Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wzywam na marsz 4 czerwca

1246789

Komentarz

  • Nigdy jeszcze słowo leming nie było tak aktualne. Trudno zrozumieć ten zbiorowy pęd do samounicestwienia przy pomocy ekipy której to prawie się udało. 
    Podziękowali 1Malia
  • > Za PO nie było takiej inflacji

    Albo masz inflację, albo bezrobocie. Co wybierasz?


  • @DaddyPig Bezrobocie też jest złe, ale my jesteśmy raczej biednym krajem i nie wszystkich ludzi stać na płacenie 100 złotych za niewielkie zakupy. 
  • edytowano czerwiec 2023
    @Prayboy Uważam, że to bardzo źle, że ten marsz zorganizowali ludzie związani z PO, ale tam szli różni ludzie. Napisałam do jednej aktorki, która wstawiła na insta relacje z tego spaceru na ten temat, że wprawdzie nie jestem za opozycja, ale rozumiem czemu się zjednoczyli i życzyłam jej dobrego, chociaż poglądy ona ma odmienne od moich. 
  • Nie chciałam już jej burzyć nadziei, że ten marsz nic nie da, ale rozumialam ogólne niezadowolenie z sytuacji. Bo świta z PO to oszuści, ale obywateli bym tak źle nie oceniała, bo tam było 300 tys osób i oprócz tych, którzy atakują innych w necie, są fanatykami Tuska byli też pewnie pozytywni ludzie. 
  • Co do frekwencji na marszu... jechałem przed chwilą A 2 w stronę Poznania.. cały ciąg autokarów z wielkopolski czyli zagłębia  PO..w Warszawie samych urzędników z ratusza z rodzinami 40 tys. 
  • paulaarose powiedział(a):
    @Prayboy Uważam, że to bardzo źle, że ten marsz zorganizowali ludzie związani z PO, ale tam szli różni ludzie. Napisałam do jednej aktorki, która wstawiła na insta relacje z tego spaceru na ten temat, że wprawdzie nie jestem za opozycja, ale rozumiem czemu się zjednoczyli i życzyłam jej dobrego, chociaż poglądy ona ma odmienne od moich. 
    Tak, było też kilku.moich znajomych, nie interesują się polityką po prostu nie lubią PiS...
  • edytowano czerwiec 2023
    Ja napiszę coś trochę myślę nawiązujące do wątka i marszu, że ludzie się żrą między sobą z powodu polityków, którzy mają ich za przeproszeniem w dupie. To, że ktoś nie popiera Pisu i sobie poszedł na marsz, to nic złego, gdyby był protest anty PO, to też nic złego. Źle zachowują się politycy, którzy tylko mówią, czego to nie zrobią, a wychodzi jak wychodzi. Polacy, jacy by nie byli, zasługują na normalność, a nie skłócanie ich przez TVP czy TVN oraz Tuska i Kaczyńskiego. 
  • No jak na marsz nienawisci buahaha to zupełnie spokojnie było 
    Nawet jednego marnego mieszkania nikt nie podpalił.
    Oj jak się szczujnia produkuje cały dzień i jak pięknie klamie
    Podziękowali 4beatak hipolit Coralgol Ona64
  • kociara powiedział(a):
    No jak na marsz nienawisci buahaha to zupełnie spokojnie było 
    Nawet jednego marnego mieszkania nikt nie podpalił.
    Oj jak się szczujnia produkuje cały dzień i jak pięknie klamie
    Paski w tvpis paniczne. Cudnie, widać, że się boją.
  • > No jak na marsz nienawisci buahaha to zupełnie spokojnie było 


  • Należałoby się serio zastanowic, co takiego ma  w sobie PiS, że zwykli ludzie wychodzą na ulice w setkach tysięcy ludzi i takie hasła im przyświecają. 

  • @beatak Jak to co? Charyzmę ;) 
  • Może oni wszyscy mają zespół Tourette'a? A może to zwyczajne menelstwo?


  • DaddyPig powiedział(a):
    Może oni wszyscy mają zespół Tourette'a? A może to zwyczajne menelstwo?


    Tak, te blisko 500 tysięczne masy ludzi to na pewno menelstwo.
  • @DaddyPig Piszesz tak, jakby to był grzech czy coś nielegalnego, być przeciwko partii rządzącej. Byli tam i chamy i prostacy, ale i zwyczajni ludzie. 
  • Ale czemu oni tak przeklinają? Czy nie można napisać "zmęczona", tylko "zjebana"?
  • paulaarose powiedział(a):
    @DaddyPig Piszesz tak, jakby to był grzech czy coś nielegalnego, być przeciwko partii rządzącej. Byli tam i chamy i prostacy, ale i zwyczajni ludzie. 
    Oj. Na marszach Bąkiewicza to wyłącznie kulturka i patriotyzm wysokich lotów.
    Nie to co dzisiejszy pełen radości i uśmiechu spacer pił miliona ludzi

    Nie umiem wklejać i chyba mi się nawet nie chce szukać kwiatków np z  Bąkiewiczowych imprez ale DaddyPig to chyba pozazdrościł tvpis i chce pokazać,że umie wyszukać najgorsze zło  :D i może robić paski dlatvpinfo
  • Kociara, widać panikę i szukanie na siłę głupich tekstów. Tych mądrych nikt nie cytuje. Nie szkodzi, siły obecnych tam ludzi nikt nie zakrzyczy. 
    Podziękowali 1kociara
  • Nikt nie zamierza na nich krzyczeć. Dzięki Kaczyńskiemu możecie demonstrować, urządzać zgromadzenia, bluzgać na rządzących i nikt Wam kopa w twarz nie sprzeda.


  • A te zdjęcia to skąd? Bąkiewicz , czy inny prawak na pasku obecnej władzy?
  • @DaddyPig Przeklinanie nie jest okej, ale każdemu się zdarza, ja też czasami użyje brzydkiego słowa, chociaż fakt faktem, trochę chyba było wulgarnych plakatów czy wpisów w necie. 
  • edytowano czerwiec 2023
    Są osoby, które nie lubią PiSu, bo np sa przedsiębiorcami i mają dość obciążeń, nie zależy im na zasiłkach. Są osoby, które nie chcą płacić 150 złotych za kawałek kiełbasy i kilka innych produktów spożywczych. Nawet są katolicy, którzy mają ich dość, jak ja, bo mimo naprawdę dobrych rzeczy, które zauważam, ośmieszają instytucję Kościoła. Nie mówiąc o marnowaniu pieniędzy na TVP, wybory kopertowe zamiast bardziej wspomoc rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym, refundować więcej leków. @DaddyPig ;
  • beatak powiedział(a):
    A te zdjęcia to skąd? Bąkiewicz , czy inny prawak na pasku obecnej władzy?
    Krótką masz pamięć. 
    To policjanci kopiący ludzi ma marszu w czasie rządów tych którzy zorganizowali obecny marsz. Byłem świadkiem tych wydarzeń .
  • edytowano czerwiec 2023
    Posłuchajcie, co skandują ci opętani nienawiścią, prymitywni ludzie:




  • Ja bym nie poszła pod takimi hasłami. Tak samo jakbym nie poszła za piorunami nawet gdybym się z nimi zgadzała. Hasło ***** *** i wypier..... To sorry nie moja estetyka. Nie popieram rewolucji. Żadnej.
    Podziękowali 1Leli
  • No jak ktoś woli pseudopatriotyczne hasła pełne "miłości" i szacunku dla oponentów,takie bardzo patriotyczne to zostaje mu wyłącznie marsz Bąkiewicza 
  • Ale fakt, ma co się tvpis musiało postarać żeby wyłapać tylko to.
    A ja serio nie wierzę,że ktoś uwierzy,że tylko takie słowa tam padały.
    W 500 tys tłumie trudno by wszyscy zachowywali się jak na nabożeństwie 
  • tak, jak napisał Prayboy

    marsz żywych trupów
    Podziękowali 1Malia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.