Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

1246733

Komentarz

• najlepiej duże koła na szybkozłączkach - marzenie! :)>-
  • edytowano luty 2014
    Mam starlenka inglesine spacerowke składana na parasolke, wózek nie do zajechania, ale bez budki i bagażnika. Na plac budowy by się nadała. Wysłalabym Tobie tylko musiałabym karton jakiś znaleźć żeby przesłać. Szkoda że pół dnia wcześniej nie wiedziałam podałabym bratu a ty byś odebrała z Warszawy.
  • Koła na oko mają około 18 cm średnicy, ale wózek w piwnicy leży i nie zmierze.
  • Doroto,
    bardzo byłabym chętna na Twój wózek!!!
    Przesyłkę opłacę w całości!
    Podam ci mój adres na priv, jeżeli można!
  • wózek w piwnicy ale w necie znalazłam zdjęcia podobnego.  NIE MOJE
    Jak dla mnie wózek nie do zajechania, bo juz patrzec na iego nie mogłam, a rozwalić się skubany nie chciał. Nie wiem ile wazy ale pewnie około 8 kg- musiałabym zważyć- strzelam na oko.
    http://www.fotosik.pl/u/tomkul721/album/438006/2?show=3
  • Mój ma stelaz chromowany i nie jest taki brudny. I jak pisała nie ma budki i bagaznika
  • @Dorota, nie do zajechania mówisz? my zajechaliśmy, ale kupiliśmy mocno uzywany.
  • Świetny ten wózek! Właśnie takiej solidniejszej parasolki bardzo potrzebuję.
  • Ale Ci się fajnie trafiło MagdaCh :) Teraz już takich chyba nie robią.
    Jak ze wszystkim; nowa produkcja raczej mniej wytrzymała, żeby klient 2x kupił.
    Zmierzyłam. Moja inglesina ma koła 16cm :)
  • robią podobne. Mielismy też kiedyś Jane carrera ale szybko się połamały kółka z przodu.
  • Bo teraz produkcja większości wózków się pzreniosła do Chin i autentycznie te starsze są po prostu mocniejsze.
    Niedługo zacznę starych pralek szukać!

Ale się cieszę z tego wózeczka! Mąż już krzywo patrzy na moje kolejne zakupy dziecięce i widzę, że zupełnie nie czuje tematu ważności kolejnego wózka-parasolki :DDD
  • O, nasza stara dobra inglesina! Polecam, świetna jest-była! też nam się udało zajechać, kółka nie wytrzymały! ale kiedyś była opcja dokupienia kółek 
  • @MagdaCh ja Ci mogę polecić spacerówkę Chicco Enjoy. Ma chyba większe kółka niż większość parasolek, a składa się świetnie. Po złożeniu kółka są z jednej strony i nie brudzą budki. Waży 7,5 kg  :)
  • Dzięki! Patrzyłam w sieci - ładny wózek, ale strasznie drogi jak na dodatkowy, który ma jeździć w aucie.
    Póki co to Dorota mnie wybawiła z problemu :)
  • @MagdaCh one używane są bardzo tanie:) My taki mamy i świetnie się trzyma.
  • To ja odświeżę wątek:) Czy ktoś ma/miał baby joggera city elite? Potrzebuję spacerówki dla starszego niemowlęcia, które dostaje już wścieku w gondoli  i tak po wielu różnych przemyśleniach zastanawiam się właśnie nad joggerem, tylko gnębi mnie pytanie czy jako trójkołowiec nie będzie wywrotny?
  • Mamy trójkołowca (Baby Trend). Jeździmy nim po bardzo różnym terenie. Nigdy się nie wywrócił. Jednak w górach, gdy ścieżka jest pochyła (na boki), to trzeba go mocno trzymać i ciężko się jedzie. Poza takim przypadkiem nie miałam problemów.
  • edytowano lipiec 2014
    Na markach sie nie znam ale mi sie podobają wózki classic albo jak kto woli retro, z chromowaną ramą i dużymi kołami. Na dole musi być spora krata na zakupy ! Niestety nówki to ok 3 tys.. a używane to od 1400 w górę. Z drugiej strony...dziecku obojętne jest w czym jeżdzi, byle nie wiało zimą a ten cały design to dla mamusi jest. ;) Ewentualnie starszych siostrzyczek - moje wprost powiedziały, że mam nie skapić i nie odkupić jakiegos złomu, bo nie będą na spacer z nim wychodzić :))
  • Manna w górach to męża zaprzęgnąć i niech tacha dzieciaka na plecach.
  • @Agnicha, to było 9 lat temu, gdzieś do Łomianek wysłałam męża po wózek i dodatki.
  • Nasz też nadal w świetnej formie.
  • @prowincjuszka, design dla mamy ważna rzecz;), ale przy okazji (przynajmniej wg mnie) spacerówka dla niemowlaka, który jeszcze pewnie nie siedzi a już nie chce leżeć musi mieć:
    - dobrą amortyzację (preferuję pompowane koła)
    - dobrą skrętność i lekkie prowadzenie ( tzw. jednym palcem)
    - oparcie rozkładane na kilka pozycji a nie tylko trzy (w tym oczywiście na płasko)
    - sensowny kosz na zakupy
    - dużą budkę zasłaniająca od słońca i deszczu
    - być w miarę lekką, mieć małe rozmiary po złożeniu i łatwość tegoż składania
    - i of course być ładny:)
    No i kurczę łatwo znaleźć nie jest;)

• Jestem fanką wózka BARTATINA - na skórzanych pasach, megawygodny dla dziecka, duże pompowane koła, tapicerka nie do zdarcia ( kupiłam używany - jak nowy - i materiał nadal tak wygląda po mojej córce :). Prowadzi się świetnie, właściwie sam jedzie :). Ma gondolę i wersję spacerową na później. materiał w super zestawach kolorystycznych. Moja siostra za moją namową też taki kupił dla trzeciego dziecka i b zadowolona. Jedyny minus - jest duży, do mniejszych sklepów problem wjechać. 
  • edytowano lipiec 2014
    Jeszcze duuuuża budka, którą można nisko ściągnąć - fajne jak wieje albo śnieżyca
    Gondolę można zdjęć ze stelaża, ma pasy do noszenia - jest jak kołyska - jak dziecko zasnęło na spacerze to można wnieść śpiocha do domu w niej ( ja nie mam windy i wózek zostawał na dole, a gondolę wnosiłam  na drugie piętro). 
  • Ja mam baby jogger city mini gt, stwuerdzilismy ze taki wystarczy po mieście, a poza miastem to używamy nosidla, po naszej niewyremontowanej ulicy daje rade choć kilometrów bym tak nie zrobiła. No chyba ze z jednym dzieckiem, bo ja zwykle jedno w chuście jedno w w wózku.
    Jestem bardzo zadowolona.
    Nie jest wywrotny, no chyba ze z ogromna torba na rączce a bez dziecka w środku
    Dla mnie zaleta jest to ze zmieści sie w nim spkojni wyrośniety 3latek
    Uwielbiam hamulec który się zaciska jednym palcem i duża budka.
    Wada jest to ze dziecko jest tylko przoden, bo moje młodsze sie boi.
    Jak kupilam lekko używany za pol ceny nowego.
  • @prowincjuszka, mój mąż lubi turystykę wózkową. ;) Oczywiscie jeśli jest możliwa. Wózek jest wtedy tak zapakowany, że ja nie daję rady go pchać.
  • Potrzebuje spacerowki i porady, jaka nabyc, bo sie nie znam i w sumie fanem spacerowek nie jestem.

Wozek ma miec/byc:
    - jedna sztange do trzymania, a nie dwa kikuty, bo czesto trzymam psa (nie zawsze subordynowanego) albo drugie dziecko za reke, wiec wygodniej jak bedzie jedna sztanga jak w kombi-wozku, bo wtedy latwiej manewrowac jedna reka
    - nienajmniejsze kola, bo nienawyklam do spacerowania po galeriach handlowych
    - kosz pod wozkiem mozliwie jak najwiekszy, bo z kolei nawyklam np. do malych przydroznych zakupow i generalnie miewamy wiecej dobr przy sobie niz paczka chusteczek
    - dla dziecka mozliwosc, zeby sobie samo wlazlo/zlazlo, aczkolwiek z opcja bezpiecznego przypiecia go, kiedy sobie wylazenia z wozka nie zycze
    - latwe skladanie i male gabaryty, bo wozek kupuje zasadniczo w celach podrozniczych i bedzie sporo dojezdzal do miejsca akcji samochodem
    - musi sie rozkladac do pozycji bida lezacej, mloda z reguly jest zbyt ciekawa swiata, zeby sypiac w wozku, ale czasem jednak padnie
    - byc w miare nietrzeszczacy, to, co mnie zraza do spacerowek - oprocz malych kolek - to wlasnie wrazenie, ze wozek ak rzeszczy, ze zaraz sie zwinie i zapadnie do srodka

Na razie znalazlam takie opcje
    1) Peg Perego Aria
    image

2) tanszy od tego pierwszego Safety 1st
    image

3) Knorr Bebidoo
    image

4) Britax B-Agile, Britaxa mialam chwile przy pierworodnej, ale innego. Ten widzialam dzisiaj live i mi sie podobal, ale cena mi sie nie podoba.
    image

Matki doswiadczone i na biezaco, znacie cos z tej listy? Ew. jakas inna spacerowke?
  • Jak lubisz trojkolowce to Phil&Theds spelnia te wymagania. Na ebayu mozna czasem jakis upolowac, bo nowki swoje kosztuja. Ale warto, ja jestem bardzo zadowolona z tego wozka, szczegolnie w punkcie duzy kosz i kola.
  • Możesz jeszcze sprawdzić firmę baby disegn. Maja kilka modeli w dobrych cenach. Myśmy mieli mini, ma mala kolka wiec w porównaniu do mojego właściwego wózka (tako acustic) jeździli sie gorzej ale w miare przyzwoicie. No i tanie sa te wozki.
  • Baby design :) pomyliłam nazwę firmy. Jest z 6 modeli spacerowek. Warto obejrzeć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.