Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1131416181942

Komentarz

  • No więc tak: Rój jest ulubioną grą Metera. Carcassone wiadomo. Fauna jest bardzo bogata, rozbudowana i faktycznie uczy mnóstwa rzeczy. Układanka Polska bardzo porządnie wykonana, ciekawostek dużo (jest/będzie Układanka Europa?). Grunwald dla moich za trudny, ale lubią karty z rycerzami. 303 jeszcze nie zdążyliśmy.
  • jest europa bedzie swiat... Jak sie wymysli
  • Taw, dajesz coś tym z poczty? Doszło chwilę po południu... i za kalendarzyk dziękujemy:)
  • Będę chciała układankę Europa razem z tymi kupcami z carcassone.
  • @Taw - mógłbyś mi napisać , jakie teraz masz gry i w jakiej cenie ? 
  • Monika - kopec24.pl
    Dużo tego ;)
  • szczurzysko na moke oko to spodziewaj sie dzisiaj paczki? Od 7go kest w wb a dzisiaj wzial ja podwykonawca
  • w tygodniu dojdzie ora et labora scriptorium i proch i stal... No i jeszcze kilka tego wydawnictwa
  • edytowano marca 2012
    a ja mam prośbę do posiadaczy dodatków do C.: "Kupcy i budowniczowie" i "Opactwo i burmistrz"

    Czy mógłby ktoś przesłać mi na maila (bluebrown.mk@gmail.com) skany/zdjęcia instrukcji? Bo gdzieś posiałam (wyrzuciłam?!?!??!) no a dobrze byłoby mieć wszystko w jednym miejscu... 

    Aha - z doświadczenia - po wprowadzeniu dodatku należy pograć kilka partii - wprowadzenie kolejnego bez ugruntowania poprzedniego grozi mętlikiem :)
  • w tygodniu dojdzie ora et labora scriptorium i proch i stal... No i jeszcze kilka tego wydawnictwa
    Albo dzisiaj
    2012-03-10 14:05


    GBRM01 , Wielka Brytania

    11.0

    Paczka w doreczeniu
  • Doszło :)

    Daj jakieś namiary na przelew czy coś.  Zwykle wysyłałam gotówkę w kopercie, póki się nie dowiedziałam, że ciężko  jest ową walutę w Pl wymienić...
  • TawTaw
    edytowano marca 2012
    A jaką wy macie walutę? Ja tu nawet dolary australijskie wymieniam. A dałem paragon?

    Cart
    Ty wiesz co. Poszło dzisiaj poleconym więc powinno byc jutro. Gdyby cos było nie tak, nie podobało się, nie pasował, cokolwiek to wymienimy.
  • Rój jest grą roku wg Mensa. Meter znalazł dwie niedoróby w regułach ;)
  • ?
    dawaj
  • Chodzi o paty, brak określenia, co się robi, jeśli jeden z graczy nie ma możliwości ruchu - czy ten drugi uznaje się za wygranego, czy dostawia do oporu.
  • I jeszcze można teoretycznie zacząć żukiem na żuka, wleźć na żuka przeciwnika i uniemożliwić mu dostawianie, no ale to uniemożliwia grę w ogóle. Jeszcze coś było, ale nie pamiętam. Zagramy wieczorem, to sobie przypomnę.
  • żukiem na żuka mozna tylko nie wiem czy o dwa, a pat to pat... jak w szachach
  • @ Marcelina - ha - przywracasz mi wiarę w siebie - myślałam, że tylko ja się czepiam i mam problemy z TAKĄ grą ;) 
  • Gra jest nadal bardzo fajna, te chłodne płytki klik-klak działają terapeutycznie na mnie. I gra się szybko, co też jest fajne, pyk-pyk, kwadransik i już.
  • A jaką wy macie walutę? Ja tu nawet dolary australijskie wymieniam. A dałem paragon?
    .
    Funt szkocki. Tu posługujemy się każdym funtem w skali 1:1, ale w Polsce funt szkocki jest inaczej wyceniany niż angielski. 
    Może w banku będą mieli wymienić. Zapytam.
  • Gra fajna, płytki fajne, ale z instrukcją coś jest nie fajnie... i myślałam, że ja coś komplikuję doszukując się niedorobek...
  • Taw to ja następnym razem w tych australijskich chętnie...
  • @Taw - tak, paragon dałeś.
  • Taw, robię zamówienie na Rój i Ukł. Polską, a tej drugiej NIE MA !!! Czekać mam? Zdążę przed Świetami? :-t
  • TawTaw
    edytowano marca 2012
    A chcesz te flagi...? bede robił zamowienie ale nie wiem czy one takie fajne. Dobra doczytałem... powinny byc do końca tygodnia.

    Cart to weź mi tam przelej na firmowe, paragon jest tak jak się umawialiśmy.

    balum, jest Polska i Europa "zobacz też" albo wyszukaj "europa"

    szczurzysko, szkockich nie chcą
  • Rój się kończy (jeszcze zostało kilka) nowy się drukuje, czytaj płynie i będzie za kilka miesięcy.
  • A na czym polegają te Flagi? Franek się ostatnio mocno flagami ciekawi, ale nie wiem, czy warto inwestować? Co mówisz, Taw?
  • no... jak sobie ustalisz sama reguły to materiał pod naukę fajny ale jak dla nas to te rozwiązania z pudełka na siłę.
    Recenzja
    klienta: Gra na poziomie akademickim ale ze wzgledu na to, że zawiera
    wiele modułów umożliwia także stworzenie konfiguracji dla sześciolatków.
  • Zamówiłam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.