Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KOBIETY PO CESARSKIM CIĘCIU

14243454748117

Komentarz

  • :bigsmile:
  • Nowe zdjecie Eli - Witaj!:bigsmile:
  • ... Mały format zniekształcał jej buziulę na tamtym..... :wink:
  • Monia zniekształcił czy nie i ta wszyscy się zapluwali na jej widok. Jest taka słodka, ach kiedy moje takie były ...
  • Ja też przy niej nie mogę.... :da:
  • Zaciumać takiego dzidziusia można.:bigsmile:
  • Dokładnie :bigsmile:
  • [cite] Monia6:[/cite]... Mały format zniekształcał jej buziulę na tamtym..... :wink:

    A mnie się podobało i to bardzo ,,To był najlepszy aVatarek na forum ....
    I go usunełaś :-(
  • Ło matko...... no to moze go wkleję......? Kto jest jeszcze za?
  • ja jestem za każdym :bigsmile:

    zdjęcia są urocze:D
  • To zdjęcie to super argument anty - anty. Słodzik malutki niech zdrowo rośnie.:ax:
  • Wykąpałam właśnie Maleństwo (koniec złudzeń, że wieczorem będą siły....)

    Jak to jest, że moje dzieci wszystkie mi tak płaczą w wanience??
    Chyba przejdziemy znów do kąpieli na kolanach Taty.....:bh:
  • moje zaczynałam kąpać owinięte pieluszką. normalną tetrową. wiem, ze to żadne odkrycie, ale na pierwszy tydz, dwa pomagało. potem dziecko samo się przyzwyczajało do wody.

    i nie chodziło o temp, czy hałas

    czuły się bezpieczniejsze tak owinięte
  • Jak to kąpać owinięte w pieluszkę?? :shocked:
  • normalnie. zamaczam je w tej pieluszce. tak wkładam do wody.
    potem powolutku odwijam ( w wodzie) i myję
  • Pieluszkę można podłożyć pod plecki, wtedy pupcia i nóżki się nie ślizgają- dziecko czuje się bezpieczniej.
  • u mnie nie działało tylko pod plecki. było tak owiniete, no naokoło ciała . nie umiem jasniej
  • Właśnie, dzieci nie lubią gołych plecków- robi im się zimno.
  • samo podkładanie było trochę później

    ja nie mówię, że tak trzeba, tylko że u mnie działało.



    i żeby jasne było, dzieci szaleją na punkcie wody, i odwykły od kąpielowej pieluszki dosyć szybko.

    dla mnie nie był to kłopot, a jki luz psychiczny, że nie wrzeszczy w wanience :bigsmile:
  • Chm..... no spróbuję.....

    Ale moja nie płacze przy wkładaniu, tylko przy myciu.... Przy wkładaniu wydaje sie zaciekawiona ciepłem wody.....

    Teraz, zatłumokowana w rożku i nassana mleczkiem zasnęła z błogostanem na Pycholku.... Cmok, cmok..... :as::as::as:
  • u nas tez pielucha, ale ja jestem matka indywidualista, wchodze z dzieckiem do wanny jak tylko skoncze polog. Kapiemy sie razem - dziecko plywa sobie i jest szczesliwe.
  • To niehigieniczne. Już lepsze są wiaderka do mycia niemowląt, chociaż nigdy nie stosowałam bo nie wiedziałam, że coś takiego jest.
  • My siedzac w pustej wannie kładziemy dziecię na lekko podkurczonych kolanach i myjemy pod biezaca woda.... Dzieci spokojne i zadowolone (dopóki się nie zacznie wycieranie i ubieranie, bo im wtedy zimno...)
  • Ja myłam dzieci klasycznie tj w wanience- zawsze musiała być czysta bo nie chciałam, żeby miały jakieś zapalenia np. w drogach moczowych bo były leczone po szpitalu- zawsze jakaś bakteria poszpitalna się przyplątała. Do wody wrzucałam( to może młode mamy szokować ) opiłek nadmanganianu potasu.Dzieci najczęściej płaczą gdy im się ściąga kaftanik a potem gdy się wyjmuje z wody. Zwykle nie boją się wody ani samej kąpieli chociaż czasem pielucha na dnie działa. Ważny jest też pewny chwyt, trzeba mieć silną rękę.Ich denerwuje raczej nagły spadek temperatury w plecach.
  • w kubełku nie płaczą, bo całe poza głową są zanurzone:bigsmile:
  • Dziewczyny z innej beczki-dretwialy wam palce w ciazy?Mi w poprzedniej nie,teraz wieczorem I w nocy,az bola,budze sie co 2 godz,poradzcie co robic?
  • Niehigieniczne ?????????????:shocked:
    a porod w wodzie higieniczny???
  • [cite] ProMama:[/cite]Niehigieniczne ?????????????:shocked:
    a porod w wodzie higieniczny???

    Kąpiel z dzieckiem taka codzienna, a poród, to chyba dwie różne sprawy.
  • Podbijam, co z tym dretwieniem?
  • ogólnie życie jest niehigieniczne:surfing:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.