Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1151618202142

Komentarz

  • Taw, a bedziesz miał znowu Abalone?
  • TawTaw
    edytowano marca 2012
    mam te offboard na dwie osoby
  • A ja chcę te chłodne, ciężkie klik-klak quattro.
  • Teoretycznie to są takie same tylko że... w quatro masz 4 kolory czyli 4 armie a w tych masz 4 armie ale 2 kolory czyli tak jakby każdy z 2 graczy ma po dwie.
  • hmmm. I jest jeszcze jedna wersja, prawda? Dwa kolory, dwie armie naprzeciwko siebie - classic?
  • Najważniejsza różnica to chyba to że w w tamtych masz punktowane 6kul i możesz dwa razy do tego samego dołka a w tej offboard masz punktowane dołki i grasz do 6pkt z tym że się nie da 2 razy do tego samego. No... prawie sie nie da bo raz pójdzie w lewo za dwa, drugi raz pójdzie za trzy a trzeci raz top trzeba innego dołka szukac.
  • Aaa, widzisz. To faktycznie różnica.
  • Ale kulki są fajne.... zimne i takie... perwersyjne w dotyku...
  • Bana chcesz?
    ;)

    Krajoznawcza? Geograficzna?
  • Nie graliśmy jeszcze...
  • TawTaw
    edytowano marca 2012
    Może byście coś pozamawiali kurka bo rata mnie ściga...
    Garki są fajne i niedrogie... i nawet jakis rabat bym zrobił... czy na wielodzietnych org nie ma snobów?
  • Sorry, ale potrzebuje tylko pokrywki do garnka (uchwyt sie urwal) i to tylko takiego z IKEI...
  • Ech... dzisiaj przeszedłem się po Jeleniej po rynku... kolejne miasto seksu i biznesu... czy jeszcze ktoś został w kraju?
  • edytowano marca 2012
    A w ogóle to widziałam ostatnio na targach nową wersję dixit -tzn nie chodzi mi o dixit2- dodatkowy zestaw samych kart, ale o nową wersję w dużym pudełku. Czytałam na nim, że w dużo większą ilość osób można grać, chociaż mój brat to już rozwiązał z pierwszą wersją- karteczki zrobił dla każdego z numerkami i grali w 10 osób na imprezie  :D

    A no, nie przeszłam do sedna sprawy- Taw, gdybyś miał dixit2 i to nowe dixit, to bym się zastanowiła ;)
  • jeszcze mam poniedziałkowego doła...

  • Taw, doszedł przelew? Zaraz będziemy robić wspólne zamówienie z koleżanką, masz jeszcze rój jeden?
  • TawTaw
    edytowano marca 2012
    roje są 3
    a przelewu nie sprawdzałem
  • To go przytrzymaj, ok? I koleżanka Faunę chciała, bo się u mnie zachwyciła (jest dr biologii).
  • A Karczmy i katedry masz?
  • A Karczmy i katedry masz?
    tia

  • Jak awizo...? . Byłaś w domu?
  • Mnie przyniósł paczkę do domu w zeszły piątek. Dzięki!
  • Teoretycznie to paczki powinien przynosic. Przynajmniej pierwszy raz.
  • Bali się przyznac... gdybym ja był listonoszem... ech...
  • Daj znac jak rozgrywka...

  • No to powiem. Rój wciąga! I nie wierzcie, ze to gra na 10 minut. 8-}
    Ale pytania mam do szpecjalystów: 
    • Czy żuk może wleźć na królową? 
    • I czy można przełożyć klocek z jednej strony szeregu na drugą (na sekundę rozrywamy rój-wiem, nie wolno, ale zaraz go łączymy , w sumie prawie w tym samym miejscu-nie wiem, jak to opisac po ludzku...)
    •  A czy pająk może łazić wokół tylko jednego klocka? 
  • edytowano kwietnia 2012
    ad 1 i 2 (moim zdaniem: )

    1 - Może. W tym cały fun właśnie, że królową nie ma jak uciec potem
    2.  Nie. Ważne żeby to były 3 ruchy.
  • Ja to rozumiem tak:
    1. Może
    2. Nawet jeżeli to jest o jeden w bok to nie może. Tłumaczę to tak że klocek biorę i kładę a nie przesuwam.
    3. Jak jednego? Może się poruszyc o trzy (liczymy po ściankach) no i musi byc zachowana zasada swobodnego przejscia. Chyba nie ma takiej opcji ze pająk sobie chodzi naokoło czegoś tam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.