Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wzywam na marsz 4 czerwca

1235789

Komentarz

  • Nowy proletariat: wielbiciele Tuska, nowa burżuazja: pis. Stara ideologia wraz ze swoimi wynaturzeniami. Po co to? By ukryć błędy (obecnej i\lub poprzedniej) władzy?
  • edytowano czerwiec 2023
    Każdy ma prawo protestować w normalnym kraju, to nie Rosja, że trzeba wielbić Putina albo zginąć z kulki. A, że inicjatorzy marszu nie zachowali się w przeszłości gdy rządzili dobrze? To niech PiS ich w końcu rozliczy jak jest taki odważny, albo PO ich, skoro to potrafią. 
  • kociara powiedział(a):
    No jak ktoś woli pseudopatriotyczne hasła pełne "miłości" i szacunku dla oponentów,takie bardzo patriotyczne to zostaje mu wyłącznie marsz Bąkiewicza

    zacytuj te hasła (załączając nagrania)
  • edytowano czerwiec 2023
    kociara powiedział(a):
    Ale fakt, ma co się tvpis musiało postarać żeby wyłapać tylko to.
    A ja serio nie wierzę,że ktoś uwierzy,że tylko takie słowa tam padały.
    W 500 tys tłumie trudno by wszyscy zachowywali się jak na nabożeństwie 

    po pierwsze żadne 500 tys ale nawet nie 200 tys, po drugie jak na Marszu Niepodległości nieliczni kibole nieśli falange i podobne znaki i wołali j...ć tvn to nazywałaś to marszem faszystów i kiboli. Więc się zdecyduj.
    Marsz wczorajszy był celowo przeprowadzony najdłuższą i najwęższą arterią Warszawy aby uzyskać wizualny efekt tłumu.
    Byłem na marszu 200 tysięcznym w obronie telewizji Trwam i mam porównanie ;_)
    Poza tym czym innym jest spontaniczne wydarzenie a czym innym marsz 40 tys urzędników warszawskiego ratusza z rodzinami (obecność obowiązkowa) plus kilkanaście tysięcy pozbawionych emerytur bandytów z Zomo i ich rodzin, plus rozwydrzone babska ze strajku kobiet plus kilkadziesiąt tysięcy "warszawiaków" czyli żelazny elektorat PO w stolicy plus autokary wycieczkowe z wielkopolski. No i zebrało się ze 150 tysięcy

    Podziękowali 1Malia
  • hihi, niewiele się pomyliłem - Policja - która zawsze podawała prawdziwe dane (także za rządów poprzedników!) mówi o 100-150 tys.
    https://www.pap.pl/aktualnosci/news,1580814,ile-osob-wzielo-udzial-w-marszu-nieoficjalnie-miedzy-100-150-tys-osob.html
    organizator zawsze podaje zawyżone dane ale tym razem przesadzili w śmieszności.
  • @Prayboy Nie powinni kłamać co do ilości osób , ale nadal to dużo ludzi szło. Ludzie nie protestują bez powodu, PiS zawsze się oburza gdy wytknie im się cokolwiek, ale czy gdyby byli tacy super, to tylu ludzi byłoby wkurzonych? 
  • Prayboy powiedział(a):
    hihi, niewiele się pomyliłem - Policja - która zawsze podawała prawdziwe dane (także za rządów poprzedników!) mówi o 100-150 tys.
    https://www.pap.pl/aktualnosci/news,1580814,ile-osob-wzielo-udzial-w-marszu-nieoficjalnie-miedzy-100-150-tys-osob.html
    organizator zawsze podaje zawyżone dane ale tym razem przesadzili w śmieszności.
    Przecież to dane nieoficjalne i to podawane przez PAP, czyli źródło pisowskie. Policja od kilku lat nie publikuje danych na temat liczebności manifestacji. Czyżby ,,dziennikarz'' Prayboy o tym nie wiedział?
  • Nie było 150 tysięcy a 500 tysięcy
    Oczywiście,że zwożono chętnych autokarami i to z całej Polski. Chętnych i bez przymusu 
    Ponadto mnóstwo ludzi zjechało PKP, prywatnymi samochodami.
    I co w związku z tym,że autokarami?
    Podziękowali 1Ona64
  • @beatak Mi u zwolenników Pisu nie podoba się wzburzenie, że ktoś ma prawo protestować, jakby PiS byl Jezusem. 
  • paulaarose powiedział(a):
    @beatak Mi u zwolenników Pisu nie podoba się wzburzenie, że ktoś ma prawo protestować, jakby PiS byl Jezusem. 
    Trzeba ich raczej próbować zrozumieć. Boją się. 
  • @beatak Zwolennicy jak zwolennicy zresztą, ale TVPiS za te paski powinna ponieść jakieś konsekwencje. 
  • paulaarose powiedział(a):
    @beatak Zwolennicy jak zwolennicy zresztą, ale TVPiS za te paski powinna ponieść jakieś konsekwencje. 
    Nie poniesie, póki PIS rządzi. 
  • @beatak Ja nie lubię żadnych stacji informacyjnych, ale TVP jest publiczne i powinno mieć wyższy poziom. 
  • A ludzi, których PiS i PO skłóca mi szkoda... 
  • paulaarose powiedział(a):
    @beatak Ja nie lubię żadnych stacji informacyjnych, ale TVP jest publiczne i powinno mieć wyższy poziom. 
    Ma taki poziom jak partia rządząca. 
  • edytowano czerwiec 2023
    @beatak I to mnie bawi, kiedyś oglądałam na yt taki teledysk bodajże nazywał się "Europa"  z repartuaru Traperów znad Wisły. Śpiewali tam ironicznie, że pokażemy Europie, że jesteśmy panami, że nasze disco zawojuje świat i 20 lat później TVP z ramienia partii rządzącej promuje chamstwo i i disco polo. Prorocy. 
  • Nie poszłabym z tłumem skandujących jebać PiS i wypierdalać. Sorry. A na marszu Bąkiewicza nie ma haseł pt wypierdalać i jebać cokolwiek skandowanych przez tłum. Poza.tym.co by nie mówić co co chodzą na marsz niepodległości niekoniecznie są zwolennikami PiS. Nie po to zresztą na ten marsz do idzie żeby przynależność partyjna czy poparcie dla kogokolwiek demonstrować.
  • @Odrobinka Do marszu niepodległości nic nie mam, tam chodzą rodziny z dziećmi, osoby o poglądach patriotycznych, nie tylko osoby o specyficznych poglądach. Jeśli chodzi o wulgarne hasła, też bym takich nie niosla, ale niektórym PiS nacisnął na odcisk
  • @Odrobinka jednak mniej razi mnie "wypierdalac" niż "Europa będzie biała albo bezludna", choć to drugie hasło niby nie zaw8era wulgaryzmów.
    Podziękowali 1persa
  • A mnie nie razi. Poza tym ja nie piszę o transparentach pod jakimi idą ludzie. Tylko o skandowaniu w przestrzeni publicznej wulgaryzmów. 
    Zresztą co się dziwić. Dla mnie jedni warci drugich. Tacy z nich obrońcy demokracji jak że mnie książę Litwy.
  • Wczoraj gdzieś mi przeleciał wpis, nie pamietam kogo, nie zrobiłam screena, było coś, ze lepiej jak ludzie, których doprowadzi się do ostateczności przeklinają niż kiedy fałszywi się modlą 
  • edytowano czerwiec 2023
    @Odrobinka Jedni są zwolennikami powrotu Tuska, inni chcą po prostu normalności i dlatego tam poszli, a ze organizatorzy mają duże ego i myśleli, że obalą tym PiS to inna kwestia. Ja jestem zdania, że nie powinno się głosować sto razy na te same opcje, jeśli chce się cokolwiek zmienić, bo to ma największy wplyw, wybory i świadomość spoleczna. 
  • paulaarose powiedział(a):
    @Prayboy Nie powinni kłamać co do ilości osób , ale nadal to dużo ludzi szło. Ludzie nie protestują bez powodu, PiS zawsze się oburza gdy wytknie im się cokolwiek, ale czy gdyby byli tacy super, to tylu ludzi byłoby wkurzonych? 
    150 tys a 500 tys to jednak różnica

  • beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    hihi, niewiele się pomyliłem - Policja - która zawsze podawała prawdziwe dane (także za rządów poprzedników!) mówi o 100-150 tys.
    https://www.pap.pl/aktualnosci/news,1580814,ile-osob-wzielo-udzial-w-marszu-nieoficjalnie-miedzy-100-150-tys-osob.html
    organizator zawsze podaje zawyżone dane ale tym razem przesadzili w śmieszności.
    Przecież to dane nieoficjalne i to podawane przez PAP, czyli źródło pisowskie. Policja od kilku lat nie publikuje danych na temat liczebności manifestacji. Czyżby ,,dziennikarz'' Prayboy o tym nie wiedział?
    Źródło "pisowskie" kontra źródło orłowskie
    To że policja danych nie publikuje pod szyldem policja nie oznacza że my, dziennikarze nie mamy do nich dostępu.
  • kociara powiedział(a):
    Nie było 150 tysięcy a 500 tysięcy
    Oczywiście,że zwożono chętnych autokarami i to z całej Polski. Chętnych i bez przymusu 
    Ponadto mnóstwo ludzi zjechało PKP, prywatnymi samochodami.
    I co w związku z tym,że autokarami?
    Nie było 500 tys ponieważ największy dotychczas marsz liczył 200 tys 
    Nie zdajesz sobie sprawy nie mieszkając w stolicy co to jest 500 tys tłum w Warszawie. 
    Miasto byłoby sparaliżowane, tymczasem było całkiem luźno.
  • @Prayboy Wprowadzanie w błąd nie powinno mieć miejsca, ale nadal to dużo ludzi. 
  • kociara powiedział(a):
    Nie było 150 tysięcy a 500 tysięcy
    Oczywiście,że zwożono chętnych autokarami i to z całej Polski. Chętnych i bez przymusu 
    Ponadto mnóstwo ludzi zjechało PKP, prywatnymi samochodami.
    I co w związku z tym,że autokarami?

    To że ktoś ( partia) z czegoś  (subwencje) te autokary opłacił. 
    Też bym się z prowincji przejechał na wycieczkę do stolicy za darmo jak jest okazja. Co ciekawe autokarów było dużo, ale w każdym góra kilkanaście osób. Zapewne działacze PO.
     
  • Coralgol powiedział(a):
    @Odrobinka jednak mniej razi mnie "wypierdalac" niż "Europa będzie biała albo bezludna", choć to drugie hasło niby nie zaw8era wulgaryzmów.


    Nie było takiego hasła na marszu niepodległości bo jest sprzeczne samo w sobie ponieważ Europa będzie czarna albo bezludna jeśli już, ponieważ biali lewacy się nie rozmnażają ( na szczęście). 

  • edytowano czerwiec 2023
    @Prayboy A co to lewacy nie mają prawa miec dzieci? Moja rodzina jest w większości z lekka lewacka i nie wyobrażam sobie żeby któregoś z nich miało zabraknąć. To też są ludzie,  wśród których nieźli ekstremiści, ale jak i wśród prawicy. Oby tylko nauczyli się szacunku do katolików a my do nich i świat stałby się lepszy. 
  • Naprawdę wulgaryzmy są lepsze niż stwierdzenie faktu?
    Kulturalny demokrata zamiast krzyczeć wulgarnie oddaje głos w wyborach..

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.