...
    ręce opadają
  • @Katarzyna wiesz na starość jakieś alergie znowu mi się pojawiają, podejrzewam, że jakbym se zrobił test wyszłaby mi alergia na ludzi dookoła... i na wszelkie inne możliwe pierdoły. Jako dziecko też miałem na wiele rzeczy alergię (wedle testu) i notorycznie chorowałem I co? nic, żadnych diet i żyje.
  • a wiesz, że przedłużająca się depresja może wynikać z nieleczonej alergii? :-?

    Gluten byś odstawił i życie zrobiłoby się piękne...
  • @Haku - Apage Satanas!!!
  • Jaka depresja? Nie mam depresji, uśmiecham się codziennie.
  • Gluten byś odstawił i życie zrobiłoby się piękne...
    Znaczy nie przystępować do Komunii Św. ?
  • Komunia Święta to nie gluten tylko CIAŁO CHRYSTUSA
  • Komunia Święta to nie gluten tylko CIAŁO CHRYSTUSA
    Materia sakramentu się nie zmienia.
  • Są komunikanty dla ludzi chorych na celiakię - wystarczy zanieść księdzu przed Mszą...
  • Są komunikanty dla ludzi chorych na celiakię - wystarczy zanieść księdzu przed Mszą...
    Testowałaś reakcje kapłana?
  • @Kerima, a u Was wyszła jednoznacznie celiakia? Będziemy robić test genetyczny w najbliższym czasie ale jak się rozejrzałam po chorujących dzieciach w rodzinie, to od mojej strony ale dalekie pokrewieństwo mamy chłopca z potwierdzoną celiakią i u męża mały brat cioteczny jest w trakcie diagnostyki
    @Haku, podejrzewałam u męża, ale dwa podstawowe testy nic nie wykazały (być może przez zbyt krótką ekspozycję na gluten). Dzieci raczej nie. Mi pszenica nie podchodzi, szczególnie w ciąży, żyto z pełnego przemiału już ok.
  • Cóż, syty nie zrozumie głodnego. Gregorius może dziękować Bogu, że nie ma w domu problemów z alergią i wszystkimi związanymi z tym "atrakcjami" typu wybór spożywanych produktów, zmierzenie się z otoczeniem, które wie zawsze lepiej i po cichutku lubi dokarmić dzieci etc.
    U mnie mama stwierdziła, że właśnie jakbym zaczęła jeść nabiał to na pewno alergia by minęła mojemu synkowi ;(
  • wg kropki miałby szansę na choroby z autoagresji w okolicach 14rż.
    Zacząłby od AZS potem alergie wziewne, astma a na końcu np rematoidalne zapalenie stawów

    Brat mój miał skazę białkową, postępowano wg zaleceń Gregoriusa i przeszła w dosyć agresywny AZS
  • Dwa dni na bezglutowej ;) za nami
    Ja nie mam dziś wzdęcia - zawsze już budziłam się z balonem zamiast brzucha i musiałam brać espumisan
    Ale moi panowie wczoraj mieli biegunkę.
    Czy może być to spowodowane odstawineim glutenu?
    Mnie zaś głowa nawalała niemiłosiernie, aż mnie mdliło - co się raczej nie zdarza.

  • @hipolit - moim zdaniem każda radykalna zmiana diety może powodować zmiany w funkcjonowaniu ustroju.
  • ukradłem od @Cart&;Pud

    image
    W kontekście tego żartu, tak mi jeszcze przyszło do głowy, że jednak Jezus ich wieprzowiną nie uraczył...
  • dziś przyszła do mnie paczka z badapak! hurra!!! :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.