Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1141517192042

Komentarz

  • a znalazłaś tą europę czy tak ma zostac?
  • Ora et Labora, Skryptorium- dwie gry w jednym (nie wiem czy to ma coś wspólnego z Ora et Labora Lacerty)image
  • a ja mam prośbę do posiadaczy dodatków do C.: "Kupcy i budowniczowie" i "Opactwo i burmistrz"
    Czy mógłby ktoś przesłać mi na maila (bluebrown.mk@gmail.com) skany/zdjęcia instrukcji? Bo gdzieś posiałam (wyrzuciłam?!?!??!) no a dobrze byłoby mieć wszystko w jednym miejscu... 
    Aha - z doświadczenia - po wprowadzeniu dodatku należy pograć kilka partii - wprowadzenie kolejnego bez ugruntowania poprzedniego grozi mętlikiem :)
    @Kresowniako jeśli nadal potrzebujesz to jak mąż wróci to poproszę żeby zeskanował (ja nie umiem ;) ) i mogę przesłać :)
  • To przeslij tez mi, zamieszcze na stronie.
  • TAK JEST !!! :D
  • Musze powaznie porozmawiac z Namorem...
  • a ja mam prośbę do posiadaczy dodatków do C.: "Kupcy i budowniczowie" i "Opactwo i burmistrz"
    Czy mógłby ktoś przesłać mi na maila (bluebrown.mk@gmail.com) skany/zdjęcia instrukcji? Bo gdzieś posiałam (wyrzuciłam?!?!??!) no a dobrze byłoby mieć wszystko w jednym miejscu... 
    Aha - z doświadczenia - po wprowadzeniu dodatku należy pograć kilka partii - wprowadzenie kolejnego bez ugruntowania poprzedniego grozi mętlikiem :)
    @Kresowniako jeśli nadal potrzebujesz to jak mąż wróci to poproszę żeby zeskanował (ja nie umiem ;) ) i mogę przesłać :)
    o, byłabym wdzięczna! :D
  • ja też
  • edytowano marca 2012
    a znalazłaś tą europę czy tak ma zostac?
    Zamówiłam Rój i Ukł.Polską . Dziwne, bo w przegladzie wszystkich gier jej nie bylo, a po wstukaniu w szukaj się znalazła...



    co się z tymi literkami porobiło....:o
  • Wysłała żem :)
  • ok
    Taw: tak, chętnie kupię Flagi, tylko nie widzę ich w sklepie. Daj znać jak dojdą. I proszę, odłóż dla mnie jeden Rój i układankę Polska :) 


  • Taw - przelew, paypal czy gotówka?
  • Nie mam paypal'a i nie bardzo go rozumiem, chciałem cos tam zrobic ale sie zgubiłem... od czego trzeba zacząc? No i nie wiem czy to jakos sie łaczy z systemem sklepu czy co?
  • Na sklepach to ja się nie znam. Mnie Paypal nie przerósł, rejestruje się tam, i tyle. 
    No to albo gotówka (jak bank ma wymienić) albo przelew.
  • Nie mam paypal'a i nie bardzo go rozumiem, chciałem cos tam zrobic ale sie zgubiłem... od czego trzeba zacząc? No i nie wiem czy to jakos sie łaczy z systemem sklepu czy co?
     Wejdz na paypal.pl, tam jest wszystko ladnie wytlumaczone (co, po co i jak), to naprawde nie jest trudne, mozesz wybrac sobie, czy chcesz konto prywatne, czy biznesowe.
  • to pisalam ja, Maciejka :)
  • No ale nie bądź taka namolna... mi się nie spieszy.
    Na sklepach to ja się nie znam. Mnie Paypal nie przerósł, rejestruje się tam, i tyle. 
    No to albo gotówka (jak bank ma wymienić) albo przelew.

  • Są już dostępne
    Flagi i Qwirkle

    image
  • Walcze z PayPalem... okazało sie ze mialem juz zalozone konto tylko na Taw'ową z adresem sklepu no i musze to poprostowac, a do tego potrzeba rachunku za śmieci ze zdjęciem hehe
  • no kurczę.... znowu fajna gra.... ;)
  • Szczurzysko a daj mi email do siebie... zainstalowałem paipal ale wątpie by to chodziło... mam możliwosc zarządania zapłaty wiec moze tak to zrobic... przez mail.
  • No to biznesu ze mną wielkiego nie zrobiłeś. ;)
  • zarządania... ja pinkole, naucz się pisac
  • TawTaw
    edytowano marca 2012
    To nie pierwszy taki mój interes...

    Bardziej nie lubie czegoś takiego jak przelicza mi walute w cenie kupna i wtedy wychodzi mi mniejsza kwota do zażądania, a potem w cenie sprzedazy i wtedy wychodzi mi jeszcze mniejsza do pobrania. To jest niedopowiedziane ale już wiem. 100 za przesyłkę to ja sobie mogę dac jak mam taki kaprys ale jak mi urwie 3 funty bez mojej wiedzy to mi się nerw robi.
  • No, do kwoty (może być w złotówkach) jaką wystawiasz na rachunku, dodawaj prowizję. 
    Ech, muszę Wam coś fajnego, lokalny jakiś produkt przysłać, na otarcie łez.
  • TawTaw
    edytowano marca 2012
    Najbardziej to mi się te krowy podobają...
    Mamy wielką chustę do wycierania łez.
  • Dla mnie ma tę samą wadę co 303, to znaczy trzeba grać wrogiem. No nie mogę się zmusić, żeby dać szkopom wygrać.
  • hehe a u nas w 303 dzieciaki się pytają kto będzie krzyżakami
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.