Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Świąteczne Zrób to Sam i Przeżyj Dobrze Święta

2456734

Komentarz

  • a to dobrze, to jak mój piernik :)
    Dzięki Aga :)
    Podziękowali 1Coralgol
  • Zaraz zaraz @Emilia_K mówiła, że jutro trzeba robić?
  • Ja pamiętam Basi piernik. Też już znalazłam przepisy:)   

  • edytowano listopad 2012
    Ja się zaczęłam zastanawiać, jakim cudem w cantucci może być kefir, skoro tutaj kefiru niet  :-B

    Potem doszłam do wniosku, że jest to "wariacja na temat", i na pewno są przepyszne :)

    p.s. maślanki też niet
  • Ja liczę tu na jakieś porady dot. kalendarzy adwentowych dla dzieci :)
    Chcę z nimi tak fajnie się przygotowywać.
    na pewno będziemy piec pierniczki (to moja tradycja od kiedy mieszkamy w tym mieszkaniu, czyli od pierwszej ciąży), chcę też porobić ozdoby na choinkę.
  • dzięki za pomysły :) 

    ja się zastanawiam co będę jeść w te święta....
  • Ja tam Basji w żadnej kwestii nie uświadamiałam, ale też dzisiaj się zorientowałam, że jutro to już ostatni dzwonek do robienia ciasta na pierniczki i też gadałam o tym w pracy.
    @Basja - szpiegujesz u nas? ;)
  • haha a to dobre, a może jesteś moją koleżanką zza biurka i ja nic o tym nie wiem?? ;)
  • No i też dzisiaj myślałam co zrobić i ugotować (muszę już zacząć planować, bo dwa tygodnie grudnia mam wyjęte z życia - jestem w delegacji), no i na pewno zrobię również w tym roku tort makowy
    http://www.mojewypieki.com/przepis/swiateczny-tort-makowy-z-kremem-waniliowym-i-nuta-pomaranczy
    w zeszłym roku wyszedł niebiański.
  • edytowano listopad 2012
    haha a to dobre, a może jesteś moją koleżanką zza biurka i ja nic o tym nie wiem?? ;)
    No wiesz, u nas w pracy ciągle ostatnio mówią o zagrożeniu podsłuchami, więc ja się zaczynam bać ;)
    A może mam nieuświadomiony dar bilokacji :D
  • Ooooo Emilia_K - jaki cudny tort! Zachciało mi się coś zrobić innego, dodatkowego na święta... idę czegoś poszukać :)

    niech zostanie ten Twój  dar bilokacji niż moje szpiegostwo ;)
  • edytowano listopad 2012
    Zrób tort - mówię Ci, jest przepyszny, nie za słodki, z nutką kwaśności, pycha :)

    No i nie jest trudny ani bardzo pracochłonny.
  • edytowano listopad 2012

    Ja liczę tu na jakieś porady dot. kalendarzy adwentowych dla dzieci :)
    Chcę z nimi tak fajnie się przygotowywać.
    na pewno będziemy piec pierniczki (to moja tradycja od kiedy mieszkamy w tym mieszkaniu, czyli od pierwszej ciąży), chcę też porobić ozdoby na choinkę.
    Proszę ;)
    image
  • edytowano listopad 2012
    image


    image

    image

    image

    image
  • edytowano listopad 2012
    image
  • edytowano listopad 2012
    Małe zajęcie dla dzieci :)
    image

    pomysł na wykorzystanie
    image
  • A co ciekawego wkladacie do kalendarzy adwentowych? Ma ktos fajny pomysl?
  • jednego roku wkładalismy zadania do wykonania 

    jak były zrobione, to dokładalismy sianko do koszyczka 
  • A co ciekawego wkladacie do kalendarzy adwentowych? Ma ktos fajny pomysl?
    tez szukam pomyslu, ale zadania chyba jeszcze za powazne dla 3 latka..
  • łoł basja ten twój to nawet na moje możliwości a kiedy zaczyna sie Adwent?
  • chyba 2.12.
    Zrób Aga - pyszny jest, ale go się wstawia dopiero ok 25.11. :)
  • to u nas cukierka wloze moze raz na 1,5 ttygodnia :)mysllam jeszcze o jakis drobnych ozdobach na choinke ktore zmieszcza sie w kieszonce, beda zbierac do koszyczkaa a na koniiec zawiesza :)
  • A co ciekawego wkladacie do kalendarzy adwentowych? Ma ktos fajny pomysl?


    ja się w tym roku rzucam na przygotowanie uniwersalnych kalendarzy adwentowych dla moich dzieci.

    takie z tymi spinaczami, ale na 27 (tyle ma max dni adwent) no i do woreczków, które udziarga mi Mika powsadzam różne słodycze (tafelek czekolady, żelke, ciasteczko, mały batonik, co tam będzie) no i mam jeszcze pomysła, żeby wydrukować na naklejce A4 jakieś obrazki, pociąć je na 22 kawałki (takie niby puzzle), wymieszać i dołożyć do woreczków, coby dzieci miały jeszcze radość z kolekcjonowania, naklejania.

  • ja wybralem wariant z drewnianymi na desce.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.