Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sens pomocy charytatywnej - dziwne ogłoszenie

145791015

Komentarz

• Dlaczego edytowalas?  Wykasowalas całość.  Jakby zostało może jasny byłby "ton rad"...
    Podziękowali 1Bea
  • @nowa czekam na odp.

• @nowa ja tam uważam że dzielna jesteś a te rady to takie inspiracje bardziej. 
    Tylko wiesz nie kazdy umie jakos tak napisac ze to jest propozycja niektorzy maja taki chrakter i styl wypowiedzi ze jak cos napisza to nie wiadomo co myśleć. Troche jak z rodziną;) Ale pomyslów i inspiracji trochę jest. 

Nie mow sobie ze jestes zla matka. To nie pochodzi od dobrego ducha. Skupia nas na sobie samych a negatywne emocje się zaczynają mnozyc. Poza tym nikt tak nie myśli!
    Jestes najlepsza matka jaka mozesz byc, jaką umiesz i caly czas szukasz rozwiazań, pytasz innych czy moze oni cos jeszcze wymyślą. 
    Niech emocje nie wchodzą w drogę za bardzo i nie psują koncentracji na noworocznych celach i zadaniach;) 
    Podziękowali 1In Spe
  • edytowano grudzień 2018
    @nowa a może w tym jest problem. Całe towarzystwo przyzwyczajone, że jesteś dla nich, dla nich się starasz, urabiasz itp. Sama piszesz, że raz próbowałaś i spotkała Cię krytyka. Myślę o Tobie cieplutko i życzę Ci, żebyś miała odwagę i siły spróbować jeszcze raz zawalczyć przede wszystkim o siebie. A dorosłe chłopy sobie poradzą. Pisz, jak i gdzie można Ci pomóc i dajemy. 
    Dobrze pamiętam, że pisałaś do mnie, kiedy miałam problemy z ojcem i mi to pomagało.... 
    Podziękowali 2kiwi draconessa
  • Nowa, Ja myślę, że Ty jesteś osobą, której warto pomagać. Masz tak trudną sytuację, jakiej pewnie prawie nikt z forum nie ma i nie miał. A mi imponuje, że działasz, że zaczęłaś zarabiać. A o siebie trzeba dbać i już. Ja mam dla Ciebie bardzo duży szacunek.
  • @Ania D. Taka lub o wiele gorsza sytuacje ma wiele rodzin tu na forum jak tez w okolicy u mnie , na prawdę za żadne skarby świata nie zamienilabym się z wieloma osobami bo poprostu nie poradzilabym sobie , skoro moje problemy przy ich to pryszcz i ja nie radzę sobie to jest nie tak cos ze mną 

Kolejna rzecz zbiórka byla zbiórka na.......przepraszam ofiarodawcow wstyd mi pisac na co kolejno tych zbiorek bylo kilka fakt były zmiany na lepsze wiedza ci co tu pisza 
    Po raz enty nie radzę sobie wstyd ....
  • AB powiedział(a):
    Dlaczego edytowalas?  Wykasowalas całość.  Jakby zostało może jasny byłby "ton rad"...

Wykasowalam bo nie che nikomu zrobić przykrosci,nie chce zeby ktoś odebrał to jako atak, i oczywiście by byly komentarze ze sztucznie szukam problemów bo nie chcę zmian tylko chcę biadolic
  • Nowa, dlaczego odbierasz to jako krytyka? To po prostu burza mozgow jak Ci pomoc, burza pomyslow, ale wiekszosc zna tylko maly wycinek Twojej sytuacji, warunkow, mozliwosci. Kazdy proponuje rozwiazanie  najtrafniejsze wdg. niego i co sam by zrobil, a czy to sie da u Ciebie wprowadzic to juz sama musisz ocenic i wybrac najbardziej realne. To nie krytyka.
    To nie ma nic wspolnego z ocena ze jestes zla, więc nie mysl tak o sobie. Bardziej swiadczy o tym, ze duzo osob darzy Cie sympatia i zyczliwoscia, bo sa zaangazowani w szukanie rozwiazan.
  • AB powiedział(a):
    Dlaczego edytowalas?  Wykasowalas całość.  Jakby zostało może jasny byłby "ton rad"...

Wykasowalam bo nie che nikomu zrobić przykrosci,nie chce zeby ktoś odebrał to jako atak, i oczywiście by byly komentarze ze sztucznie szukam problemów bo nie chcę zmian tylko chcę biadolic
  • Do osób ,ktore chciały pomoc I się dołożyć do prawka...
    nowa nie dała zgody.

Czas przygotować się na wieczór a jutro święto.
    Szczęśliwego 2019roku wam życzę!
    Podziękowali 2AB Milagro
  • Na razie nowa musi się wziąć za swoje zdrowie bo raczej na dzień dzisiejszy badań nie przejdzie 
    1 no i musze okuliste nawiedzic okulary dobrac
  • I resztę problemów załatwić ze zdrowiem
    Wziąć zaświadczenie od lekarza ( ważne 5lat bo okulary) 
    Wyrobić profil 
    Zapisac się w szkole polecanej przez kawalera ,nie w tej co robil kurs tylko tam co lekcje doszkalające kupil taka kolej inaczej nie da się
  • Niekoniecznie 5 lat. Jeżeli wadą nie jest duża może być więcej .Ja mam okulary i dostałam na 10.
    Podziękowali 1nowa
  • Ja też 10. Jak będzie zbiórka proszę o info. Prawo jazdy to dobry początek zmian!
  • Bridget powiedział(a):
    Do osób ,ktore chciały pomoc I się dołożyć do prawka...
    nowa nie dała zgody.

Czas przygotować się na wieczór a jutro święto.
    Szczęśliwego 2019roku wam życzę!
    Mi nie jest łatwo - tak jak ja to odbieram- zabrać komuś srodki które by przeznaczyl na wlasne potrzeby ,mi się wydaje nie wiem czy dobrze że kazda wasza potrzeba jest wazniejsza niż to 
    To jest duza kwota , chciałabym móc sama tez siędołożyć, chociaż zacząć sama , coś zrobić sama manna z nieba raczej nikomu nie spada, a zapracowane choc w czesci lepiej smakuje ma się choć cien jakiegos poczucia wartości , mozna spojrzeć w lustro no trudno tego nie zrobilam ale sprobowalam ,udalo się część  nie wiem czy dobrze to ujelam .....

A kawaler mysli nad cd zdawania tylko na razie snieg i deszcz u nas to troszkę się przeciagnie pewnie tak do marca
    E... PJ mam bezterminowe a jak robiłam to nosiłam okulary (fakt znavznie słabsze niż teraz) czyli albo zależy od lekarza co wpisze albo pozmieniały się przepisy dla okularników. 
  • Pozmienialy się przepisy kawaler zaczal w ubieglym roku i w ciągu kilku miesięcy wzrok mu siadl miedzy egzaminami poprawkowymi z jazdy zalatwiane bylo drugie zaświadczenie lekarskie bo egzaminator nie dopuscil go do egzaminu w okularach
  • Nowa
    A Ty w ogole chcesz jakiejs zmiany,czy tylko tak sobie przez kilka stron bajdurzymy dla sportu?
  • jukaa powiedział(a):
    bajdurzcie jeszcze dziś do oporu, bo od jutra prąd drożeje ;)
    A na prawdę? Cora mowila ze w radio odwolali podwyżkę
  • Elunia powiedział(a):
    @nowa moja maksyma od roku to "bój się i rób". Polecam.
    Ok 10 wybieram się do lekarza trzeba leki dobrac przy okazji sprawdzę czy konieczna wymiana okularów oby nie
  • Elunia powiedział(a):
    Wybory za pasem a na drugiego pińćseta ni ma to chociaż prąd stanieje
    Dobre i to nawet lubię jak tanieje akcyza 
  • Nowa ogolny koszt prawka jest duzy, ale jak kazdy chetny dolozy ile moze, bo odmowi sobie slodyczy na przyklad to jeszcze nam to na zdrowie wyjdzie. Pomoc komus realnie to naprawdę radosc dla dajacych nie ciężar. Wiesz ile razy wydaje się pieniadze na rzeczy nieprzemyslane, zbędne, kupuje się cos pod wplywem impusu? Nikt nikogo nie zmusza do pomocy, daja chetni, więc nikt nie będzie Ci tego wypominal. To nie tak ze ktos będzie glodowal, bo da Tobie. Damy z tego co nam zbywa :-), więc nie czuj presji. Jednak rozumiem, ze kotluja Ci się mysli w glowie, co bedzie jak się nie uda, nie dasz rady, nie zdasz, pogorszy sie zdrowie czy cos innego stanie na przeszkodzie. To naturalne mysli odpowiedzialnego czlowieka. Powodzenia, nowych planow na Nowy Rok.
  • Nowa ! Wszystkiego dobrego Ci życzę !
    Mieszkasz koło Łukowa ? Mam rodzinę w Łukowie a sama mieszkam niedaleko Terespola.
    Podziękowali 2nowa Bea
  • Tylko Nowej też chodzi o koszty zakupu i  utrzymania samochodu. Co z tego że zrobi prawo jazdy jak nie będzie miała czym jeździć?

Przyznam, że ja nie bardzo rozumiem chęć Waszą pomocy na siłę i projektowania komuś życia.
    Podziękowali 3Bea Barbasia Monica
  • Basja powiedział(a):
    Tylko Nowej też chodzi o koszty zakupu i  utrzymania samochodu. Co z tego że zrobi prawo jazdy jak nie będzie miała czym jeździć?

Przyznam, że ja nie bardzo rozumiem chęć Waszą pomocy na siłę i projektowania komuś życia.
    A jaki masz inny pomysl na ta sytuacje?

Prawo jazdy to początek zmian. Już będzie miała je w ręku. Zawsze może złapać wtedy pracę z samochodem służbowym i problem sam się rozwiąże. @nowa ; Stwòrz sobie możliwości i zadbaj o siebie. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci. Inaczej spojrzysz na życie.
    Podziękowali 2draconessa Bea
  • Tylko jakby temat zbiórek z ogólnego zrobił się spersonalizowany i to przez samą nową.
    Szkoda że nie padł pomysł, że założyć zbiórkę na wytw9rnię specjalnego ekobiopaliwa rakietowego u nowej. Wtedy mniej osób by sìę wkręciło w "zabawę ". :no_mouth: 
    Podziękowali 4Basja draconessa AB Bea
  • @mamaw nie musze mieć pomysłu, bo to życie @Nowa nie moje.
    Ona najlepiej zna swą sytuację, możliwości i niuanse i najlepiej swym zyciem pokieruje. @Nowa wie, że zawsze może do mnie zadzwonić i powiedzieć czego potrzebuje. Już to przerabiałam z nią kilka razy.
    @Skatarzyna Ale to nie jest zabawa.  Czemu komuś nie pomòc zmienić swoją sytuację gdy ta osoba nie ma na to sił, pieniędzy ani możliwości? Nam też chrzestny męża ratował nie raz finanse przelewem, chociaż nawet nie wiedział, że zastanawiamy się właśnie za co przeżyć Święta  i chociaż mieliśmy "tylko" dwoje dzieci  to kasy baaaardzo brakowało i to nie raz .Uważam,  że należy sobie pomagać a taka zbiòrka na Prawo jazdy ma sens.
  • J. A gdzie przeczytałaś, ze ja jestem przeciwna pomocy? 
    Podziękowali 5Basja nowa Bridget AB Bea
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.