Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sens pomocy charytatywnej - dziwne ogłoszenie

2456719

Komentarz

• BeaBea
    edytowano grudzień 2018
    To dawaj  :smiley: 
    Wesprzemy  ;)
    Podziękowali 2nowa Odrobinka
  • @Odrobinka no właśnie mnie bardzo dziwiło jak pisałaś,że wynajem ok. Dla mnie nie do przeskoczenia. Mam duszę chłopską i potrzebuję własnego.
    Zakładaj zrzutkę może na ziemię uzbierasz chociaż.  Każdy po dychu, dwie i będzie.
  • Niektórzy młodzi kładą sobie na ulicy kartkę "zbieram na piwo" i też im ktoś wrzuca. Jeśli szczerze piszą i ktoś to wspiera to co nam do tego  :)
    Podziękowali 4Elunia nowa E.milia Milagro
  • Na piwo to się chętnie dorzucę ;) 
    Podziękowali 1Ona64
  • no, pić lepiej za cudze  B)
    Podziękowali 3Malgorzata jan_u Bea
  • Lepsza prawda nawet jeśli to zbiórka na piwo niż proszenie że nie mam na chleb aza uzbierane w ten sposób pieniądze ide na piwo.
  • AB albo zdrożały nieruchomości mocno ostatnio? Albo ja ciagle w tęczowym świecie żyje. My mamy do remontu ale nie generalnego- idzie mieszkać,o po lepszej stronie Wisły i kwota jednak bliska dość  tej w omawianej zrzutce :-)  
  • Gorzej jak pisze na piwo, a idzie na dopalacze, albo niby na dom dla rodziny, a na wakacje . Chore dzieci ludzie nauczyli się sprawdzać, a tu wydawać się może, że prawdę piszą.
  • edytowano grudzień 2018
    A teraz kij w mrowisko jak dojrzmeję zakladam zbiórka kwota -5000 myślę że starczy
    Zbiórka na i w takiej kolejności
    - badania sanepidu+ Książka - zebym mogła np za ladą w sklepie spożywczym pracować lub jakimś zakładzie pracy
    - prawo jazdy czyli
       Badania lekarskie
      Kurs
      Egzaminy
      Jazdy doszkalające 
      Koszty egzaminów poprawkowych 

A i dopiski
     jak powiedzmy zrobie badania i znajdę pracę tak ze dojade bez problemu to z prawa jazdy rezygnuje tzn zrobię z pensji 

Jak będzie nadwyżka czyli cos zostanie przekazuje na jakaś inna zbiórkę
    Podziękowali 1Bea
  • Jestem pewna ze by tylko tyle wpłynęło co bym sama wplacila , czyli za ok 4-5 lat bym uzbierać mogła 
    My do 8stycznia musimy mieć na notariusza i reszte...
    Podziękowali 1nowa
  • MAFJa powiedział(a):
    AB albo zdrożały nieruchomości mocno ostatnio? Albo ja ciagle w tęczowym świecie żyje. My mamy do remontu ale nie generalnego- idzie mieszkać,o po lepszej stronie Wisły i kwota jednak bliska dość  tej w omawianej zrzutce :-)  
    U Was jest 6 niezależnych, nieprzejściowych pokoi?
  • nowa powiedział(a):
    A teraz kij w mrowisko jak dojrzmeję zakladam zbiórka kwota -5000 myślę że starczy
    - badania sanepidu+ Książka - zebym mogła np za ladą w sklepie spożywczym pracować lub jakimś zakładzie pracy
    - prawo jazdy czyli
       Badania lekarskie
      Kurs
      Egzaminy
      Jazdy doszkalające 

A i dopiski
     jak powiedzmy zrobie badania i znajdę pracę tak ze dojade bez problemu to z prawa jazdy rezygnuje tzn zrobię z pensji 

@nowa dawaj. Jak masz konkretnie pomysł to pierwszy wrzucę.
    Nie mam konkretnego miejsca pracy takiego zaklepanego 

Te prawko i tp to takie moje ze tak powiem, i szczerze mówiąc takie moje marzenie na zasadzie chciałbym a boję się ,chciałabym cos wreszcie tylko dla siebie a boję się ze się nie uda że zmarnuje szansę  itd

No i oczywiście sa ważniejsze potrzeby na świecie 
  • jasne, jasne. A co z prawem jazdy kawalera?
  • Nowa, jestem skłonna zrzucić się, żebyś swój "biznesplan" zrealizowała :smile: 

Podziękowali 4In Spe Bea Milagro beabea
  • Ja tez
    Podziękowali 2Bea Milagro
  • @Skatarzyna na siłę go nie uszczesliwie co moglam pomoglam 

A co do mojego chcenia dla siebie to uczciwe nie zaryzykuję bo jako ,, szalona optymistka,, od razu widze swoja porażkę stracony czyjś czas srodki odebrane dziecku/ babci/ brak sukienki u kogoś butów itd itp 
    I wiem że nie koniecznie musi to być prawda ale w zakutym łbie mam tak zakodowane i tyle
  • I jak zwykle -nowa-rakiem rakiem i do tyłu
    A tak to pogadaj z nia szybko znajdzie ci na prawie wszystko rade , moment bedzie chciała rozwiązać co się da 
  • I jak zwykle -nowa-rakiem rakiem i do tyłu
    A tak to pogadaj z nia szybko znajdzie ci na prawie wszystko rade , moment bedzie chciała rozwiązać co się da 
  • nowa powiedział(a):
    - badania sanepidu+ Książka - zebym mogła np za ladą w sklepie spożywczym pracować lub jakimś kiedyzakładzie pracy
    - prawo jazdy czyli
       Badania lekarskie
      Kurs
      Egzaminy
      Jazdy doszkalające 

A i dopiski

Ja bym dołozyła gdybym wiedziała że to Ty.
  • Ja też bym coś dorzuciła - bardzo podoba mi się taki sposób pomagania, komuś kto jest pracowity i chce pracować.
    Podziękowali 3jan_u Bea beabea
  • Nowa - ale to prawo jazdy dla Ciebie, to chyba nie na przejażdżki rekreacyjne, bo już widzę Ciebie z Gwiazdą do lekarza, kawalerowi coś załatwić, ślubnego zawieźć, zakupy zrobić. 
    To nie dla Ciebie, ale dla rodziny, żeby wam bylo łatwiej. No, tobie przede wszystkim ułatwi, ale tym samym i innym.
    Ja tez sie boję, bo muszę duże pieniądze wydać. Tylko, że ja kat. C chcę robić. Z jednej strony fajnie, bo zawsze chciałam, ale z drugiej - dla siebie tylko samej jeździć nie będę. 
    Więc popatrz na to jak na inwestycję we własną rodzinę.
    Podziękowali 4Felicyta In Spe Bea wielorybek
  • @nowa sama wiesz, że bardzo potrzebujesz zmian, ale podstawą jest żebyś ich rzeczywiście chciała, nie szukała powodu, że "nie da się". Masz tu na forum przyjaciół, którzy chętnie pomogą, musisz tylko się odważyć i zrobić pierwszy krok - znaleźć kurs i  zapisać się na to prawo jazdy, większość kursów można opłacać w ratach.

I uwierz mi wiem doskonale jak trudno przyjmuje się pomoc, ale wiem również jak wiele można zmienić na lepsze dzięki temu, że się ją przyjmie.

Odważ się zrobić ten pierwszy krok i zawalcz o siebie -  to nie egoizm, to zdrowy rozsądek.
  • Na dole 3( dwa połączone szerokimi drzwiami ale każdy ma niezależne wejście) u góry 3 ( w tym jeden z kuchni zrobiony ) i do tego weranda z której marzy nam się trzecia sypialnie dla dzieci zrobić. Piwnica pod calosvia( niezrobiona niegrzana) i domek gospodarczy ( pokoj kuchnia łazienka).. :-) czyli tak jest 6 niezależnych :-) 
    Podziękowali 1AB
  • Jak na razie to i tak nic nie zebrali, stan dla tej zrzutki to 0 zł.
  • @nowa ja bym kawalerowi nie odpuściła. To nie uszczęśliwianie na siłę tylko marnowanie twojej pracy i brak ambicji. 
  • @nowa ;
    Nowy Rok za pasem
    zrob postanowienie, ze zadzialasz
    nie masz pojecia jak nam na tym zalezy.... zeby Tobie zalezalo  <3
    Podziękowali 5jan_u madzikg kiwi asia beabea
  • MAFJa powiedział(a):
    Na dole 3( dwa połączone szerokimi drzwiami ale każdy ma niezależne wejście) u góry 3 ( w tym jeden z kuchni zrobiony ) i do tego weranda z której marzy nam się trzecia sypialnie dla dzieci zrobić. Piwnica pod calosvia( niezrobiona niegrzana) i domek gospodarczy ( pokoj kuchnia łazienka).. :-) czyli tak jest 6 niezależnych :-) 
    O. Ale Jula tam nawet nie wchodzi... dlatego nam odpada część,  bo musi się do środka dostać na wozku i bez trudności poruszać się przynajmniej w obrębie jednego poziomu. Zreszta- to rozważania teoretyczne. I tak nas nie stać. ..
  • Ab a gdyby dostosowac za srodki pfron?. Moze by dalo rade cos zanalezc
    Podziękowali 2Bea Bridget
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.