Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

1323335373858

Komentarz

  • :D na usprawiedliwienie tak poznego startu W zmotoryzowanym swiecie mam to, ze lekcje jazdy rozpoczelam  z 10 lat temu, wiec mozna powiedziec ze juz od tak dawna jezdze   B)
  • a ja tylko marzę i niewiele robię w tym kierunku
  • @nowa ;
    zacznij pracowac nad realizacją marzeń ;)

    Podziękowali 1Małgorzata32
  • pasuje tylko nie wiem od czego zacząć
    testy te co są aktualnie dołączone zdaję tak 68/74, 70/74 najsłabszy wynik 54/74 nie chodziłam na żaden kurs 
  • no to ćwicz, ćwicz i cwicz.. az będziesz robić bezbłędnie, potem zapisz się na kurs, zdaj egzaminy teoretyczne i zabieraj się za jazdy i już 
    Podziękowali 1nowa
  • ciekawe czy można wcześniej badania zrobić na dłuuuugo przed kursem 
  • edytowano styczeń 2018
    Nie wiem. 
    Mlody zapisał się na kurs, umówił się na badania, zrobił je. 
    Do egzaminu teoretycznego przygotowuje się i sam i razem z innymi na wykładach. W między czasie jeździ z instruktorem. Zda egzamin teoretyczny ( teraz zaliczone testy są bezterminowe) i zaraz będzie się umawiał się na egzamin z jazd.
    mysle ze nie ma co czekać, bo zmiany w przepisach które maja wejść tylko utrudnia 
  • Czy warto kupić testy na stronie np prawo jazdy 360 itp , w tych testach co mam nie ma wytłumaczenia pod każdym pytaniem , ja nie potrafię jeździć autem , 
  • Nie możesz iść zdawać testów bez ukończenia kursu.musisz zrobic kurs w szkole jazdy.zazwyczaj tam robią badania na miejscu.musisz odsłuchać ileś tam godzin teorii.zdac testy wewnętrzne w szkole jazdy i wtedy idziesz na test do wordu..
  • Chodzi mi o dodatkowe przygotowanie się teoretyczne , zanim pójdę na kurs, tak samo żeby badania zrobić wcześniej bo skąd na raz tyle gotowki wziąć, no i może by było taniej niż w szkole jazdy
  • Nie byłoby. 
    Podziękowali 2asiao Joannna
  • Badania mogłyby być taniej, w szkole jazdy u nas są 200 zł a znajoma sama robiła zapłaciła 100 , druga mówiła że jeszcze mniej
  • No to jak wiesz, to po co pytasz?
    Najczęściej jest wliczone w cenę kursu i bez kłopotu. 
    Podziękowali 1asiao
  • Uuu no niewiem czy w liczone w cenę kursu. Ja badania robiłam oddzielnie choc lekarz byl polecony przez szkole jazdy. Dodatkowe 200 zl.
    Podziękowali 3hipolit kiwi Felicyta
  • U nas nie wliczają a przynajmniej nie wszędzie,
    a badania ile czasu wcześniej można zrobić to niestety nie wiem....
  • @nowa kwotę kursu można rozłożyć na raty. Można tez samemu teorie robic w domu i na jazdy same sie zapisać.
    Podziękowali 2nowa hipolit
  • No to trzęba sprawdzić. 
    Tak czy siak głupio badania zrobić a potem nie pójść na kurs.
  • Dziękuję czyli trzeba jakoś się tej teorii uczyć zimę mamy,  a kwota kursu na dwa miesiące rozłożone nie ratuje mnie- bo chyba tyle trwa cały kurs 
  • Badania zawsze warto, niekoniecznie te, które trzeba do kursu  ;).
    To mówię jak, która 3 lata nie byłam u gina, a powinnam co roku.  :|
  • @nowa teorii ucz się na własną rękę ale przede wszystkim skontaktuj sie ze szkołą jazdy - powiedz im ze wybierasz kurs z opcją nauki teorii w domu. Wtedy dadzą Ci dostęp do ich aplikacji gdzie będziesz mogla testy robic takie jak na egzaminie.
  • Kurs może trwać dłużej niż dwa miesiące-tam nie ma sztywnych ram-zależy jak się dogadacie z prowadzącym.
    Podziękowali 1nowa
  • Trzeba wyjeździć 30godzin więc to kwestia określonego czasu
    Podziękowali 1nowa
  • edytowano styczeń 2018
    Kak sie umówi na godz. tygodniowo to i 30 tygodni może trwać....
    Moja znajoma w wakacje zaczęła kurs i trwa...bo a to ona a to instruktor nie może.
  • Agnieszka82 powiedział(a):
    @nowa teorii ucz się na własną rękę ale przede wszystkim skontaktuj sie ze szkołą jazdy - powiedz im ze wybierasz kurs z opcją nauki teorii w domu. Wtedy dadzą Ci dostęp do ich aplikacji gdzie będziesz mogla testy robic takie jak na egzaminie.
    Tak tez sobie Młody wybrał, bo sztywne daty i godz wykładów kolidowały z Jego obowiązkami pozaszkolnymi. 
    Oczywiście miał możliwość uczestnictwa w wykładach jeśli tylko chciał. 
    Badania mieliśmy w gabinecie poleconym przez szkole jazdy, koszt nie był wliczony w koszt kursu. Płaciliśmy chyba 150,- 
  • Ja jeszcze nie zdawałam ma dopiero egzamin na 23.01.
    Lekarza miałam w cenie kursu, ale to miała z 4 lata temu gdzie lekarz był za 50 zł.
    Kurs może trwać ile chcesz..jedno robią w miesiąc inny z pół roku.
    @leli aty  jeździsz tak autem bez prawka bo normalnej drodze? Jak tak to zdasz..Bo ja tylko elka jeżdżę..
  • Co do rat, u nas 1-wsza 200 zł przy zapisie plus 120 lekarz, druga400 i nie ma ram czasowych, jak syn zapłaci i będzie miał 6 teorii za sobą, to dopiero dostanie instruktora do jazdy. Więc jak nie będzie kasy, to oni będą czekać aż wpłaci i nic mu nie przepada. Nie mówię pół roku, ale miesiąc-półtora tak . 
    Jest duża konkurencja, dlatego łatwiej się dogadać w danej szkole- zależy im na klientach i dobrej opinii :)
    K
  • @mama_malwina nie, po drodze to z instruktorka jazdy, a z mezem po parkingu pod supermarketem. Napisalam, ze juz od 10 lat jezdze, w tym znaczeniu, ze wtedy wykupilam pierwsza lekcje  :)
  • Syn zdał bezbłędnie 100%!
    teraz tylko praktyczny ;) 
  • Gratulacje
    Podziękowali 1hipolit
  • Kurczę prawie rok mam prawo jazdy i dalej się boję jeździć. Na wspomnienie kursu mam ciarki :confounded:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.