Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wzywam na marsz 4 czerwca

1234689

Komentarz

  • Przecież PiS wozi swoich na wiece, obcych nie wpuszczają w ogóle :D 
    Podziękowali 1beatak
  • PO swoich nie musi ma ich na miejscu w Warszawie, jak pisałem 40 tys urzędników Ratusza z rodzinami, to miasto jest w całości anty-pis.
    Pis nie organizuje w Warszawie żadnych wieców, więc nie wiem o czym mówisz.

  • @paulaarose poszli bo zostali zmanipulowani. Jaki.powrot do normalności? Z kim? Z Tuskiem? Oni już pokazali swoje rządy. Jedni warci drugich. Żal.
  • PiS jest dobroduszny. Za swoje pieniądze oferuje emerytom i rencistom wycieczki krajoznawcze. 
    Coś jak wycieczka na Jasna Górę ze sprzedażą garnków. Tylko tutaj Jasnej Góry nie ma a w bonusie przemowa Prezesa 

    masz racje, żadnych wieców :D 
  • @Odrobinka Pisałam, że nie popieram organizatorów a Tuska i Kaczyńskiego wysłałabym na emeryturę, w tym wieku można zająć się czymś bardziej pożytecznym. 
  • paulaarose powiedział(a):
    @Odrobinka Pisałam, że nie popieram organizatorów a Tuska i Kaczyńskiego wysłałabym na emeryturę, w tym wieku można zająć się czymś bardziej pożytecznym. 
    Powinno byc wprowadzone prawo jednej kadencji- nie spełniłeś obietnic? Adios. 
    Spełniłeś z powodzeniem ale nie zdążyłeś skończyć? Masz szanse skończyć w drugiej a po niej adios 

    a nie ze siedzą stare pierdy, często latami milcząc w sejmie, byleby się hajs zgadzał 
    takie to dobro ojczyzny. 
    I żadnych wiekowych ludzi. Do max 50tki. 
    Bo tacy to realnie znają życie

  • hipolit powiedział(a):
    PiS jest dobroduszny. Za swoje pieniądze oferuje emerytom i rencistom wycieczki krajoznawcze. 
    Coś jak wycieczka na Jasna Górę ze sprzedażą garnków. Tylko tutaj Jasnej Góry nie ma a w bonusie przemowa Prezesa 

    masz racje, żadnych wieców :D 
    a ja cieszę się że moja mama dostaje zasłużoną 13 i 14 emeryturę
    rozumiem że ty wspierasz finansowo swoich rodziców a ich emeryturę odsyłasz do ZUS.
  • @Prayboy Emerytura dodatkowa moim rodzicom też się przydaje, chociaż przy tej inflacji jest to duży koszt, chociaż to jeszcze jakoś rozumiem, gdy ktoś popiera, ze swojej perspektywy, tak marnowanie pieniędzy na dotowanie szczujni czy wybory kopertowe uważam za złodziejstwo.
  • @hipolit Dla mnie powinno być wprowadzone prawo, które skutecznie dobrałoby się do D złodziejom, partaczom, sługusom Rosji, bez względu na partii z której pochodzą. Jak się nie sprawdziłeś, to się żegnamy, a nie wiecznie to samo.
    Podziękowali 1hipolit
  • Prayboy powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    PiS jest dobroduszny. Za swoje pieniądze oferuje emerytom i rencistom wycieczki krajoznawcze. 
    Coś jak wycieczka na Jasna Górę ze sprzedażą garnków. Tylko tutaj Jasnej Góry nie ma a w bonusie przemowa Prezesa 

    masz racje, żadnych wieców :D 
    a ja cieszę się że moja mama dostaje zasłużoną 13 i 14 emeryturę
    rozumiem że ty wspierasz finansowo swoich rodziców a ich emeryturę odsyłasz do ZUS.
    Moi rodzice ciężko pracowali całe życie i teraz otrzymują za swoją prace emeryturę.
    Jeśli sytuacja wymaga, to zawsze mogą liczyć na swoje dzieci- tak jak my na ich pomoc a babcia na nasza wspólnego a- ich i nasza. Tak nas wychowano. Was inaczej? 
    A moi rodzice potrafią liczyć i jakoś tak im wychodzi, ze te extra emeryturki to idą z ich kieszeni, bo ich emerytury są opodatkowane. A oni dodatkowo musza głębiej sięgać, bo ich leki - te darmowe co to PiS daje, kosztują coraz więcej i więcej. A jeszcze musza mieć na wizyty lekarskie w gabinetach lekarskich prywatnych, bo na NFZ mogłoby im życia nie wystarczyć. Nie wspomnę o wzrastających kosztach życia - opłatach za media, czynsz, drogie paliwo - a oboje schorowani, wiec łatwiej im poruszać się autem niż pieszo. Mogliby transportem publicznym ale mieszkają w mniejszej miejscowości i w ostatnich latach bardzo mocno okrojono funkcjonowanie publicznego transportu. 
    Ale oni pewnie w PO wierzą, bo wyborcy PIS to takich problemów nie maja. 

  • edytowano czerwiec 2023
    aha, i uważasz że Tusk spowoduje że wszystko potanieje, gratuluję. Człowiek od Balcerowicza który wpędził 1/3 społeczeństwa w nędzę ma być remedium na drożejące produkty.
    Co do transportu masz rację, tyle że nie w "ostatnich latach" ale dokładnie podczes kadancji tych którzy teraz organizowali marsz ten transport zlikwidowano.
  • @Prayboy Może czas skończyc z duopolem POPiSu? Po co się zrec z powodu dwóch panów, którzy już porządzili, zarobili, zrobili swoje i mogą odsunąć się w cień. 
  • A jeszcze musza mieć na wizyty lekarskie w gabinetach lekarskich prywatnych, bo na NFZ mogłoby im życia nie wystarczyć. 
    ________________
    tu też podziękuj Tuskowi który sprywatyzował służbę zdrowia w dużej części i powyganiał lekarzy na emigrację płącąc im w latach kiedy rządził 2 tys zł pensji

  • Prayboy powiedział(a):
    aha, i uważasz że Tusk spowoduje że wszystko potanieje, gratuluję. 
    Co do transportu masz rację, tyle że nie w "ostatnich latach" ale dokładnie podczes kadancji tych którzy teraz organizowali marsz ten transport zlikwidowano.
    Jakoś - jakby nie patrzeć- nijak nie wychodzi mi ze Tuska zlikwidowano. Niestety. 
    Możesz bronić wszystkimi kończynami partii rządzącej, rzeczywistości nie zakłamiesz. 
    Bo nie da się jej zakłamać. 

    Dlaczego Tusk zawsze jest w kontrze Pisu? 
    Swoją droga dlaczego PiS go jeszcze nie zlikwidował, skoro to taki wróć ojczyzny? Nie maja czasu, narzędzi? 

    Jak nie PiS to Tusk. Nie ma nic pomiędzy. 
    Albo z nami albo wypad.
    Czemu sami się tak ograniczacie? 
    Młodzi ludzi, w czasach otwartego świata tak się ograniczają. Niespotykane 
  • @Prayboy Bez urazy, ale o co chodzi z tym Tuskiem? Jego rządy nie były dobre, przegrali, poparcie od PiSu mają mniejsze. Ci ludzie nas dzielą, bo mogą i chcą... 
  • A gdzie te dane policji?
    Oficjalne info?
    Podziękowali 1Ona64
  • edytowano czerwiec 2023
    paulaarose powiedział(a):
    @Prayboy Bez urazy, ale o co chodzi z tym Tuskiem? Jego rządy nie były dobre, przegrali, poparcie od PiSu mają mniejsze. Ci ludzie nas dzielą, bo mogą i chcą... 
    Tusk nie dzieli mnie z moimi znajomymi którzy byli wczoraj na marszu. Ale nie rozmawiam z nimi na polityczne tematy tylko miło spędzam czas. Co robią w czasie swoim wolnym nie interesuje mnie. Ani jak głosują. Nie mam misji ich nawracać. Lubię ich jako ludzi, jako znajomych. Ale też żaden z nich nie jest tak wredny i napastliwy jak niektórzy na forum.
    Co do kryterium ulicznego, niech się odbywa, urny wyborcze zweryfikują czy ludzie wolą spokój i dostatek czy niepokój i wypierdalać.
    Podziękowali 3Odrobinka Pioszo54 Zuzapola
  • @Prayboy Forum jest bardzo kulturalnym miejscem, nawet przy wymianie poglądów. Ja ze swoją rodziną rozmawiam nieraz na tematy polityczne, ale mamy podobne poglądy więc nie ma spięć, ze znajomymi podobnie.

    Urny wyborcze to Polacy mają gdzieś, bo myślą że jak zostaną w domu to ich oczekiwania się spełnia. Frekwencja 50% to jest wstyd na państwo europejskie. 
  • edytowano czerwiec 2023
    kociara powiedział(a):
    A gdzie te dane policji?
    Oficjalne info?
    Policja nie poda ci danych oficjalnych ponieważ podlega zarówno rządowi jak i samorządowi więc unika sytuacji w której któraś ze stron oskarżyłaby ich o manipulacje..to prawidłowe, jest to nakaz z ministerstwa. I bardzo dobrze. Mamy swoje dane o liczebności marszu i możemy się tylko uśmiechnąć. Organizator może podać sobie nawet milion :-) niczego to nie zmieni.. ulica to nie urna wyborcza.
  • E tam. Pół Polski było przecież. 
  • kociara powiedział(a):
    A gdzie te dane policji?
    Oficjalne info?
    Przecież nikt głośno nie powie ile było. 
    Telewizja pokazywał puste ulice i koło gospodyń wiejskich ;) 
    Podziękowali 1beatak
  • @hipolit Nikogo nie było przecież, to fake news ;) 
  • edytowano czerwiec 2023
    No, ale chcieli to poszli, to jest unijne państwo, nie Białoruś, jakby Kaczyński nawoływał do antyopozycyjnego marszu, to też nie mogliby sobie pójść? 
  • Ten zachwyt nad Tuskiem jest smutny, ale dobrze, że mogli się przejść, chociaż zdrowia sobie dodali ;) 
  • Prayboy powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    PiS jest dobroduszny. Za swoje pieniądze oferuje emerytom i rencistom wycieczki krajoznawcze. 
    Coś jak wycieczka na Jasna Górę ze sprzedażą garnków. Tylko tutaj Jasnej Góry nie ma a w bonusie przemowa Prezesa 

    masz racje, żadnych wieców :D 
    a ja cieszę się że moja mama dostaje zasłużoną 13 i 14 emeryturę
    rozumiem że ty wspierasz finansowo swoich rodziców a ich emeryturę odsyłasz do ZUS.
    A rodzice to sobie czasem tej emerytury nie wypracowali? To ZUS im robi laskę że im wypłaca?.
    Podziękowali 2Laf2011 hipolit
  • avija powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    PiS jest dobroduszny. Za swoje pieniądze oferuje emerytom i rencistom wycieczki krajoznawcze. 
    Coś jak wycieczka na Jasna Górę ze sprzedażą garnków. Tylko tutaj Jasnej Góry nie ma a w bonusie przemowa Prezesa 

    masz racje, żadnych wieców :D 
    a ja cieszę się że moja mama dostaje zasłużoną 13 i 14 emeryturę
    rozumiem że ty wspierasz finansowo swoich rodziców a ich emeryturę odsyłasz do ZUS.
    A rodzice to sobie czasem tej emerytury nie wypracowali? To ZUS im robi laskę że im wypłaca?.
    13 i 14?
  • Faktycznie,kiepski marsz
    Nikt nikogo nie pobił,nie podpalił mieszkania, żadne cegły nie leciały , nie było zaplutego Bakiewicza
    Uśmiech i spokój
    Choć tvpis bardzo chce udowodnic,że było inaczej 
    A spot pisowski z Auschwitz to przykład łagodności i szacunku

    https://www.google.com/amp/s/wydarzenia.interia.pl/kraj/newsamp-policja-podsumowuje-marsz-4-czerwca-w-warszawie-jeden-z-najt,nId,6821308
    Podziękowali 1Ona64
  • Pioszo54 powiedział(a):
    avija powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    PiS jest dobroduszny. Za swoje pieniądze oferuje emerytom i rencistom wycieczki krajoznawcze. 
    Coś jak wycieczka na Jasna Górę ze sprzedażą garnków. Tylko tutaj Jasnej Góry nie ma a w bonusie przemowa Prezesa 

    masz racje, żadnych wieców :D 
    a ja cieszę się że moja mama dostaje zasłużoną 13 i 14 emeryturę
    rozumiem że ty wspierasz finansowo swoich rodziców a ich emeryturę odsyłasz do ZUS.
    A rodzice to sobie czasem tej emerytury nie wypracowali? To ZUS im robi laskę że im wypłaca?.
    13 i 14?
    Mogliby znieść opodatkowanie emerytur, ci ludzie już się dość nadpłacili podatków. Nie trzeba by im dawać 13 i 14 i udawać, ze rząd ich kocha 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.