Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1121315171842

Komentarz

  • Gdybym komuś zawalił to piszcie mi tu śmiało. Coś mi znowu poczta szwankuje i nie dostaje maili. Prawdopodobnie od czwartku.
    Jest mały poślizg z Układanką Polską i nie wiem co robic z tymi co ją domówili do dodatków Carcassonne....
  • Taw, spokojnie. Poczekam. Samo carcassone też zamówiłam, pamiętaj ;)
  • Nie rozumiem o czym mówisz?
    Link, nie wiem czemu, nie hula.
    O Panteonie mówię.
  • A takie małe pytanie techniczne. Listonosze donosza czy zostawiają awizo? Bo u nas pierwszy raz przynoszą a jak nikogo nie ma to zostawiają awizo ale podobno są miejscowości gdzie się to noszenia paczek nie wzdrygają i przynoszą tylko awizo.
  • A sama Ukladankę Polską można zamówić?
  • edytowano lutego 2012
    u nas awizo, ale nas prawie w domu nie ma.
    Raz jednak przynieśli paczkę, bo ktoś w domu był.

    @Arletta - możemy się umówić na Carscassonne ;)
  • A sama Ukladankę Polską można zamówić?
    Tak, prawie. Podobno już idzie tzn. mam dzisiaj miec... ale jeszcze nie mam... wiec jak dojdzie to dam znac.
  • ja dostałam wczoraj. Listonosz dostarczył do rąk własnych :)
  • TawTaw
    edytowano lutego 2012
    hehe, a i tak nie pamiętam hu is hu...

    Rój http://kopec24.pl/product.php?id_product=317 ciężko popsuc jak ktos wspominał ale gubi sie jak wszystko.
  • Jutro wypłata....proszę mi odłożyć Układankę Polską i Rój!
  • Roja pod dostatkiem a Polska idzie... idzie.. idzie... dzisiaj chyba kurier zawalił bo niby wczoraj było posłane.
  • Poczekam na info o U.P.i zamówię razem. Posyłam priva na temat krajoznawczy... :bz
  • Taw, a Ty widzisz mój koszyk taki niezamówiony, wiszący? Taki właśnie  z Rojem i paroma innymi? Bo ja go będę zamawiać na koniec marca.

    Ech, się nacapierzyłam na weekend z grami... trza będzie pójść do takich, co już mają...

    Ja wiem, że to nie Twoja wina.
  • hehe, a i tak nie pamiętam hu is hu...

    Rój http://kopec24.pl/product.php?id_product=317 ciężko popsuc jak ktos wspominał ale gubi sie jak wszystko.
    Rój, porcelanowa figurka i rozważania Drogi Krzyżowej : )

  • to jest alabaster...o ile to istotne
  • Taw, a Ty widzisz mój koszyk taki niezamówiony, wiszący? Taki właśnie  z Rojem i paroma innymi? Bo ja go będę zamawiać na koniec marca.

    Ech, się nacapierzyłam na weekend z grami... trza będzie pójść do takich, co już mają...

    Ja wiem, że to nie Twoja wina.
    Niby nie moja ale juz wiem ze jak mam przed oczami to mozna sie umawiac.
    Widze ten koszyk. Połączyc je?
  • Nie, tylko odłożyć... bo ja po następnej pensji będę mogła zapłacić, czyli za 28 dni. A ten pierwszy wyślij, jak będzie gotowy. Bo, jak rozumiem, będzie gotowy niedługo? Jeśli problem jest większy, to możesz wysłać to, co jest, a układankę dołożyć za miesiąc.
  • A czy ja coś wspominałem o płaceniu teraz? To jest moja firma i ja ustalam kiedy klient ma zapłacic.
  • Topsz. To ja już nic nie mówię. Wyślij mi tylko w stosownym czasie rachunek, bo zapomnę... albo od razu mi napisz, kiedy i ile.
  • Przeprosiny przyjęte. Przyszły, zaraz puszczam.
  • Prosba. Dostałem kilka maili niestety nie moge odpowiadac (chyba) bo mi develoi wielodzietni not coś tam i musze wyszukiwac osobe i pisac jej pw z wielodzietnych. Gdyby ktoś nie dostał odpowiedzi, a pytania były od prywatnych do biznesowych do prosze o ponowne przesłanie z  podaniem swojego maila bo juz sie pogubiłem.
  • Ostatnio byłam na targach gier gdzie można było je testować:)
    Graliśmy w super farmera - bardzo fajna!! (choć grając w dwójkę momentami wydawało się, że gra nie ma końca - ciągłe powroty do punkty wyjścia ;) )

    Potem zaproponowali nam Cartagenę- na początku średnio mi się podobała, ale po jednej partii bardziej obczaiłam co i jak i okazało się, że fajna (trzeba strategicznie rozgrywać) :)
    niestety grafika nie wiem, na ile może być atrakcyjna dla dzieci- zwłaszcza kolorystycznie. 
  • edytowano marca 2012
    Wczoraj grałam po raz pierwszy w Rój. Rewelacja, polecam wszystkim! Trzeba się trochę nagłówkować - ale gra jest megaaa! (Przegrałam jednym ruchem...)
  • No to patrz na to tylko nie pytaj mnie o reguły

    Faunorój

    image

  • o.O  







    super! :D 
  • A kto ma w domu "Bitwę na Morzu Wiatrów"?
  • Taw - zamówienie 68 jest moje - przelew poszedł - mam nadzieję, że miałeś to na stanie, bo koszyk wisiał od jakiegoś czasu i czekał do dziś...
  • TawTaw
    edytowano marca 2012
    zaraz zobacze.


























    @szczurzysko wczoraj o 21.32 paczka wyszla z Neuenstein
  • To w Niemczech? To za jakiś tydzień będzie, bo się muszą wszystkie przesyłki w Aberdeen odleżeć... Czekamy cierpliwie :)
  • poslalem tobie link na pw
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.