Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wzywam na marsz 4 czerwca

1356789

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2023
    Będą też przedstawiciele LGBT:


  • DaddyPig powiedział(a):
    Będą też przedstawiciele LGBT:


    Obalą xD
  • Druga strona nie lepsza w swoich spotach zniechęcających do marszu. Wojenka kaczystów z tuskowcami. Emocje i tyle. Ciekawe kto jeszcze czyta programy poszczególnych partii i nie głosuje na zasadzie byle nie Tusk albo byle nie Kaczyński? Zero merytoryki tylko wyciąganie z kontekstu co kto powiedział. Chcą robić marsz? Niech robią. Zamiast zajmować się sprawami ważnymi dla Polski...
  • @ominika Ja bym chciała aby naprawdę w końcu te prawa były szanowane, na poważnie... Pamiętam tylko 2 kadencje Pisu i Tuska i za obu było naprawdę różnie... 
  • A ten marsz nic nie znaczy, pogadają, pochodzą, PiS nie odpuści i nie odejdzie, jeszcze pewnie powiedzą coś odwrotnego w TVP Info na ten temat niż na TVN i jutro już nikt nie będzie o tym pamiętał. 
  • @ominika
    W liceum wszyscy śpiewaliśmy, a jestem pokoleniem, którego młodość przypadła na lata 80-te. Dobre wspomnienia
  • paulaarose powiedział(a):
    A ten marsz nic nie znaczy, pogadają, pochodzą, PiS nie odpuści i nie odejdzie, jeszcze pewnie powiedzą coś odwrotnego w TVP Info na ten temat niż na TVN i jutro już nikt nie będzie o tym pamiętał. 
    Jak możesz ;) 
    patria rządząca to jedyni uczciwi ludzie 

    ze tez ci redaktorzy nie boja się, ze po zmianie władzy pracy nie znajda 

    https://wiadomosci.wp.pl/marsz-nienawisci-tak-tvp-info-relacjonuje-wydarzenia-z-warszawy-6905343257168768a
  • edytowano czerwiec 2023
    @hipolit Ci ludzie nie znajdą pracy, bo opozycja będzie nimi gardziła, ale PiS pewnie znowu porządzi. Trochę strachu w TVPiS mają bo coś tam mówili, mignęło mi, bo PiS jest w swoim uporze strachliwy, ale i tak jestem pewna, że nie odpuszcza, bo nawet jak szczują na opozycję to wiedzą, że i tak mogą bo nikt im nic nie zrobi. 
  • I ja opozycji nie lubię, w sensie głównie platformy bo dla mnie są podobni do PiSu, ale publiczna telewizja powinna mieć jakiś poziom, a tam już go nie ma od dawna
  • I tak dodam, że jedyna rzeczą jaką uważam, za dobra, że to obywatele wyrazili na tym marszu niezadowolenie, i tu wielki zbawca Tusk zrobił jedyna dobra rzecz, ale ze dla mnie to zły polityk, to z nim nie poszłam.
  • Był też Lech Wałęsa.


  • @DaddyPig Może być nawet i Wałęsa, a nawet i prezydent USA a będzie tylko tak, że sobie pochodzą. PiS nie zrobił wszystkiego źle, były ich dobre strony, ale ogólnie no super nie są a nie odpuszcza bo wiedzą, że są wyżej od opozycji. 
  • Nie brakowało transparentów skrzących się dowcipem.


  • @DaddyPig A co mieli pisać? Nie popieram tego marszu z racji organizatorów, ale oni podobno naprawdę podsłuchiwali opozycje. Kaczyński nawet na ulicę sam nie wyjdzie, bo wie, że by go nie było. Ja mu śmierci nie życzę, ale chyba nie ma drugiej tak znienawidzonej osoby w Polsce. 
  • edytowano czerwiec 2023
    Obywatele, jak chcą to potrafią się ruszyć. Ja nie poszłam, bo jak pisałam, nie ci organizatorzy, ale siła jest. W sprawie aborcji, której nie popieram, ale rozumiem, że rzesza ludzi popiera też się zjednoczyli. Tylko jakoś na wyborach albo PiS albo PO ze śmieszna frekwencja jak na europejskie państwo. PiS zrobił oczywiście dobre rzeczy tez, ale jak już się wykazali, porządzili, to niech ktoś inny dostanie szanse. 
  • > podobno naprawdę podsłuchiwali opozycje

    I co takiego podsłuchali? Że Tusk chce wprowadzić 500+?

    > Kaczyński nawet na ulicę sam nie wyjdzie, bo wie, że by go nie było

    Ostatnim, który próbował funkcjonować bez ochroniarzy był nieboszczyk Adamowicz. Po nim wszyscy chodzą z ochroną, Tusk też.

    > chyba nie ma drugiej tak znienawidzonej osoby w Polsce

    Na pewno. Nienawidzą go złodzieje i oszuści.

    > niech ktoś inny dostanie szanse

    W sensie, że skoro rządzili Polacy, to teraz mają rządzić Niemcy? Ja bym jednak wolał, aby Niemcy rządzili w Berlinie, a nie w Warszawie.

  • Frekwencja będzie sygnałem ostrzegawczym dla władzy, dobrze że była wysoka.
    Podziękowali 1malagala
  • Byłem z żoną na marszu, tłumy były straszliwe. Mogło być te pół miliona jak mówią. Metro tak przepełnione, że pociag stanął w tunelu i nie mógł ruszyć. Ludzie z całej Polski byli.
  • Podziękowali 1Malia
  • > Metro tak przepełnione, że pociag stanął w tunelu i nie mógł ruszyć.

    Nic dziwnego, prezydent Warszawy jest z PiS, więc popsuł metro na złość demonstrantom.
    Podziękowali 1Malia
  • @DaddyPig Czytałam, że chodziło o podsłuchiwanie aby wpłynąć na wynik wyborów. A czy ja mówię aby głosować na opcje niemieckie? Tylko Platforma jest i PiS? 
  • paulaarose powiedział(a):
    @DaddyPig Czytałam, że chodziło o podsłuchiwanie aby wpłynąć na wynik wyborów. A czy ja mówię aby głosować na opcje niemieckie? Tylko Platforma jest i PiS? 
    No... jeszcze jest Hołowni ai Biedroń . I konfnuca :D

  • @DaddyPig Ludzie wyszli też dlatego, że mają inne poglądy i mogą protestować. Lewicy nie bardzo  lubię, ale nazywanie w telewizji publicznej ich lewakami też mogło wpłynąć na to, że się wkurzyli. 
  • @Malia Czytałam niektóre pomysły Holowni i nie były złe, wspominał o obniżeniu podatków i jest katolikiem, ale jest ryzyko, że zbratałby się z pisem lub po. Mi bardziej chodziło o to, że ludzie co 4 lata wierzą w spoty wyborcze, a nie w to jak wyglądały rządy. 
  • edytowano czerwiec 2023
    Malia powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Właśnie za czasów PO-PSL polityka gospodarcza była najrozsądniejsza (choć mam im złe likwidację ofe, wycofanie się z reformy górnictwa, krus i parę innych rzeczy). Dyscyplina budżetowa i inwestycje, a nie jak dzisiaj inflacja i rozdawnictwo.
    No cóż, że zacytuję mistrza Seweryna: ja prdl... Taka dyscyplina była, że 90 mld zł wyparowało z budżetu. Lemingom się wszystko wciśnie. Nawet można ich okraść i powiedzieć że to Kaczyński zrobił. Dno i metr mułu.
    Obie partie sa siebie warte. Za PO nie było takiej inflacji, ale (usunęłam, bo nie mogłam znaleźć informacji, która kiedys przeczytałam i nie chciałam wprowadzać w błąd ) byli też oszustami. PiS zrobil niektóre dobre rzeczy, tylko też swoje nabroil. Kaczyński i Tusk mają swoje lata, mogliby je spędzić z rodziną zamiast co 4 lata gadać to samo, że się wzajemnie rozliczą a każdy na wolności. 
  • DaddyPig powiedział(a):
    Romek pierwszą prędkość kosmiczną już dawno osiągnął. Od lat w kosmosie własnych urojeń. 
  • W milion nie wierzę na pewno, ale pisali, że było 300 tysięcy, chyba, że w innych miastach też szli. 
  • DaddyPig powiedział(a):


    Może liczył każdemu po cztery nogi, jak to koń :-))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.