Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1111214161742

Komentarz

  • Szczerze nie wiedziałem, że trafimy na taką fajną układankę. Warta jest tego by ją promowac więc przez jakiś czas jeszcze będzie, a w sklepie to raczej jako stały produkt.

    Poczta Polska- hehe jak tak policzę to chyba tak ale jeszcze troche mało zamowień na kuriera.
  • A powiedzcie coś o tej "Faunie".
    Szukam czegoś dla dziecka wybrednego, które mało z czego jest zadowolone.
    A tę układankę kupię.
  • [nic] uda mi się wyprostowac, nie ważne

    O Faunie, bardzo ambitna, fajna, jak ktos lubi zwierzęta. I najważniejsze MAM JĄ PRZED OCZAMI.
  • udało mi się jeszcze w promocji kupić :wink:
  • Układanka Europa... Smoleńsk... Katyń... Mord polskich oficerów 1940 r. Śmierc prezydenta w niewyjaśnionej katastrofie 2010... przynajmniej na okładce... bo w środku już mowa o prawdopodobnym zamachu (ale to taka miła niespodziewanka za którą wielki szacun dla autora)
    313-621-thickbox.jpg
  • Ech, ze mną tak zawsze. Się ogarnęłam, że chcę Carcassone i dodatki ze dwa, a tu po promocji. Ych. Taw, będzie następna promocja kiedyś? Czy nie liczyć?

  • Taw, a jakbym kupiła za jednym zamachem Carcassone (i przynajmniej Księżniczkę i smoka), Faunę i Układankę Polska, toby co, jak pytał mój siostrzeniec? Rabacik jakiś by dało radę, czy czekać na następny rzut?
  • niemartwij się, jak z kolei mój siostrzeniec mówi ;-)
     będziesz w okolicy - zagramy zbiorowo w carcassone z TRZEMA dodatkami. ale rozpusta :D

    chyba, że ta paczka co leży na poczcie to nie od Tawa...
    A numer? Bo z czyms tam zawaliłem... okazało się ze dostępne to synonim słowa drukuje sie.
  • Taw, a jakbym kupiła za jednym zamachem Carcassone (i przynajmniej Księżniczkę i smoka), Faunę i Układankę Polska, toby co, jak pytał mój siostrzeniec? Rabacik jakiś by dało radę, czy czekać na następny rzut?
    Coś zrobie tylko zaczekaj az bede mial to co mam miec bo jak sie okazuje czas to pojecie względne, a jeszcze nigdy tak na 100% nie wiem co bedzie w srodku.
  • Jeju, przyszły!!! CZTERY DODATKI DO C.! 

    Ale bezie gra!!!

    image
  • Właśnie odebralam  

     

    :-h
  • Przydadzą mi sie wasze plusy bo troche zawali(łem) i będą minusy.

    Marcelina tak 300 by pasowało? Jak coś to daj znac... numer konta jest w "O nas". Wziąłem z małym zapasem wiec są na stanie ale układanka sie drukuje wiec na koniec tygodnia by poszło... zgodnie z planem.
  • Taw - pasowałoby :) Wieczorem wyślę :)
  • mam!
    Tylko głupio w popielec grać, zatem w niedzielę przetestujemy :D

  • Euro
    To już rozumiem, dlaczego Twój sklep mi dyskretnie sugeruje problem. Tzn. dotychczas nie wiedziałam, jak wielki to problem.

    Pamiętasz "Chłopaki nie płaczą"? Bezcenny argentyński kaktus?
  • Dzięki Taw- właśnie odebrałam przesyłkę (rozszerzenie do carcassone).
  • Wziąłem "Rój" i muszę przyznać, że to całkiem fajna gra i w stylu moich dzieciaków.
    http://kopec24.pl/product.php?id_product=317
    image
  • my też odebralim :) dzieki :)
  • Właśnie miałam o ten Rój pytać. Wygląda jak ukochana gra Metera. Może mu kupię na zajączka.
  • No ja mam tu zaległą dla Ciebie ale coś ta Polska nie przychodzi... pewnie sztorm na oceanie Indyjskim go opóźnia.
  • Wziąłem "Rój" i muszę przyznać, że to całkiem fajna gra i w stylu moich dzieciaków.
    http://kopec24.pl/product.php?id_product=317
    image
    Na dole podpiąłem filmik.
  • Mi rój polecala @Katarzyna - tak myślę, że wcześniej czy później zakupię tę grę ;)
  • Rój jest OK. Moje dzieci zrobiły sobie z kartoników.
  • To muszę odkopać nasz Rój, jak tu tacy jesteście - albo nie zrozumiałam zasad, albo są bez sensu, teraz nie pamiętam dokładnie, ale jest tam jeden co może wejść na królową i co? koniec?  :-?
  • my gramy ze krolowa trzeba otoczyc, mozna wchodzic aby zablokowac i poddusic. potem mozna zejsc
  • a no właśnie, można, ale nie trzeba, a jak nie zejdziesz to koniec... no nic chyba zbyt dosłownie instrukcję potraktowałam... a klocki fajne, bardzo przyjemnie wykonane.
    Szykuję się na Twój sklep na poczatku marca - mam nadzieję, że 303 i edu układanki będą
    L-)
  • TawTaw
    edytowano lutego 2012
    303 jest a EduPolska ma byc (ale miała byc wczoraj) wiec jak bede miał faktycznie to bede miał. Jak włożysz do koszyka co potrzebujesz to ja mniej wiecej sprawdzam sobie potem i na bieżąco wiem czego może mi brakowac...


    Rój
    Wchodzisz na królową wiec ona nie moze sie ruszyc, jak otoczysz pięcioma to wtedy zlazisz i jest uduszona.

    To takie połączenie GO i szachów tylko bez planszy, fajny woreczek do tego, więc idealna na jakieś wyjazdy czy do zabrania do znajomych. Nasze dzieciaki uwielbiają GO wiec teraz bez problemów wsiąkły w RÓJ
  • Nie rozumiem o czym mówisz?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.